Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Bláža (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

Všichni normální si hrají a onanují. Kluci, holky, muži, ženy, i dědové a babičky. Přistihla jsem babičku jak si mastí vagínu. No babi co to děláš? Vzala mne za ruku a ukázala mi dědu. Ten si to dělal taky. Když to dobře dopadne, tak si zamrdáme. Řekla. Dobře to dopadlo. Ale to už jsem neviděla, jen slyšela.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 13:08)

To bylo tak. V pololetí prvního ročníku střední, jsem propadal z matematiky. Maminka mi vyjednala doučování u učitelky v důchodu. Byla menší, kulatější, prsatá hezká paní. Hned si všimla, že jsem nepozorný. Měla s tím své zkušenosti. Koukla se mi do rozkroku a viděla, že mám erekci. Poslala mne na záchod abych si pomohl a soustředil se. Příště už jsem šel rovnou na záchod. Jednou mi řekla abych tam nechodil a provedla experiment. Seděla z boku stolu a nedívala se. Levou jsem masturboval a pravou psal. Trvalo to dost dlouho. Chtěla abych to spočítal celé. Musel jsem semeno zadržovat. Když to bylo napsané, povolila mi výron. Pak mne poslala pro hadr, abych semeno utřel. Jak jsem byl rozhozený, tak jsem pro něj šel s penisem venku. Dělala jako že se nedívá. Příště už jsem zase musel na záchod. Nakonec jsem prolezl s trojkou.

Eva (Út, 17. 8. 2021 - 11:08)

Máme tomu roumnět tak, že muž při masturbaci úplně zblbne?

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 11:08)

Nevím jak to máte vy holky a jak ostatní kluci, (asi stejně), ale já zblbnu naprosto. Jednou se mnou matikářka prováděla experiment. Dala mi spočítat úplně jednoduché příklady. Než jsem začal, nařídila mi masturbaci. Ve výsledcích byly nečitelné cifry a nesmyslné výsledky. Když jsem se vzpamatoval, dala mi to spočítat znova a já to vysekl na jedničku.

Eva (Út, 17. 8. 2021 - 12:08)

To byla zvláštní učitelka. To se dívala, jak si to děláš, nebo odešla?

Eva (Út, 17. 8. 2021 - 06:08)

Gábi. Hezky jsi to napsala, ale tady je to i o velikostech.. Jestli si ho zahlédla v erekci, napiš jak má přibližně velký penis.

Gábi (Út, 17. 8. 2021 - 07:08)

Víckrát jsem syna při tom viděla a má jej kolem 13cm. Možná o centimetr víc, těžko se to přesně odhaduje. Když je ve vaně tak má většinou erekci a tam je to takových přes 10. Ale při onanii ho už má hezky našponovanýho.

Návštěvka (Út, 17. 8. 2021 - 09:08)

Jak píšeš, tak při onanii ho musí mít našponovanýho nadoraz. Kluk je vydrážděnej, objevuje, jak si to dělat aby dosáhl co největší rozkoše, jde mu o ten pocit těsně před prvním záškubem. Už chvíli před tím ho můžeš někde v skrytu sledovat a vůbec tě nebude vnímat. Nachází se v extázi a ta přetrvá až do zklidnění po výronu. Sama takto syna sleduju, ale z bezpečného místa, aby vůbec nepojal podezření, že je sledován.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 10:08)

Máš to docela vychytaný. Asi často pozoruješ. Jen bych, jako často masturbující muž, doplnil. Penis je nevětší, před ejekulací a když varlata a prostata pumpují semeno. Čím větší výstřiky a čím více semene, tím jsou horší následky. Rozkoš chlapce způsobuje jeho nepozornou rozptýlenost. Vysvětluje se to nejen extastickým psychyckým stavem, ale i odlivem krve z mozku do penisu. Mě trvá až čtvrt hodiny, než se dostanu do normálu. Do té doby bývám v podstatě bezbranný, přiblbý a nešikovný. Manželka toho někdy využívá a baví se na můj účet. Podobný, ale mírnější stav, je při erekci.

Návštěvka (Út, 17. 8. 2021 - 11:08)

Syna sleduji na chatě. Tam je to ideální. Trochu jsem to tam upravila, takže do jeho spálničky vidím dokonale. Myslím, že to znáš a jak píšeš, penis má největší těsně před vytečením a při prvních výronech. To už jsem u syna vypozorovala. Nejvíc semene má po ranním honění, ale je to jen takový můj odhad. A do normálního stavu se dostane tak do pěti, deseti minut po ejakulaci. Tak jsem to vysledovala po těch zatím zhruba dvou letech jeho onanování.

Eva (Út, 17. 8. 2021 - 07:08)

Děkujeme. Mám radost, ze jste oba normální. Některé nám zde dost přehánějí.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Jsem muž a taky si zakříčím při obojím. Manželka to nesnáší, protože výkřiky zadržuje. Jen potichu úpí, ale já řvu na celé kolo.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 15:08)

Když jsem byl ještě u mámy, v jedné místnosti ona, v druhé já a když se naše orgasmy sešly, tak jsme si zakřičeli v duetu. Oba jsme věděli, že se zadařilo. Jednou knám přijela babička. Když nás slyšela, tak neodolala, obsadila koupelnu a bylo trio. Pak jsme se sešli a smáli se tomu, co jsme vyváděli.

