Reklama

cvičky

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 23:05)

Dobrý den chci se zeptat, myslíte že když koupim holce v sedmé třídě jarmilky že by je nosila jako přezůvky? Máte někdo zkušenost s každodením nošením ? Jak za jak dlouho se zašpiní a prochodí?

Default User Image
Jola (Ne, 5. 5. 2024 - 13:05)

Zdravím po delší době. U nás se určitě  nesedí  s nohama na stole a ten kdo má na sobě něco uvázaného rozhodně  nejsem já. Navíc se nám do našich hrátek přidala moje sestra , kterou opustil manžel , takže pro potrestání mojí neposlušné služky najdu vždycky pochopení. A hlavně v kreativitě důvodů k trestu vnesla nový svěží vítr. Přišla si k nám do sklepa pro lyže, bohužel pro manžela , úplně v jinou dobu než jsem čekala. Bohužel ho našla , jak tráví čas dobrovolně v naší sklepní kóji na řetězu , bez možnosti cokoliv vysvětlit a někam odejít  , takže mi přišla fotka mého muže svázaného celého v růžovém na řetězu u zdi ,detáil růźových jarmilek a silonek s dotazem, zda je to moje práce a co má dělat. Tak jsem jí požádala , aby mu zvedla vibrace na kolíku na maximum a dofoukla již zmíněného okupanta jeho análního otvoru a jeho příbuzného , který vězel v dutině ústní a zcela znemožňoval jakékoliv souvislé projevy řeči , nechala ho tam , aby mohl rozjímat a šla si udělat kafe k nám do bytu. Po příchodu jsem jí vysvětlila situaci a pak jsme si vysvětlily , že není nutné se vzdát celé naší hry a že mi může být velmi nápomocná v možnosti ho využít k domácím prácem i v jejílm domově  . Ještě jsme chvilku poklábosily a pak jsme ho šly seznámit s naší domluvou. Po celkem razantním výprasku nadšeně soasil a podle zvuků , které vydával se už moc těšil na sestřičku v akci. Ta se mu odvděčila tím, že mu po příchodu do bytu zkontrolovala podrážky jarmilek , zda jsou svítivě bílé a dostal bičíkem na prdel tak , že si to určitě bude pamatovat. Takže o sezení v obývàku si může nechat zdát.

Default User Image
Kevin (Út, 7. 5. 2024 - 17:05)

A co máte na sobě Vy a sestra? Normálně domácí oblečení košile, džíny nebo triko? A nebo si obléknete něco pro zpestření hry?

Default User Image
Jan (Po, 1. 4. 2024 - 13:04)

A co Velikonoce? Vyšupáno v jarmilkách?

 

Default User Image
MP (Út, 2. 4. 2024 - 12:04)

V jarmilkách ne, ale ve slabých gymnastických cvičkách jo. ;-)

Default User Image
Petrp (St, 3. 4. 2024 - 18:04)

Ooo tak to bych chtěl vidět ty slabé Gymnasticke cvicky 

Default User Image
MP (Pá, 5. 4. 2024 - 06:04)

Byly to černé botasky ;o)

Default User Image
Cvičky doma (So, 3. 2. 2024 - 07:02)

Zdravím, mám doma cvičky jarmilky, bílé, a valí se m tu, nebyl by tu někdo dominantní kdo by mě nutil je nosit? Celkem by se mě to líbilo

Default User Image
cvičkař (So, 3. 2. 2024 - 21:02)

A co takhle na sebe napsat kontak??? Mail, telefon atp...

Default User Image
Cvičky doma (Ne, 4. 2. 2024 - 06:02)
Default User Image
Gábina pro Jola (St, 31. 1. 2024 - 09:01)

Zdravím. Není škoda, že už jste přestali s jarmilkami? Minimálně se mi líbila ta představa s tím uklízením. ;-) Rozumím tomu správně, že už je vše zase v normálu, že Vy máte na sobě uvázanou zástěru a uklízíte, zatímco Váš manžel sedí v obýváku, nohy na stole a cpe se a kouká na sport. Vím, že to byl jeho nápad, podle toho co jste psala, ale ty cvičky jste přidala Vy. Gábina

Default User Image
Jola (So, 4. 5. 2024 - 09:05)

