Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Eva (Ne, 15. 8. 2021 - 19:08)

Jsem moc ráda, že se zde vypovídávají matky, které ze svých synů nedělají nepoužitelná zvířata. Co je přes 20 cm je zbraň, která žádnou radost neudělá. Naopak ti do patnácti jsou k pomilování. Ejakulaci bude mít čím dál větší a po třicítce začne ubývat.

Kateřina (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

Taky jsem si myslela o tom našem puberťákovi že si ho utrápí. Neustále ho třel, prstem kmital přes žalud, prostě pořád dokola zkoušel něco. Taky už od svých jedenácti. A je toho čím dál víc a nestačím přepírat ty jeho utíráčky. Za jeden den a dávek semene snad z pěti ejakulací. Asi to patří k tomu věku.

Eva (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

Jestli ho při tom sleduješ, uveď prosím tě věk a velikost penisu, ať je poslání této stránky naplněno.

Kateřina (Ne, 15. 8. 2021 - 16:08)

Semtam se mi ho podaří ve stavení, které renovujeme, sledovat. Teda musí být v místnůsce kam je v skrytu vidět. V prosinci bude mít 15 a viděno ze tří metrů má ho 12 nebo 13 cm. Teď v prázdniny mu dává zabrat pořádně. A semene má snad pořád stejně. Alespoň podle skvrn po každé jeho ejakulaci.

Kikina (Ne, 15. 8. 2021 - 05:08)

Klukovi bylo 12 a už víc než rok pravidelně onanuje. Párkrát jsem ho přistihla a na ten věk ho má pěknýho. Poznala jsem i v koupelně jak se vyvíjí. V deseti ještě děcko, a pak pomalu o rok později už ho měl většího, a kule to samé. Teď už se stydí a dává si pozor abych nezahlédla to, co nemám. Ale někdy se mi to podaří. Šokovalo mě, když jsem na chvilku spatřila, jakého ho má, když si s ním hrál.

Pavla (Ne, 15. 8. 2021 - 06:08)

Taky jsem zírala na mladého, 12 sama ruka sama noha hubený tvar jak andílek a když sundal boxerky, dělo jak chlap až mu to k tomu tělíčku nesedělo. máš to podobné?

Kikina (Ne, 15. 8. 2021 - 07:08)

Naprosto stejné u nás. Jak píšeš, hubeňoučký, i když zadek se mu už začíná pěkně tvarovat, fakt hezký kluk, tak nevinný na pohled. Ale co jsem viděla nedávno na chalupě mých rodičů, kde jsme přes léto. Asi hodinu si hrál sám se sebou. Chvilku jsem ho sledovala. Zkoušel různá honění a tak už mu ty prstíky kmitaly přes něj. Celé prázdniny se věnuje jenom tomu, co má mezi nohama.

Pavla (Ne, 15. 8. 2021 - 07:08)

Máš jednoho? My máme 2. A hraje si jen sám, před pár dny spal u nás jeho kámoš, ta vůně semene v pokoji, nešla nepoznát. Už se i udělá? Nebo jen na sucho

Kikina (Ne, 15. 8. 2021 - 08:08)

Ježiš, semeno má už alespoň rok. Nebylo mu ještě 11 kdy mu začaly poluce. Už tenkrát těch skvrn na prostěradle. Brzo ale začal se sebeuspokojováním. Teď má 12 a čtyři měsíce a honí ostošest. Musím ho vždycky vyhnat z postele, jinak by ležel až do oběda nebo i dýl, a pořád by si se sebou hrál. Kolikrát mě napadá, že si ten svůj ocas snad utrápí, jak mu pořád dává zabrat.

Dave (Ne, 15. 8. 2021 - 14:08)

Vocas neutrápí. Ten je nezničitelnej. Já v jeho věku svištěl jako tryskáč. Měl sem ho v ruce jak sem moh. Stříkal sem nejmíň petkrát za den. Vono už povícekrát toho semene už tolik neni ale příjemný je to pořád. No a čůrák místo aby se vopotřebovával eště rost. Nemusíš se bát že si ublíží.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

Dave, ty umíš maminky uklidnit. Velkej děkan.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 09:08)

Kikino. Moc hezký příspěvek, ale zde se zabýváme velikostí penisů synů. Nemusí to být přesné. Jen odhad, případě porovnání s manželovým vybavenim. Pak by mne zajímalo, jak řešíte synovo semeno. Musíš pořád prát, nebo ejakuluje na jedno místo?

Kikina (Ne, 15. 8. 2021 - 09:08)

Přes 10 určitě, nejspíš k 12cti cm. Bývalý manžel byl mj. modelem a byl vybaven. Takových přes 15. A taky milenek fůry. Teď mám aspoň klid. Jo a prala jsem v době synových polucí, to bylo potřeba. Teď sice onanuje nejmíň třikrát za den, ale jak tito mlaďoši, asi nestahuje, ale nějak po něm krouží prstem a semeno pak vypustí do trička nebo co má za prádlo po ruce. Takže jsem ráda že toho praní, co se týče této věci, je minimum.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

Nic mi do toho není. Nemusíš odpovídat. Jsi rozvedná a sama se synem? Nebo někoho máš? Jak řešíš vlastní potřeby, když je kolem tebe tolik synovy erotiky?

Kikina (Ne, 15. 8. 2021 - 12:08)

Známostí by byla spousta. Pohybuji se v celku atraktivním prostředí kultury, avšak většinou jsou to muži s problémy. V rozvodovém řízení či rozvedení, s různými osobními záležitostmi, nebo naopak s panici, jež se chtějí s pěknou ženskou seznámit. Takže není to tak jednoduché. A zatím mi syn poskytuje, co potřebuji. Od něj mám vše pro sebe každý den, aniž by o tom věděl.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 12:08)

Ono je to asi nejlepší řešení. Také jsem vyrůstal sám s maminkou a dost jsme si rozumněli a chápali vzájmně svoje potřeby. Vdala se, až když jsem byl samostatný. Na tebe také může čekat báječný rytíř. Jsi ještě mladá a života si jistě užiješ. Já jsem měl bohatý sexuální život, ale teď jsem taky sám, jen se svým penisem a masturbací. Nevadí mi to. Kdyby přišla nějaká potřebná rád vyhovím, ale mé bývalé milenky jsou buď moc staré, nebo už nejsou.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 07:08)

Velikost penisu, pokud nejde o extrémy, není až tak důležitá. Dobrá pochva se přizpůsobí. Mnohem důležitější je to, co z něj vystřikuje, nebo vytéká. Ani ne tak množství, jako kvalita. Jde o to, jestli je chlapec plodný.

Pavla (Ne, 15. 8. 2021 - 07:08)

Ve 13 trochu předčasné

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 07:08)

Samozřejmě, že třináctiletého nebudeme nutit do soulože, ačkoli i takové případy jsou. Ale v tomto věku jsou někteří už značně vyspělí.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 15:08)

Jsem bývalý syn a vnuk. Dnes manžel a otec. Ale hlavně od dětství, onanista a erotoman. Jinak jsem hodný a spořádaný, vzorný otec rodiny.

Reklama

Přidat komentář