Reklama

Honění

Default User Image
,,Martina. P. S. (Ne, 11. 2. 2024 - 20:02)

Nevim co mam uz delat, piju stale vice, mivam uz i okna a stavy, ze vidim v mistnosti nekolik lidi a bavim se s nimi. Stalo se to nekomu ? Jsem zoufala, presto bojuju, protoze nemam praci, ktera vyzaduje velkou zodpovednost a hodne premysleni, ale dokdy to vydrzim ? Tak se stydim...zacina

martin (Út, 8. 7. 2008 - 16:07)

do přece do zadečku,to je jasný.

zvědavec (Po, 30. 6. 2008 - 10:06)

Do kapesníku to bude hrozně neosobní, pokud to chceš svému příteli udělat s vášní, aby na to nezapoměl, nech ho na sebe rozkročmo nasednout, aby viděl jak mu to děláš, masíruj, hoň mu ho, až skoro bude, tři ho mezi rukou a tvým bříškem, prsy, (není špatný nějaký lubrikační gel)ať se ti udělá na bříško a prsa, uvidíš, u něj budeš pořádná čertice. Někde poblíž si nech kapesníky, na utření, po vášnivém oplácení. (Orál a polykání s tím nesouvisí, tohle je jiná parketa :o) )

j (Ne, 29. 6. 2008 - 12:06)

nech vystriknout do pusy

filip (Ne, 15. 6. 2008 - 18:06)

Vihonmu a sperma si dej do pusi nebo do pice

david (St, 11. 6. 2008 - 14:06)

no, díky. mě je 17...nevím kde jsi (jste) našla neco jako že já nekde honím, na to mam pritelkyni...na tuto stranku jsem narazil čirou nahodou

Evík (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

Vás bych pane Davide tedy chtěla mít doma,chlap, který se takhle pozoruje a následně honí musí být opravdu opora v rodině, to nemáte nějaké jiné normální chlapské zájmy,než se takhle pozorovat a detoxikovat ????

david (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

asi sem vás tady všechny utnul co? nemate už na anitin dotaz zadnou pripominku? fakt je sranda číst si prispevky zoufalcu

david (Po, 2. 6. 2008 - 17:06)

myslíte, že jsem to myslel vážně s tou anitou? když tohle někdo napíše tak není moc normální a dá se na to se dá říci jen: "na blbou otázku, hloupá odpoved" :-D

dada (So, 31. 5. 2008 - 22:05)

Nejlepšý je se honyt vokolo baráka.Djecka to je paráda.Mně málogdi chitly.

Návštěvník (So, 31. 5. 2008 - 17:05)

jojo anita bude pak v tv zpravach jako další znasilnena.pokud to nepsal nejaky idiot,ktery si pri odpovedich bude honit jako blazen

david (So, 31. 5. 2008 - 16:05)

to si piš anito, pošli mi fotku na xmusild"seznam.cz

Dan (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Uděláš mi massage penis a vyhul mě

dada (Pá, 30. 5. 2008 - 07:05)

honit vokolo baráka je paráda.

pad (Po, 5. 5. 2008 - 21:05)

magore,jdi se léčit s těma kecama.Nevnucuj svoje názory

IGNACIUS-meč pr (Po, 5. 5. 2008 - 20:05)

ONANIE JE ŠKODLIVÁ !

Nadměrné sexuální vyčerpání oslabuje podvěsek mozkový, který ovlivňuje paměťové schopnosti. Negativně je také ovlivněn i krevní oběh, látková výměna a celkové tělesné zdraví jedince. Sexuální vyčerpání a nadměrná sexuální posedlost se může také projevit i v oblasti psychiky. Dotyčný má tendenci k pomalejšímu myšlení, chybí mu ctižádost, je deprimován a má sklon se izolovat.
Rozhodně doporučuji jiné aktivity,nejlépu duchovního rázu.

Nechť k nebi stoupá z vašich retů tichá modlitba:

Bože, můj Pane!
Prosím Tě o milost,
aby všecky moje úmylsy,
věškeré mé jednání
a všechny mé skutky
směřovaly čistě ke službě a chvále
tvé božské Velebnosti.

anita (Po, 5. 5. 2008 - 18:05)

ahoj....chtela bych se zeptat jestli by tu nebyl nakej kluk ktery by me chtel naucit libat a pozdejc mozna i roztrhnout panenskou blánu

Dublin (Po, 5. 5. 2008 - 15:05)

Ty jsi fakt prase a dobytek!!!!

qzy (Út, 4. 3. 2008 - 01:03)

Vzrušujou mě chlapi,kteří si ho honí při pohledu na souložící,třeba na pláži,v parku a tak.Ale musí to být až do konce..

Honza (Po, 3. 3. 2008 - 14:03)

Kefalíne je mě 10 a už mě stojí a taky honím. Vždycky mě to vněm srasné lechtá.

Reklama

Přidat komentář