Reklama

Podvazky a punčochy

dtto (So, 28. 8. 2021 - 11:08)

Proč by měli mít v obchodech punčochy na podvazek,když o ně mají ženy zcela mizivý zájem? Navíc naši populaci sužuje obezita,která komplikuje nošení punčoch samodržících i těch na podvazek.Pokud chce výrobce i prodejce u nás uspět,tak musí nabízet hlavně punčochové kalhoty v nadměrných velikostech a pro většinu spotřebitelek které preferují kalhoty to jsou podkolenky a ponožky.Výrobci spodního prádla na zakázku sami naznačují,že nezanedbatelnou čast jejich klientely tvoří muži a výhledově budou patřit k většině.Tento trend neunikl ani řadě zahraničních výroců punčochové zboží,kteří svůj sortiment už před několika lety prozíravě rozšířili i o velikosti určené mužům.

Aramis (Ne, 22. 8. 2021 - 18:08)

Až se nabažíš Jirko Astratexu, na kterém jsem mimochodem také začínal, a který je dost předražený (někdo holt tu Babišovu reklamu zaplatit musí) tak se zkus podívat na nabídku www.ekskluzywna.cz. Přeji pěkný a komfortní pocit při nošení punčoch.

karolina (So, 21. 8. 2021 - 17:08)

To zvládneš já začínala na 4 tahounech jeden ve předu a druhý na boku, nic moc držení punčoch a taky jsme přežily. Počkej až budeš mít potřebu ty punčochy více napnout budeš schánět pas s více tahouny.

karolina (Pá, 20. 8. 2021 - 17:08)

Já jsem žena, vždycky jsem ženou byla, mě nemůže nějaký No rozhodit.

karolina (Čt, 19. 8. 2021 - 16:08)

Běžte si hejkat do lesa!!!!!

miri (Čt, 19. 8. 2021 - 12:08)

karolina nemá slušné vychování

Pepa (Čt, 19. 8. 2021 - 16:08)

Paní Karolína je dáma a podle toho se i chová. Nevidím důvod k tvému vyjádření.

No (Čt, 19. 8. 2021 - 16:08)

Karolina je chlap, to nepoznáš?

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 09:08)

Tak snad se ti omluvili, nemusíš být hned hnusný, magore.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 19:08)

Omlouvám se místním

senior (Út, 17. 8. 2021 - 20:08)

Dobrý den, všem.
Jsem stařec, takřka před hrobem, jak se říká a tak mohu posuzovat. Svět se mění, neskutečným tempem a zároveň s ním i móda. Nic se už nevrátí a tak nezbývá, než vzpomínat. Ve čtyřicátých létech,minulého století, muž, který měl nedbale uvázanou vázanku byl ve "slušné" společnosti znemožněn.
Stejně tak i dáma, která nedbala na to, aby šev jejich punčoch byl skutečně rovný, byla poněkud, společensky znemožněna.
Když jsem šel,ráno, do konzumu, pro housky a pro mléko, do "bandasky", musely být boty, jako zrcadlo. To byl takový, každodenní, večerní, rituál. Nakrémovat a vyleštit. Vyprat punčochy a nechat vysušit. Manželce jich v koupelně viselo několik párů.Také návštěva opravny punčoch patřila k týdenním,či čtrnáctidenním rituálům. Pokud si vzpomínám, podvazkové pásy si upravovala podle svých potřeb. V sedmdesátých létech se na trhu objevily pásy z NDR, které, navzdory tomu, že se jednalo o t.z."bokovky", byly pružné . V reklamních fotografiích to názorně demonstrovaly. Spodní prádlo, kalhotky, bylo možné bez problémů navlékat právě ta tyto "pásy". Mnohokrát jsem toho využil, se svojí kolegyní v zaměstnání. Ještě, že už není, mohla by mě, zpětně, zažalovat. Svět se zbláznil. Byla to krásná doba, dokud se nevynalezly punčochové kalhoty. Tím to všechno začalo. Čím to končí, vidíme denně ,všichni, okolo.

lalla1 (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

A ještě dovolte pánové, názor. Nošení punčoch by nemělo být nic, co by měl muž na první dobrou poznat, Tedy poznat, zda má žena punčochy nebo punčocháče (pochopitelně kromě vás odborníků, kteří rozeznáte materiál). Punčochy a podvazkový pás jsou o pocitu samotné ženy, o tom, že se cítí sexy a to také vyzařuje...

