Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

Spíš nebyl by lepší roubik nafukovací?!

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

Možná jo. Rozhodně ale takový, který sneseš dlouhodobě a umožní ti aspoň malý pohyb čelistí.

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 07:08)

Měla jsi poprvé po delším nošení latexu nějaký problém? Já když to měl na sobě poprvé 10 dní v kuse tak v pohodě. Až po svléknutí (asi půl hodiny) mě začalo svědit celé tělo a trvalo to asi 2 hodiny. Pak už jsem nikdy problém neměl.

Mari (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Úplně v klidu si pamatuju jak to bylo tak příjemné že jsem ho měla celý den. Bylo to v létě a pak když jsem si ho sundavala byl úplně přilepenej obávám se až na konci srpna sundám ten zamčený latex co pořád mám.

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 11:08)

Já přilepení bráním tím, že si občas nakapu zepředu i zezadu za krk trošku oleje. Ono se to pomalu rozleze a brání přilepení.

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 01:08)

Jak dlouho už nosíš latex? Nemyslím teď ten zamčený ale celkově.

Mari (Ne, 8. 8. 2021 - 02:08)

Už 3 roky. Ale latex se mi začal líbit už v 13-14 si pamatuju jak jsem koukala na e shopy s latexem a jak jsem na to koukala ráda a snila že to jednou budu mít. V té době jsem si musela vystačit s pláštěnkou jsem v té době měla nějakou žlutou byla delší na zip. Proto jsem si někdy potají vzala pláštěnku na sebe když jsem byla v posteli a nejlepší bylo když rodiče jednou jeli s přáteli na dovolenou do Tater. Si pamatuju jak jsem koukala z okna jestli už odjeli. A jak jsem pak rychle bezela pro pláštěnku a pamatuju si že rodiče byli pryč čtyri dny bylo léto a já si doma v klidu chodila v pláštěnce. A nejlepší bylo že celou dobu bylo to v létě celé dny pršelo takže jsem udělala co bylo třeba doma a rovnou oblečená v pláštěnce nazula holínky a šla se procházet do deště nejlepší na tom bylo a doteď je ten zvuk jak kapky deště narazí na kapuci. Vypadala jsem tak že v hodně utažené kapuci od pláštěnky byl nejvíc šťastný obličej teda spíš ten zbytek co zpod kapuce byl vidět. První latex jsem si koupila před 3 lety a byl to catsuit s kuklou a rukavicemi a k tomu jsem objednala roubík a teď mám teď v puse.

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 07:08)

U mě začátky byly těžké. Kromě pláštěnek se tu nedostalo nic. Pamatuju se jak jsem si kdysi davno zkusil vyrobit kombinézu z obrovských igelitových pytlů. Výsledek nic moc, brzo se to roztrhalo ale ten pocit ... S latexem to bylo ještě těžší. Tu a tam se někde objevil obrázek a já všechny tyhle obrázky sbíral a přemýšlel jak se k něčemu takovému dostat. Někde se mi podařilo sehnat meteorologický balon a zkusil jsem si slepit kombinézu z toho ale zjistil jsem, že to je přesně to co musím mít. Postupně se začaly objevovat erotické obchody, kde tu a tam něco z latexu měli. Bylo to hrozně předražené a příšerná kvalita. Divně to smrdělo, vypadalo to jako guma říznutá moukou a nic to nevydrželo. Pak se začaly objevovat první e.shopy v zahraničí. Žádný tehdy neposílal do ciziny, nebylo jak do zahraničí zaplatit a cenově to bylo nedostupné. První kombinézu z trochu lepšího materiálu jsem kdysi koupil v second handu v Augsburgu (už dávno neexistuje). Vzal jsem si to pod oblečení na prvním dálničním parkovišti a nosil ji asi týden. Pak ještě několikrát dokud se neroztrhla. V mezičase jsem koupil z Austrálie první hladký neoprén (neprodyšný) od člověka, který je tehdy upravoval. Přidával k tomu zipy do rozkroku, lepil k tomu ponožky atd. Tím jsem se dostal i k tomuhle druhu oblečení. První opravdu kvalitní latex jsem koupil až asi před 3 roky od libidexu ale jen menší věci (kalhoty, trička) a mám je pořád a jsou jak nové. Mezitím zase nějaké kombinézy co už se dávno roztrhaly a rozpadly. A pak až teď kvalitní vec. Catsuity na míru z Ruska a Německa a jeden konfekční z Austrálie. Všechno se to ještě vyrábí a nebo je to na cestě. Stálo to dohromady tolik, že si teď zase dlouho nic nekoupím ale tohle by mi mělo minimálně rok vydržet.