Otec (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Přestože zde píší pouze matky, rád bych zde uvedl i zkušenost otce. Mám dva syny. Jednomu je 15 a druhému je 10. Když bylo staršímu 10, tak za mnou jednou přišel a vyprávěl, jak mu spolužáci říkali, že tátové mají úplně obrovské přirození. (Nikdy jsem se před synem nahý neukazoval, a když se šlo do bazénu, tak šel do sprch s manželkou). Poté se mě k mému překvapení zeptal, jestli bych mu ho ukázal. Váhal jsem pár vteřin, ale řekl jsem si, že to asi ničemu neuškodí, když ho uvidí. Tak jsem si sundal kalhoty a trenky, na pár vteřin ho vytáhl a zase skoval. Syn koukal s vykulenýma očima. Pak mi ukázal, že mu už trošičku rostou chloupky a ptal se mě, jestli bude jednou stejně velký jako ten můj a měl dalších spousty otázek. Nejvtipnější asi byla, proč je tak velký, že to musí překážet. Od té doby jsem se rozhodl syny brát alespoň jednou za měsíc do bazénu. Nejenom abychom se vyřádili, ale i aby viděli mě a ostatní chlapy nahý a neopakovala se tahle situace. Minulý měsíc jsme zrovna spolu byli a když jsme se sprchovali, tak se mi ten starší syn podíval do rozkroku a říká, za chvíli už budu skoro stejně velký jako ty. Musím uznat, že měl pravdu. Nijak to náš vztah nepoškodilo. Spíš se přestal stydět a kdykoliv měl nějaký problém, tak věděl, že ho neodmítnu a v rámci rozumných hranic mu vždy pomůžu, popř. vše vysvětlím. Asi ve 14 se mě zeptal jak pozná, že má holka orgasmus, tak jsem mu to taky vysvětlil. Když dostane odpověď od otce, je to lepší, než když bude hledat odpovědi na internetu. I se mě jednou zeptal jestli ještě honím, když jsem mu jednou dával sex talk. Tak jsem mu popravdě odpověděl. Myslím, že je lepší, když tyhle věci vysvětluje spíše otec. Mě to také všechno vysvětlil otec a nikdy nebyl žádný problém. I v manželství, když jsme měli problémy, tak jsem hned zašel za otcem pro radu a dobře mi poradil. Zase kdybych měl dcery, tak bych byl radši, kdyby jim to vysvětlila manželka. Asi bych se na to necítil to dcerám vysvětlovat a byl bych červenej až za ušima.

syn (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Taky jsem si s tátou ukazovali přirození, ale to už mi bylo osmnáct. Přenechal mi milenku a ta se mu pochlubila, že jsem lepší než on. To ho naštvalo. Chtěl vidět mé přirození. Nechtěl se mi postavit, tak ho vyndal taky. Jemu stál. Nechtěl jsem zůstat pozadu, tak sem si ho nahonil. Oba jsme je měli přibližně stejné. Pak se mne zeptal, co jsem s ní dělal. Když jsem mu to říkal, byl překvapený. On totiž na ženskou jen skočil, udělal se a odvalil se. Já si s každou pěkně pohrál a udělal jí, co jsem jí na očích viděl. Její potěšení a co největší orgasmus, byli pro mne vždy tou největší rozkoší. Pak mne neměl moc rád. Ono těch jeho milenek bylo nakonec více.

Stáňa (Po, 16. 8. 2021 - 11:08)

Nedávno jsem dvakrát nachytala syna při onanování. Bylo to v karavanu, spali jsme na bidle vedle sebe a ráno asi po páté, já byla vzhůru, si to začal dělat. Pod dekou, dával si určitě pozor, ale pohyby nešlo i v přítmí přehlédnout. Ani jsem se nepohla a asi po pěti minutách u něj došlo k výronu. Pak opatrně stáhl deku a utíral se. Přesto že uplynula nějaká doba, tak pořád ho měl napnutého. To samé se stalo ještě jednou v týdnu. Vím ale, že si to dělal každý den i víckrát. Vůně semene v malém prostoru vozu ho vždycky prozradila.

Drahuš (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

To ani nezasténal? Náš Toník když si to dělá tak to slyším. Možná,že to dělá schválně, ale to je spousta hekání, a vzdychání. Když z něj jde semeno, tak ryčí jako kanec. Tím pádem mám jasný přehled kolikrát za den se doma vyroní. Někdy je to i pětkrát. Penis mi neukazuje, ale vím že se nemá čím chlubit, tak si to vynahražuje tím rámusem.

Gábi (Út, 17. 8. 2021 - 06:08)

Syn necelých 13, rok a půl onanuje. Někdy ho při tom přistihnu, ale neví o tom. Při výronu teda vzdychá, nebo i zasténá, ale musím být někde poblíž abych to zaslechla. Potom samozřejmě dýchá a to ho vždycky prozradí, že má po onanii, že si udělal dobře. Taky může mít čtyři, pět ejakulací denně. Poznám to u něj podle skvrn. Dobře se to dá vždycky spočítat.

Stáňa (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

Poznala jsem že to na něho přichází, začal se pohybovat, být neklidný a několikrát se nadechl. Asi až měl po výronu, tak vydechoval, než se uklidnil. Taky si byl jistě vědom, že jsem kousek od něj, tak se snažil být klidnější. Aspoň myslím.

Darina (Út, 17. 8. 2021 - 15:08)

Mám ty samé zkušenosti se synem. Před výronem se začne pohybovat, cukat hlavou ze strany na stranu a pak je najednou klid a jenom to jeho tělíčko se prohne nahoru jak šíp. A to jsou ty první ejakulační stahy. A pak mu začne to dýchání. Jak vidět, každej ten onanující puberťák to má stejné. I ten orgasmus mají podobný.

Reklama

Přidat komentář