Reklama

alkoholismus

MirekN. (Út, 23. 3. 2021 - 15:03)

Pijete? Nebo abstinujete. Když vás tu mám na diskusi,napodlo mne udělat malý průzkum. Já jsem třeba abstinent.

AbstinujícíPípa (Út, 23. 3. 2021 - 10:03)

Zlatý dětství, tam nikdo u mně v rodiny nechlastl, jen teda na venkově mi nutili pivo. To bylo sprosté, malému klukovi nutit pivo. Takový hnus. A pak hned mí dávali úkoli, holt vidláci.
Na alkoholismu není dobrého vůbec nic, je to nevolnictví. Budu rád, za každého abstinneta, který si tím prošel a dá dobré rady.

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 09:03)

Pití alkohoklu doma, je dost zrádné. Nestojí to peníze jako v hospodě. A co je skoro zadarmo a ještě dostupné doma na dlouhou ruku z ledničky a nikdo nekontroluje konzumační lístek...

Vítek (Po, 15. 3. 2021 - 03:03)

V dnešní době začalo hodně lidí i mladých pít a kouřit doma. Jsou bez práce, školy zavřené nikam se nejezdí, jen celebrity posílají fotky kde leží.

Tina (Po, 15. 3. 2021 - 02:03)

Já už se léčila v Bohnicích několikrát.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 23:02)

Taková revoluce, to je delikátní věc dobrá tak akorát pro Němce nebo pro Francouze. Mužik ten potřebuje chvíli pálit a mučit a pak je zase klid.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Co tě zničilo, to tě druhý den postaví.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 11:02)

Alkohol rozvolňuje společenské konvence.Proto nemusí být špatný, ale když se na něj vytvoří závislost, tak je pozdě. Pak pomáhá jen doživotní abstinence. Není cesty zpět. Stejně asi jako se nedá přijít o panenství a stát s abstinencí od sexu opět panou. Alkoholismus se dá jen přerušit a odstavit , ale jak začnete, nezačínáte někde v patnácti jako jste začínali,ale tam kde jste skončili, zpravidla s ještě vyšší konzumací.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Co tě nezabije, to tě posílí?! A co třeba úraz, ten tě taky posílí?! Nebo nemoc přechozená, ta tě taky posílí,či chudoba, bezmoc, fyzická šikana, anorexie, alkoholismus?!

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

Jen pij!Co si tělo žádá to potřebuje. Co tě nezabije to tě posílí.

Anna (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

Hubnu suchým vínem. Je to podle pivní diety L.Kořínkové. Musím říci, že jako řidička z povolání mám dost problém, to zvládnout, piji vlastně veškerý čas po práci a přísně si měřím hladinku večer, abych to ještě stihla do šesti kdy mám směny MHD v Olomouci na trase 1 z Vlakového nádraží do centra stihnout. Kontrolóři jsou ostražití a pouť na svatý kopeček mi pomáhá se vyhnout exscesům, zatím. Ale začínám mít chuť se napít trochu víc, s tím, že to nějak ráno zvládnu.Co radíte, chci být štíhlá jako nyní.

Karel (Út, 16. 2. 2021 - 00:02)

Alkoholoví notorici asi ani nemají šanci vidět něco na monitoru, natož psát na klávesnici, ale ti co ještě nemají alkoholimus vyšších fází mají ještě cca 14dnů na to s alkoholismem přestat, než otevřou pravděpodobně hospody.

ytong (St, 17. 2. 2021 - 04:02)

Jéé,ty jsi mě rozesmál !Já chlastám od svých 15-ti let a máš pocit,že nevidím na klávesnici ?

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 11:02)

A je ti patnáct a půl..

ytong (Čt, 18. 2. 2021 - 03:02)

Padneš na prdel,až zjistíš,kolik mi je let-adolescente s lahví Sunaru !!!!!

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 09:02)

To z tebe nedělá mučedníka tvárnice.

ytong (Pá, 19. 2. 2021 - 02:02)

No,možná mučedníka panelu, nebo cihly !

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

A jestli se bojíš , že tě přizabije, když na něj pošleš policisty, tak si zavolej nejdřív na linku důvery.

Alena (Po, 15. 2. 2021 - 11:02)

Jsem zmlácená manželem, ale mám ho ráda, také piji, ale nejsem agresivní. Je možné, že se změní? Slíbil mi, že když to nenahlásím, tak že pití omezí. Mám dvě zlámaná žebra a zlomenou ruku. Miluji ho a nechci ho ztratit. Když pije pivo tak není agresivní, ale když si dá vodku a pije ji ještě doma tak mne mlátí.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Něco zakázat je hrozně jednoduché, na bohy si hrajeme už dávno...Chlap ustojí bečku piva za týden. Alkoholismu propadají jen osamělí muži co jsou povahou babi a možná i buzny.

Reklama

Přidat komentář