Reklama

Polykání spermatu

pavel (Út, 24. 8. 2021 - 12:08)

taky mi to chutná a je to mooooc dobrý .

Pepan (Po, 23. 8. 2021 - 18:08)

Nastříkám do přítelkyně, vylížu a předám přítelkyni při líbání a spolkneme.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 17:08)

Semeno jsem si stříknul do pusy v sedě, již jako kluk. Polkl jsem to, ale moc odvázaný jsem z toho nebyl. Pak jsem ho raději věnoval ženám, pokud o něj měly zájem.

Lenka, (Po, 23. 8. 2021 - 17:08)

Ráda kouřím a lížu a polykám, 69 s klukem nebo holkou přímo miluji. O svátku nebo narozeninách obsloužím všechny bez výjimky. Kdo chce i zasunout dole, nemám s tím problém. Momentálně bydlím v bytě v nájmu s jinou holkou a prostě jsem nevydržela a spíme spolu v jedné posteli a sex je každou chvíli. Mám kluka, už docela vážnou známost a ten je s námi někdy i na noc. Řešíme bydlení, jestli by se k nám nenastěhoval. Při první návštěvě u nás v bytě jsem mu představila svoji spolubydlící, věděl, že mám i holku. A že nás měl hned obě v posteli už byla samozřejmost. Nehodlám se s ničím tajit a nějak omezovat. Seznámili jsme se na oslavě narozenin jedné z mých kamarádek. Takže ví, že mě nedělá problém dát každému a každé. On není taky nijak stydlivý a s holkama si rád užívá. Co se týká sexu máme vše vyjasněné od první chvíle. V sexu žádné omezování. Rádi se sázíme, jestli se nám podaří sbalit toho, koho si vybereme a jestli bude i sex. Je to čistě naše rozhodnutí a zábava. Takhle si ta moje spolubydlící sehnala skvělého kluka, kterého mi samozřejmě půjčuje a já zase ji půjčím toho svého.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 14:08)

Už jede druhé desetiletí, má vydrž,ale v hlavě pustinu, jen kopíruje a dělá z toho mišmaš.

Pepan (So, 21. 8. 2021 - 14:08)

Nastříkám do přítelkyně, vylížu a předám přítelkyni při líbání a spolkneme.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

Semeno jsem si stříknul do pusy v sedě, již jako kluk. Polkl jsem to, ale moc odvázaný jsem z toho nebyl. Pak jsem ho raději věnoval ženám, pokud o něj měly zájem.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

Na sex je potřeba si občas odskočit s nějakou bokovkou a nebo jen na jednu noc a trochu si povyrazit. Ta představa, že bych ho strkal desítky let jen do jedné je děsná. A neberte to jako nevěru, to jen nějaký blb vymyslel nějaké předpisy. Co lidstvo existuje, tak se skotačilo i bokem. Není na tom nic špatného. Skutečná láska je o tom, neomezovat a nevlastnit toho druhého a pokud se stále vrací do hnízdečka, tak je vše v pořádku. Pokud se nevrací, nestojí za nic a to ani za kapku slzy.

Jaroslav (So, 14. 8. 2021 - 18:08)

Oba polykáme moje semeno.

Lenka (So, 14. 8. 2021 - 11:08)

Ráda kouřím a lížu a polykám, 69 s klukem nebo holkou přímo miluji. O svátku nebo narozeninách obsloužím všechny bez výjimky. Kdo chce i zasunout dole, nemám s tím problém. Momentálně bydlím v bytě v nájmu s jinou holkou a prostě jsem nevydržela a spíme spolu v jedné posteli a sex je každou chvíli. Mám kluka, už docela vážnou známost a ten je s námi někdy i na noc. Řešíme bydlení, jestli by se k nám nenastěhoval. Při první návštěvě u nás v bytě jsem mu představila svoji spolubydlící, věděl, že mám i holku. A že nás měl hned obě v posteli už byla samozřejmost. Nehodlám se s ničím tajit a nějak omezovat. Seznámili jsme se na oslavě narozenin jedné z mých kamarádek. Takže ví, že mě nedělá problém dát každému a každé. On není taky nijak stydlivý a s holkama si rád užívá. Co se týká sexu máme vše vyjasněné od první chvíle. V sexu žádné omezování. Rádi se sázíme, jestli se nám podaří sbalit toho, koho si vybereme a jestli bude i sex. Je to čistě naše rozhodnutí a zábava. Takhle si ta moje spolubydlící sehnala skvělého kluka, kterého mi samozřejmě půjčuje a já zase ji půjčím toho svého.

