Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Peto (Ne, 15. 8. 2021 - 03:08)

Áno, je to presne tak, ako si napísal, svätosvätá pravda. Moj postreh: u chlapca veľmi rýchlo bolo vidno kontrast, hoc neskôr ako dcera začal dospievať vekovo, ale mám pocit, že rýchlejšie dospel. Mal som chlapca malého, z ničoho nič mal veľmi citlivý žalud, odkryla sa mu totižto väčšia časť a dráždilo ho to. Mal problém s tým mat to tak v slipoch. Bolo mi ho ľúto, ale to až vtipne bolo, že taký maly chlapec a začervenana odkrytá časť žaluďa a zopar chlpkov. Chlapec proste maly, semenníky male stiahnuté pri tele - decko doslova. Potom sa začal už veľmi hanbiť a “nevedeli sme” rok nic. O rok neskôr už len boxerky, vyholeny cely, zmužnety, začal cvičiť, starať sa o seba. Minule som ho videl po tréningu prezliekať sa, no naozaj sa nemá chlapec zaco hanbiť.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 11:08)

Když jsou kluci v pubetě, jsou ještě malí a mohou mít zdánlivě velké penisy, protože pohlavní zrání často předběhne fyzický růst. Když dospějí, tak se to srovná a mohou vypadat zcela tuctově. Malí dospělí mají také velké penisy a velcí muži zdánlivě malé. Je to jen otázka náhledu.

Návštěvnice (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

Zde v diskuzích už několikrát padlo, že čím více kluk v pubertě onanuje, tak tím mu víc roste a má taky více semene. Nějak tomu ale nevěřím. Ověřit to ale nijak nemohu. Mám tři syny, jeden už dospělej, dva dospívají, oba mastí ty svoje nádhery několikrát denně, ale mají je pořád stejný. Aspoň co se mě zdá.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

Je to jako ve sportu. Kdo trénuje, dosahuje vysokých výkonů a také mu roste svalovina. Pochopitelně, že velikost penisů může být omezena geneticky, ale jestli je mají alespoň patnáct centimetrů dlouhé a alespoň ty čtyři v průměru, většině normálních žen budou vyhovovat. Hlavně tím že trénují, je budou mít pevné, což je nejdůležitější. Množství semene je skutečně závislé na jeho častější stimulaci a průtoku.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

Měl byste jít studovat biologii na základní školu. Už tam se učí, že penis není sval, ale pouze houbovitá tkáň, jejíž velikostní zastoupení je dáno geneticky. Takže masturbace nemůže mít vliv na délku přirození. A čím méně chlapec onanuje, tím více má spermatu. To byste měl sám vědět, tedy jestli vůbec máte penis.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

Hezké ponaučení, ale kde jsem tvrdil, že penis je sval? Navíc i houbovitá tkáň roste. Nebo ne? Pořád máte camrpdlíka jako dítě? Pokud je onanie častá, semene je zdánlivě méně, ale mnohem více je ho v případě i krákodobější abstinence. Pokud chlapec neonanuje vůbec, tak těm "trénovaným" nemůže konkurovat ani omylem. Biologu.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

To je pravda , funkce vytváří orgán . Masturbant bude sexuálně zdatnější než ten komu jen leží na koulích !

Martin (Čt, 12. 8. 2021 - 08:08)

Kluci dejte fotky na penis.cekuj.net já už dal a porovnáme

Návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 15:08)

Ja ho tam take mam, 535

Alena (Čt, 12. 8. 2021 - 04:08)

Někdy vidím syna při jeho ranním honění a to už je taky něco. Po noci je nadrženej takže ho má jako svíčku, kule ani nejde vidět jak je má stažený. Prostě všechno napnutý na doraz mezi nohama. A toho semene, co z něho vyjde. Co se týče velikosti, tak ho má kolem 13cm. Nejde to tak přesně určit, ale je to slušnej macek.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

Nejlepší míra je vagina , jak snadno , nebo těsně a hluboko tam vjede . Po měření dej vědět !

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 19:08)

Uchyláci, pošlete pár korun na postižené tornádem.

Božena (St, 11. 8. 2021 - 14:08)

Šla jsem za synem, že mu změřím ptáka. Srábek se úplně rozklepal. Pak mě poprosil aby se směl změřit sám. Zavřel se na záchodě a za douhou chvíli hlásil štrnáct centimetrů. Chtěla sem to vidět. Nastevřel dveře. Nekecal. Měl ho tak těch štrnáct. Je mu necelých patnáct.

Pavla (St, 11. 8. 2021 - 16:08)

A proč jsi mu šla měřit ptáka?

Božena (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Protože tady čtu ty nesmysle o ptácích zvířecích rozměrů a měla sem strach aby svý holce neublížil. A taky sem chtěla dát něco do placu, když už se tu mámy chlubí. Sem ráda, že je normální.

Pavla (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Moji kluci taky, žádní sloni, a to jsi mu měřila poprvé? Já neměřim ale vídám často

Nikola (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Moji synové jsou zase docela hodně vyvinutí,ale zatím jsem neměřila jenom viděla hodně krát.kde je vidas nahaté?

Martina (Pá, 13. 8. 2021 - 08:08)

Moji synové jsou také více vyvinutí než ostatní,jak je mají tvý kluci velké? Já jim je měřila

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 08:08)

Vážně? A necukali se? Jak jsi to dokázala? Potom uveď míry, ale ať jsou lidské. Já mám 18/5 a manželka a tchyně tvrdí, že je hodně velký. Tak se pochlub.

Martina (Po, 16. 8. 2021 - 06:08)

To máš docela pěkného Macka ,viděla jsem je jak si je porovnávají, řekla jsem jim že je změřím jestli by chtěli řekli že ano.jeden má 19cm a druhý 23cm jsou to pořádný péra

Reklama

Přidat komentář