Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 23:07)

To je divné , že to má stejné od školky. Mám kluky 8 a 11 let a ten starší je mnohem vyvinutější i když v pubertě ještě také není. Přes termoprádlo ( punčocháče by si už na sebe nevzal) se mu varlata rýsují normálně a penis vypadá jak v erekci vždy .

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 04:07)

Jsou dvě varianty mužských penisů. 1. Penis je velký i v klidu a moc už see nezvětšuje. 2., v klidu je malinký a zvětšuje se až 7x. První varianta je hezká na pohled, ale překáží, druhá je pro muže praktičtější. Na pohlad je zábavnější, protože hodně vzroste.

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 21:08)

Já bych neřekl že překáží. Mám 12 cm v klidu a aspoň mi třeba při běhu neplandá sem tam jako někomu jinému. Na druhou stranu se mi ještě v erekci o 6 cm zvětší což taky není že už by se moc nezvetšil. U každého je to jiné. Já jsem takto naprosto spokojen.

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 21:08)

Já to mám podobně, ale v mrazu, třeba na lyžích, nebo při otužileckém plavání hodně zacouvá. Máme tady otužilce, kterému úplně zaleze do těla a manželka by na něj nedal dopustit.

Karolína (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

Syn má necelých 14 a nedávno jsem ho načapala při onanii. Nebyl si toho vědom a takovou půlminutku jsem ho sledovala. Šulina už měl pěknýho a ty kulky, no to byla podívaná. Měl je úplně stažený a představa, že jsou plný semene, tak to mě úplně dostalo. I přes svůj věk chloupky ještě skoro nemá. Je blond. Jednou jsem ho taky viděla ráno nepřikrytýho a ty jeho kule, tak to je něco.

Jk (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Syn má ve 14 ještě dětský penis. Je to ještě normální?

Lea (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Ve 14cti by již moc dětský penis neměl mít. Syn měl 12 a když jsem ho v té době přistihla, tak ho měl asi něco přes 10cm či vlastně ještě víc. Klukům ty jejích péra s přibývajícím věkem rostou, avšak ve čtrnácti už ho musí mít pořádného.

Jk (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

No právě, ale má ho pořád skoro stejnýho a i malý kulky. Rozhodně ne to co tu píšou ostatní. Řekla bych tak 5cm max. A ani chlupy mu ještě nerostou.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

Záleží jestli je to 5 cm v klidu nebo při erekci.

Jk (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

V klidu, ještě to nedělá.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Jasně opožděná puberta. Jestli ještě nemutoval, bude to ono.

Jk (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

A vadí to něčemu. Když bude mít pubertu déle?

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

Taky se může stát, že mu to zůstane. Mužů s malým je dost a musí s tím žít.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

To jako i kulky nebo jen penis?

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Je to dost trapný a ostatní se mu budou smát.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Já ho měl ve třinácti o málo menšho, než jako dospělý, ale to bylo tím, že jsem začal brzy s masturbací a tím jsem vyvolal rychlejší dospívání. U někoho to trvá déle. Když začne onanovat, testosteron a růstové hormony se postarají o to aby mu narostl.

Jk (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

To nedělá.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Tak mu to musíš nějak vysvětlit, nebo udělat, jinak ho budeš mít na krku, protože holky o něj nebudou mít zájem. I když znám ženatého třícentimetrového, ale ten to umí rukama a jazykem. Přečti si tady, jak to dělají jiné mámy, aby synci řádně dospívali.

Jk (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Co to je za blbost?

Lea (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Jestli se též mohu zapojit. Syn má 14 a skoro půl a ten svůj šulin má již ve velikosti odpovídající jeho věku. Párkrát jsem ho přistihla, takže jej má akorát na to jeho dělání si dobře a aby se v pořádku vysemenil. Prostě tak jak to má být.

Reklama

Přidat komentář