Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 11:12)

Mám několikanásobně vyšší potřebu sexu než moje partnerka a přináší nám to do života dost neshod, pomůže když bych si nechal jedno varle odebrat? V budoucnu bych se chtěl nechat vykastrovat úplně

Peter (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Možno najprv vyskúšať, nech Vás manželka uzamkne...na týždeň, dva. Potom predlžovať termíny.Kastrácia je definitívna.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Neumím si představit že bych nemohl mít výstřik semene po mazlení , že bych ho mél v kleci abych si ho nemohl strčit do ženský

Peter (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Je to naozaj veľmi ťažko predstaviteľné, že by ste bol uzamknutý a už emohol zasunúť, ale verte mi, zvykol by ste si. Výstrek by ste mohol mať, prečo nie? Ale bez orgazmu.Len pokazený orgazmus. A zabudnúť na to, že ešte niekedy zasuniete do nejakej ženy.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Neumím si představit že bych nemohl mít výstřik semene po mazlení , že bych ho mél v kleci abych si ho nemohl strčit do ženský

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Neumím si představit že bych nemohl mít výstřik semene po mazlení , že bych ho mél v kleci abych si ho nemohl strčit do ženský

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

To je pravda , odemknout ho může kdykoliv chce , ale jednou vyřezaná varlata už mu do šourku nevrátí .

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 11:12)

Mám několikanásobně vyšší potřebu sexu než moje partnerka a přináší nám to do života dost neshod, pomůže když bych si nechal jedno varle odebrat? V budoucnu bych se chtěl nechat vykastrovat úplně

Eva (St, 2. 12. 2020 - 00:12)

Ses férovéj hlap co si splnil přání manrelki ona ti je decna re ji nehas užívat

RITA (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Nehnevajte sa, nevzala som si prášky a opäť píšem nezmysly. Bola som na psychiatrii a tam mi poradili každé ráno jebnúť hlavou o stenu. Že vraj to pomôže.

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

RITA 30.11. Prášky si ber ako chceš a na Psychiatrii ťa mali zavrieť na samotku. A píš pod menom debil ..!!

Chocholoušek (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Došla ti medikácia, že si taký agresívny? Požiadaj o zvýšenie dávok. Uľaví sa ti. :-DDD

(Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Kulky jsme už podvazovali mnohokrát a nějak to nezabralo. Měl je úplně černé stěžoval si na velkou bolest a musela jsem gumičku sundat a žádný výsledek.

Mravolog (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Bezte radeji oba navstivit psychiatra.

(Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Nevím nikdy jsem vykastrovaného muže nevyděla. Mě jde jen o to aby se uklidnil a nechtěl porát sex o který s ním nestojím. A navíc potom bude poslušnější a nebude mi bránit abych si užila s někým jiným, když on na to nemá, jinak bude fungovat stále stejně jen bez sexu. Rozvádět se nechci vyhovuje mi to tak.

Kantor (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Ty jsi hlavne nikdy NEVYDELA vyjmenovana slova po v :DDD Misto vymysleni nesmyslu se radeji prihlas na doucovani gramatiky :DDD

Abe (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Nechápu, co se komu může líbit na vykastrovaných mužích. Bez varlat nemají testosteron, takže jsou jako muži, nejen nepoužitelní, ale také nestandartní. Jsou prostě jiní. Kdysi se mi udělal v rozkroku absces, který mi narušil varle, které splasklo a ve spermatu jsem měl hnis. Obvodní lékařka to prohmatala a poslala mne do nemocnice na urologii. V jejím doporučení bylo odejmout varle. V nemocnici se mne mj. ujala mladá a velmi hezká lékařka. Dlouho varlata vyšetřovala a díky ní, jsem po operaci zjistil, že mám varlata obě a zdravá. Během celé doby jsem musel odevzdávat semeno, k analýze, které bylo nakonec čisté. Šťastný jsem to oznámil obvoďačce a představte si, že byla naštvaná, že mi varle nechali.

(Pá, 27. 11. 2020 - 23:11)

Ahoj všem, chtěla bych vykastrovat manžela. Sex s ním když se mu náhodou postaví tak minuta a dost. Milenci mu vadí. A sám přišel navrhl kastraci a já souhlasím. Ozve se nám někdo kdo nám z tím pomůže? Chtěla by jsem to před Vánocemi 19.12. můj email: [email protected] dík za pomoc

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 00:11)

Opij ho , pořádně mu podvaž kulky a je to . Většinou to pak dodělají na chirurgii a bude to na pokladnu .

Mravolog (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Ty se take urychlene navstiv psychiatra.

Reklama

Přidat komentář