Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maťa (Ne, 8. 8. 2021 - 15:08)

Neviem na aké hrátky narážaš, no mne nejde o nič iné, len o hanbu po nehode a ona nebude ani tušiť, že som si k nej málinko dopomohla. Vlastne ak sa to stane, bude to nehoda. Určite to neurobím tak, že sa zobudím a schválne to pustím.

Kamča (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

A co jí říct dopředu, že se ti to občas v noci stává? Třeba má doma nějakou nepromokavou podložku, nebo si můžeš vzít svou, ale říct jí to dopředu. A pokud právě tohle nechceš a chceš ji nehodou překvapit, pak to holt riskni s tím, že jí uhradíš škodu. Když to sama zažila, mohla by mít pochopení.

Maťa (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

Veď práve, chcem ju nehodou prekvapiť. Vlastne ja sama dopredu neviem, či sa pocikám, alebo nie. Keď jej poviem, že sa mi to zvykne stať a poprosím ju o podložku, to si už neužijem. Pred ňou by to nebola žiadna hanba, keďže viem, že sa jej to dlho stávalo.

Kamča (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

Chceš to udělat, tak to udělej. Nakonec škodu jí vykompenzuješ...

Denisa (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

Asi bych dotyčné nechtěla nic zničit, raději ji třeba někdy pozvi k sobě.

Pulec (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

To může být krásné a kór u kamarádky která se kdysi pocuravala přez noc být tebou tak to skusim a co pak jinak děláš

Denisa (So, 7. 8. 2021 - 15:08)

Jednou jsem se počůrala před holkou o které se vědělo že se na základce v noci pomočovala. Líbilo se mi že si ten můj trapas pěkně užila, jen jsem měla smůlu že nebyla moc diskrétní.

Pulec (So, 7. 8. 2021 - 15:08)

A co jsi při tom mnela na sobě takže to už nikdy neuděláš co

Denisa (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

Měla jsem rifle, takže to šlo vidět. Nevím jestli jsem to udělala naposledy, škoda že před ní už to nejde.

Pulec (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

A co pak dneska máš na sobě a hce se to čůrat jestli hceš napiš na [email protected] rád si s tebou popovídám

Maros (So, 7. 8. 2021 - 14:08)

Od mala sa rad pocikavam nosím nohavičky plienkové tena lady pants. A dnes som bol u kamošky na oslave. Mala na sebe modré legíny bolo jej vidieť čiarku medzi nohami. Opitý som sa začal s nou bozkavat a pocural som sa pri tom do plienky.

Kamile, (Čt, 5. 8. 2021 - 21:08)

hlupáku, ty jsi super úchyl! Dalibore

léčitel Kamil … (Čt, 5. 8. 2021 - 21:08)

Je to víc žen, ale ne o tolik. Kolem 70. let věku se prý poměr pohlaví srovnává. A když si vezmu, že se tohoto věku spíš dožijí ženy, tak je pak větší procento mužů v poměru počůraných na počet žijících. A kdy se vám to holky stává? Nestihneš doběhnout a je to jen pár kapek, nebo komplet? A co na to doktoři?

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 20:08)

Já chčiju vždy,když tady čtu ty ptákoviny,co jsou některá individua-schopná vypotit !!!

Karel (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

Holky, a nevadilo by vám, kdyby vám kluk strčil ptáka do počůrané kundy? Bavil jsem se o tom s jednou známou, a ona říkala, že by to nikdy klukovi nedovolila. Tak by mne zajímal váš názor.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 15:08)

Při šukání učůrávám, takže mi ho tam kluk normálně strčí, nevidím v tom problém.

Gabriela (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Tak já se dnes naschvál počůrala před přítelem byly jsme na pouti a já řekla že potřebuju na záchod ale byla tam jen toi toika tak řekl že to vydržím domů je to jen 10 minut já si řekla fajn a šli jsme a cestou mě napadlo že bych to před ním mohla pustit no když jsme byly tak 4 minuty od domu tak jsem si dala ruku na pipinu a začla dělat že to nevydržím, no asi po 1 minutě jsem si řekla že už to pustím, no bylo to prostě super, přítel si hned vyčítal že mě nenechal jít na pouti no ještě mě obejmul a celý den se mi omlouval prostě krása.

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Jen se omlouval? To jste na to nevlítli a neošukal tě? Moje přítelkyně se počůrá schválně, protože ví, že mě tím nažhaví a jdeme na to. Počůrá se i během sexu, je to pro mě veliké potěšení a mám ho z toho nádherně tvrdého. Moc dobře ví jak na mě.

Marek (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

Jednou se mi stalo, že jsem jel autobusem někam do města a chtělo se mi strašně na malou a bál jsem se, že už to nevydržím a počůrám se, ale krátce po dojetí do cíle, kdy už jsem to měl fakt na krajíčku, jsem našel záchod, takže to nakonec dopadlo dobře. Na zpáteční cestě se mi pak znovu chtělo čůrat a zase hodně, ale kupodivu mě to nějak vzrušilo a měl jsem tedy erekci, což se pak ještě vystupňovalo představou, že mě může nějaká holka vidět, že mám bouličku v rozkroku. Díky tomuto vzrušení jsem to celkem v pohodě opět vydržel až na záchod.

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

Tak to jo a jsi hodný a šikovný hlapecek

Reklama

Přidat komentář