Martin (Ne, 24. 4. 2022 - 16:04)

Lenka napíš čislo

Linda (Pá, 13. 8. 2021 - 05:08)

Často jsem tajně sledovala mamku jak tátovy kouří penis a jak si pak vychutnávâ na jeho spermatu. I já jsem moc toužila ho ochutnat. Jednou knám přišel bratranec na víkend. Když už naši spali, šla jsem potichu za bratránkem. Eště svítil lampičkou. Když jsem potichu otevřela, zahlédla jsem ho jak si jo honí. Byla to skvělá příležitost. Vztoupila jsem a jak mě uviděl hned si ho zakril a ptal se co tu chci. Na rovinu jsem mu řekla že mu ho chci vykouřit. Ani moc neprotestoval. Zavřela jsem a sahala mu po ptáku. Strčila jsem si ho rovnou do pusy. Kouřila mu ho a pěkně mu olizovala žaluda. Pak jsem ucítila škubání a už mi plnil pusu spermatem. Měla jsem co děla abych stíhala polika. Něco mi i vyteklo ven ale pak jsem muto slízala. Když byl prâzdnej řekl že to bylo super a chtěl výc. Ale řekla jsem mu že pokuť chce budu mu ho jenom kouřit a nic víc. Souhlasil a tak jsem mu ho každou chvilku kouřila a já si užívala jeho sperma v mé pusince.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 05:08)

Čeština je složitý jazyk. Ale napsat pod sebe "výc" a "víc", to už je výkon.

blééé (Čt, 5. 8. 2021 - 08:08)

Tak to jste pěkný čuňata, ty i ty tvoje kámošky. To je na Slovensku tak špatně, že nemáte co do huby?

Návštěvník (St, 4. 8. 2021 - 21:08)

Já taky baví mě to comu předchází a nemám stim problém

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 13:07)

Já semeno někdy polykám,...a jak to technicky děláš?

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

V kanceláři jsem masturboval poměrně často. Semeno jsem stříkal na podlahu. Původní uklízečka věděla co to je, ale vždy to vytřela. Pak dala výpověď. Nastoupila nová, důchodkyně. Měla tak šíleně velké kozy, že když vytírala v kleče vytírala i kozama. Hned druhý den za mnou přišla, že je škoda spermatu na podlaze a požádala mne abych jí semeno nechával. Stříkal jsem do skleničky a nechával jí ejakuláty v ledničce. Nejdřív to vypila a pak ještě vylízala. Když přišla dřív, měla to přímo ze zdroje. Náš vztah se prohloubil a já zjistil, že moc dobře mrdá. Přesně poznala, kdy už budu, cukla a přisála se k penisu. Moc pěkné vzpomínky.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

Když jsme se s manželkou poznávali, tak jsem zjistil, že mé sperma vypije, ale nijak odvázaná z toho není. Už jsem to po ní nikdy nechtěl. Stejně dopadla i soulož do konečníku. Jednou a dost. Za to jiné po tom naprosto toužily a vychutnávaly. Někdy to vypadalo, že souloží, masturbují a kouří jen proto, aby se pořádně napily.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

Já semeno někdy polykám,...a jak to technicky děláš?

Franc (Čt, 22. 7. 2021 - 05:07)

Také polikam svojí mrdku. Nebo ji lizu manželce s kundicky. Líbání se s plnou pusou mrdky je taky krásně. Moc doporučujeme. Čichani použité vlozky Také super někdy si ji dám do kalhotek a nosim ji třeba celý den.

Reklama

Přidat komentář