Mari (Ne, 8. 8. 2021 - 01:08)

Tak jsem už naplánovala to svázáni. začnu už ve středu. Přesně o půlnoci budu už připravena ležet v rozpnutem pytli a říkat svoje poslední slova před tím než měsíc nepromluvim ani slovo. V tom pytli budu mít stejný latex jako mám pořád akorát bez obojku. Budu mít cévku kterou mi bude přítel měnit dvakrát týdně. Jako výzivu budu mít manu + vodu a brčko mi budou prostrkovat koutkem. A jako poplašný systém budu mít našla jsem doma starý klakson který má balónek na dlouhé hadicce.

Mari (Ne, 8. 8. 2021 - 00:08)

Díky za radu zkusím jinak dneska normálně bych spala jenom v latexu v tom co mám zamklej obojkem. Ale před spaním jsem si všechno svrchní latexové sundala. A ležím chvilku a nemůžu usnout ze mi chybi další vrstva. Tak jsem šla ke skříňi. Vzala jsem si to co jsem měla dneska přes den akorát jsem si ještě přes pláštěnku co jsem měla přes péřovou kombinézu vzala další pláštěnku takže mám na hlavě kuklu kapuci od první pláštěnky pak od péřové kombinézy. Ještě mám kapuci přes kapucí kombinézy od svrchní pláštěnky a ještě od té druhé. Mám na hlavě pět vrstev latexu a ještě k tomu mám ústa zaplněná roubíkem co si přát více. Víte co přináší za výhodu když jsem nedávno začala nosit věci z latexu? To že méně peru prádlo takže tím i ušetřím. Nahradila jsem svoje klasické oblečení vecma pouze z PVC nebo latexu.

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 00:08)

Tady máš odkaz. https://mojemana.cz/

Mari (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

A také nevíte jak nahradit jídlo a pití? Jako jestli nějaká látka která nahradí všechny živiny a vstřikuje se hadičkou do úst bylo by to lepší v tom že bych mohla mít nonstop roubík a ta hadička by se prostrcila v koutkach

Honza (Ne, 8. 8. 2021 - 00:08)

Několikrát někde proběhla reklama na něco jménem Mana. Mělo by to být to co chceš ale jestli se tomu dá věřit to nevím. Nikdy jsem to nezkusil.

Honza (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Proto mám docela strach z hraní si s čímkoliv uvnitř těla. Problém nastane nenápadně, rychle a mívá větší následky. Naopak zvenku tě pořád chrání kůže, něco tě na problém upozorní a máš dost času reagovat. Když tě třeba začně pod latexem někde pálit kůže, latex si prostě sundáš nebo o to požádáš a problematické místo bez následků ošetříš. Pravda nebudeš se moci do latexu vrátit hned ale den dva vše vyřeší.

Mari (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Spíš přemýšlím nad tím jestli bych si trochu nepoupravila vak. Ze bych zkusila improvizovat a udělala bych dole díru a měla bych rozeplej zip na vykonání potřeby a tak by žádné cévky nebyly třeba. Stačilo by tam dát nějakou trubku na exkrementy.

Honza (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

To by asi šlo. Ale v tom případě budeš pořád aspoň trochu v tom odpadu. Asi to pro kůži taky nebude to nejlepší.

Mari (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Nebo bych měla cévku ale často by mi ji přítel měnil. A pořád bych měla někoho nablízku a udělala bych že bych si do ruky dala v tom pytli balónek na klakson kdyby byl problém.

Honza (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

O tom, že stačí málo svědčí i to, že silnou infekci chytli někteří potápěči, kteří používali urinální kondom (tedy nic uvnitř těla) v suchém obleku a měli vývod přes ventil z toho obleku. Ventil nefungoval úplně správně a tím, že při močení otevřeli svěrač, dostala se jim mořská voda až do močového měchýře. Zdánlivě banalita ale skončili v nemocnici.

Honza (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Jinak abych ti to upřesnil. Uvnitř těla (střeva, močová trubice, močový měchýř) je všechno mnohem náchylnější ke zranění. Není tam kůže která by chránila a nejsou tam ani nervy aby tě něco upozornilo na podráždění nebo poranění. Pak snadno vznikne třeba infekce močových cest, ze zranění ve střevě otrava krve a tak. S tímhle je lepší opatrně a spíš jen chvíli. U roubíku tohle sice nehrozí ale zase je tam to riziko udušení při nějakém problému.

Honza (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Jinak by asi škodit neměl.

Reklama

Přidat komentář