Zdravím po delší době. U nás se určitě  nesedí  s nohama na stole a ten kdo má na sobě něco uvázaného rozhodně  nejsem já. Navíc se nám do našich hrátek přidala moje sestra , kterou opustil manžel , takže pro potrestání mojí neposlušné služky najdu vždycky pochopení. A hlavně v kreativitě důvodů k trestu vnesla nový svěží vítr. Přišla si k nám do sklepa pro lyže, bohužel pro manžela , úplně v jinou dobu než jsem čekala. Bohužel ho našla , jak tráví čas dobrovolně v naší sklepní kóji na řetězu , bez možnosti cokoliv vysvětlit a někam odejít  , takže mi přišla fotka mého muže svázaného celého v růžovém na řetězu u zdi ,detáil růźových jarmilek a silonek s dotazem, zda je to moje práce a co má dělat. Tak jsem jí požádala , aby mu zvedla vibrace na kolíku na maximum a dofoukla již zmíněného okupanta jeho análního otvoru a jeho příbuzného , který vězel v dutině ústní a zcela znemožňoval jakékoliv souvislé projevy řeči , nechala ho tam , aby mohl rozjímat a šla si udělat kafe k nám do bytu. Po příchodu jsem jí vysvětlila situaci a pak jsme si vysvětlily , že není nutné se vzdát celé naší hry a že mi může být velmi nápomocná v možnosti ho využít k domácím prácem i v jejílm domově  . Ještě jsme chvilku poklábosily a pak jsme ho šly seznámit s naší domluvou. Po celkem razantním výprasku nadšeně soasil a podle zvuků , které vydával se už moc těšil na sestřičku v akci. Ta se mu odvděčila tím, že mu po příchodu do bytu zkontrolovala podrážky jarmilek , zda jsou svítivě bílé a dostal bičíkem na prdel tak , že si to určitě bude pamatovat. Takže o sezení v obývàku si může nechat zdát

 

Default User Image
Gábina (Ne, 5. 5. 2024 - 22:05)

Díky za odpověď, já myslela, že už si nehrajete. Tři roky pomalu od posledního příspěvku. Tak dvě na jednoho, to bylo asi překvápko. ;-) Ale asi je to na dobré cestě, když ho vlastně nepustila na poprvé a vyfotila si ho...Tak když je to v rodině. ;-) A jak se mu uklízí u švagrové? Je tam sám nebo jste s ním. A když je sám, má pás cudnosti? Dostane i pochvalu a nebo mu to uklízení nikdy úplně nevyjde na jedničku, aby byl prostor pro budoucí zlepšení a potrestání. A za tu dobu, přibyly nějaké jarmilky, šaty, doplňky či barvy? Rtěnka, paruka? Zdraví Gábina.

Anonym (Ne, 21. 1. 2024 - 19:01)

Manželka je nosí často. Doma, ke cvičení, do zahrady. Chodí v nich i do obchodu. A někdy jí i jednu vyzuji a naplácám jí tou cvičkou na zadek. Hezky to pleská.

Default User Image
Petrp (Pá, 8. 3. 2024 - 19:03)

Ty jo to bych chtěl vidět mas ji vyfocenou jak nosi cvicky??:-))) rad bych viděl moje žena je taky nosi mužem si vzájemně  poslat fotky na e-mail [email protected]

Default User Image
Jarmilek (Út, 16. 1. 2024 - 21:01)

Nosim jarmilky strasne rad mam jich hodne 

Default User Image
Martin (Čt, 18. 1. 2024 - 20:01)

Kolik?

Default User Image
Jméno (Út, 12. 12. 2023 - 18:12)

Zdravím, tak s lidmi co byli pro-aktivni sme se dohodli na vytvoření Discord serveru kde se tahle báječná komunita muže konečne přesunout na platformu kde mužeme slobodne a bezpečne sdilet s lehkostí naše zaliby v cvičkách, postovat fotky, videa, obrazky, seznamovat se atd. Je to určite mnohem lepší řešení jako být zde na náhodní stránce bez možnosti přidávani obrazku, fotek a s minimalni flexibilitou co se týče konverzace. 

https://discord.gg/w8MxBxQU  (pozývací link)

Na Discord se mužete pridat a prohližet si ho webovým prohlížečem nebo stáhnout Discord appku kterou mužete mít i v mobilu.

Veřím že budete všichni ohladuplní a tolerantní k sobě a ke každé osobě na této nové stránce. Nechceme žádne drama, žádne problémy a žádne potížisty. Chceme aby tohle bylo bezpečné ale i anonymné pro všechny cvičkaře.

Přidejte se, čekáme na Vás <3

Default User Image
V (So, 23. 12. 2023 - 21:12)

Zvací odkaz nefunguje chce to nový

Default User Image
Ba (St, 8. 11. 2023 - 12:11)

Je tu niekto z Sk ?

Reklama

Přidat komentář