Valdivian (St, 18. 8. 2021 - 17:08)

No ono se to v dnešní době na prvý pohled nepozná neb u nás asi již žádná firma nevyrábí non-stretch punčochy na podvazky tedy tepelně fixované a tudíž nepružné. Pořád tvrdím, že mezi punčochami na podvazky sice ze 100% nylonu bez elastanu ovšem stretch úpravy a těmi ze stejného materiálu leč non stretch je propastný estetický rozdíl i rozdíl v jejich svůdnosti. Možná, že se mýlím, ale tyto by měly být viz odkaz non-stretch tedy tepelně fixované a tím pádem svůdně nepružné: http://obchod.rozalia.cz/zbozi.php?id=430-puncochace-pulina

Aramis (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

Otázkou ale je,zda se dnešní ženy vůbec chtějí cítit sexy .... Z jejich úboru to často moc nevyzařuje, možná jim už stačí jen ty umělé erotické pomůcky. Přitom existuje spousta rafinovaných způsobů jak toho dosáhnout. Například pokud zrovna nemilují nošení podvazkových pásů tak docela atraktivní by pro ně mohly být tzv.openstockings ........

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Myslíte?Zrovna včera v těch tropech jsem poznal jak jedna holka má roztrhaný punčocháče vzorovaný podle vzoru roztrhaných kalhot a potom další měla potrhaný silonky podobným stylem.Podle mě to musí poznat i slepej že je to pro in style potrhaný.Chtěl bych poznat toho, komu se taková móda líbí.

lalla1 (Po, 16. 8. 2021 - 15:08)

No mně taky ne:) Ale zase, taky si pamatuju na dobu, když jsem byla patnáctileté tele

váhavý manžel (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Dobrý den, rád bych se něco zeptal. Možná se to tu i probíralo, ale ta diskuse je dost dlouhá a nečetl jsem všechno.
Manželka nosí střídavě punčocháče, samodržky i punčochy s podvazkovým pasem. Když si bere punčochy s pasem, tak má největší problém, jestli jí nějako neprosvítají ty podvazky nebo spony pod sukní nebo šaty. Vždy se mě na to zeptá. Když mám říct pravdu, tak se jí to někdy stává, když má tenčí nebo víc elastickou sukni. Ale je to vidět minimálně, také slabé obrysy, když se dobře zadíváte. Mě se líbí, že nosí podvazkové pasy a nechci jí od nich odradit, tak jí to zamlčím a řeknu že je to v pořádku. Ale chtěl bych vedet jestli je to vážně taký velký módní prohřešek a ty podvazky nesmí být vidět ani náznakem. Mě se to zdá celkem přitažlivé, no zase nechci, aby si na ní na ulici nebo v práci ukazovali prstem. Díky za odpovědi.

Libuše K. (Pá, 27. 8. 2021 - 18:08)

Dobrý den, dříve jsem se aktivně tohoto vlákna účastnila, ale musím se přiznat, půl roku jsem se sem nedostala. Teprve dnes jsem to tady prolétla, abych byla v obraze. Trochu je to tady pánská diskuze, musím to jako ženská obohatit. Budu se možná opakovat z dávna: První punčochy jsem oblékla v roce 1977 do tanečních, kdy jsem fňukala, jak vypadám v tehdy nekompromisní délce šatů pod kolena a na štíhlých lýtkách krepových punčocháčích. Mamka mi půjčila podvazkový pás- koupila mi pak menší a tehdejší silonové nepružné punčochy, a bylo po problému. Jenže jsem se v tom strašně styděla, všechny holky nosily punčocháče a tak jsem po tanečních podvazky odložila. Když jsem nastoupila v osmdesátkách do práce, byla tam většina dam kolem čtyřicítky a dost nosily ještě punčochy a já se k nim přidala. Sukně byly stále dlouhé, široké, navíc pod nimi jsme nosily kombiné nebo spodničky, nic nemohlo být vidět. Když jsem se seznámila se svým pozdějším manželem, byl z toho, že nosím podvazky úplně hotový. Prádlo nebylo nic moc, jen bokovky Triola, ale nestrečové punčochy Elite byly krásné. Do kozaček jsem nosila tzv. neparatelné punčochy, kterým neutíkala očka (nevím jak se jmenovaly), normálně pak Katarica tenké a když jsem chtěla něco extra, tak hladké ještě jemnější Dorsa, ty se však víc trhaly. Stále jsem měla velkou zásobu punčoch - stály 8,50 korun a ještě se daly spárovat když uteko očko (punčocháče stály 25!) Po 90. roce po mé mateřské se zkrátily sukně a k nelibosti manžela jsem si koupila punčocháče. Po těch letech punčoch jsem se v nich dobře vůbec necítila, lezly mi dolů, nepříjemné bylo v nich sedět celý den v kanceláři a tak nejen kvůli manželovi jsem opět se vrátila k punčochám. Tehdy byly už k mání docela pěkné vykrojené podvazkové pásy a daly se k nim nosit delší punčochy. Samozřejmě na minisukně to nebylo, měla sem pár krátkých šatů na léto bez punčoch, nebo do společnosti, kde se sukně dala uhlídat. Do práce jsem si po třicítce ustálila délku nad kolena a nosím jí dosud (pravda o nějaký cm delší), za rok se mi přiblíží šedesátka. Určitě nejsem tak štíhlá a proto jsem se vrátila k bokovkám, před časem jsem si koupila už druhou Kudreshov o Klingelu s bočním zipem a jsem s ní velmi spokojená. Když vidím dámy, které si vezmou přiléhavé šaty a klene se jim nepevné bříško pod okrajem punčocháčů a rýsují se okraje kalhotek, nevěřím, že mají doma zrcadlo. Teď se dostávám k tomu co pan ,Váhavý manžel, dotazoval. Zda rýsující podvazky jsou takový prohřešek. Záleží na tom, zda podvazky prosvítají, nebo se rýsují. Každopádně pod průsvitnou sukni patří spodnička nebo kombine (lépe pod šaty, podprsenka taky nemusí prosvítat) a je po problému. Jednou se mi stalo, že jsem byla na oslavě na parníku, pod tenčí širší sukní jsem neměla spodničku a vše vypadalo i v zrcadle dobře až do momentu kdy nás vyfotil profi fotograf bleskem. Děs! Na fotce, kdy zrovna fouknul vítr proti a napnula se sukně mi byly jasně vidět podvazky! Něco jiného je, u silnější úzké sukně, se stává že zvlášť přední sponky se rýsují jako hrbolky. Ani spodnička nepomůže. Dříve mi to taky vadilo, jednak je vhodné ty přední podvazky zapnout ne úplně vpředu na stehnech, ale trochu dovnitř stehen a hlavně: pokud to není příliš nápadné, myslím že nikoho už příliš nenapadne že nějaký faldík na sukni zrovna bude podvazek. Kolik to z nás ještě nosí? Takže spíš než rozmlouvat podvazky je vhodnější vybrat vhodnou sukni nebo šaty. Ale prohřešek to zas takový není, aby si lidé ukazovali prstem. já třeba neumím vystoupit z auta a i manžel už mě několikrát upozornil, že mi bylo vidět až na podvazky. Nemáte na to vystupování nějaký fígl?

karolina (So, 28. 8. 2021 - 17:08)

To máme skoro stejný život. Já jsem nenosila vůbec punčocháče, protivily se mě. Kombiné nosím dodnes. Nějaké skrývání bulek od podvazků jsem nikdy neřešila, ba přineslo mě to několik známostí. Každého normálního muže podvazky minimálně přitahují, né li vzrušují.

karolina (So, 28. 8. 2021 - 17:08)

To máme skoro stejný život. Já jsem nenosila vůbec punčocháče, protivily se mě. Kombiné nosím dodnes. Nějaké skrývání bulek od podvazků jsem nikdy neřešila, ba přineslo mě to několik známostí. Každého normálního muže podvazky minimálně přitahují, né li vzrušují.

Reklama

Přidat komentář