Reklama

Je orální sex nevěra ?

Pavla (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Jana: A kolik vás nejvíc bylo? Pověz svou zkušenost s nejvíce lidma. My jsme měli maximum 12. A to je fakt hodně :) ale uplně úžasný super sexuální zážitek. Jsem nemohla pak skoro chodit. :)

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 08:12)

Výše jsem vypisovala, kolik nás je. Běžně je dobré alespoň 2 kluci na 1 holku. Když se sejdeme všichni, tak je to nádherná jízda bez omezení a máš pravdu, potom je to dost náročné a musím si dát pauzu. Popisovat? Každý, kdo na to má a dělá to, tak ví a ostatní, ať si to také zkusí a uvidí. Za mě i ostatní je skvělé si takhle užívat.

Pavla (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Jana: Vás bude 18? To je fakt moc. My jsme nebyli víc deset. To si neumím představit takové množství.

Jana (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Já taky ne a mám dost obavy. Běžné maximum je: já, můj kluk, kamarádka, 5 kluků a jedna holka jednoho z kluků a přibyla nedávno další holka. K tomu ti sourozenci. Tak nevím jaký to bude horor. Jinak ne vždy se sejdeme všichni, to hlavně nějaké oslavy někoho z nás. Běžně je vše na domluvě a scházíme se podle chuti všelijak a neřeší se kdo s kým chodí.

Jana (St, 2. 12. 2020 - 18:12)

Na vánoce je akce dárek, to je naplnění všech otvorů, jak říkají kluci a na Silvestra to samé, ale chceme odjet na chatu rodičů jednoho kluka a tam si pořádně zadovádět. Vezmeme i sourozence, kterým už bylo 15, aby se zaučovali. Tak by nás tam mělo být kolem 18, tak jsem sama zvědava, jak vše dopadne.

Pavla (St, 2. 12. 2020 - 17:12)

Připravujete nějakou vánoční nebo silvestrovskou orgii? Nebo jste zažili nějakou dobrou?

Michal (St, 2. 12. 2020 - 15:12)

Správné akce, čím víc stříkačů, tím líp.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 11:11)

To bych řekl že není. Ústa přeci nejsou sexuální orgán. Prudérní by nejraději chtěli, aby se souložilo bez orgasmu u muže.

Andrea (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Oral je sex a proto jsou usta sexualni organ. Mit v ustech penis je vzrusujici jak pro mne, tak pro meho kluka. Semeno mi sice nechutna, ale sex bez poradne ejakulace je pro mne daleko mene uspokojivy.

Petr (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Moc rád stříkám a moje holka se v tom vyžívá, moc ráda kouří a polyká a klidně ji to nechám dělat i mým 3 kamarádům. Ovšem nejkrásnější je když ji líže holce mého kamaráda, z toho jsme všichni hotoví, když ty dvě dají 69. Obě holky rády kouří a každá na to jde trochu jinak a o to je to lepší prožitek. Hrajeme i hru kdo dýl vydrží. Holky mají pozici 69 a my 5x zasuneme a ta druhá chvilku pokouří, potom dojde k přesunu a zasune se do té co kouřila a po 5 zásunech zase ta druhá pokouří, takhle kolem obíháme až dokud nevystříkne ten poslední a je na tom ta sranda, že nikdo nikdy moc neví, kam a do které to pustí. Nejzajímavější na tom je, že tuhle zábavu vymyslely holky, aby si prý zpestřili to vzájemné lízání. Nakonec se vylížou a potom si semeno předávají a užívají si vášnivé francouzáky. Ty dvě si vymyslely, že nás budou střídat a to ti co nás znají dost divně koukají. Když se chodilo do školy a ty dvě si pro nás přišly, ale prohodili se a my jsme dělali vše jako s tou správnou, to byla sranda, jak ostatní ze třídy koukali. Rozhodně s nimi není nuda.

Jana K (Ne, 29. 11. 2020 - 14:11)

To asi nejsou, ale ráda kouřím a jsem ráda, že se do mě vystříká a je mi jedno do kterého ze třech otvorů, když to takto zjednodušeně popíšu. Miluji ten výstřik a to potěšení partnera, když se udělá. Nechápu tu nechuť některých z mužského výstřiku. Svět se asi v prdel obrací.

Vojtěch (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Ze sexu někteří udělali jen primární prostředek k dosažení rozkoše bez převzetí odpovědnosti.Pokud vím,tak intimita je záležitostí dvou lidí,ale pokud jich tam figuruje víc,tak už se nedá mluvit o nějakém vztahu,a tím pádem termín"můj kluk",a nebo "moje holka",se stává naprosto irelevantní.Nemluvě o pohlavně přenosných chorobách,ale to asi tito lidé nikdy neslyšeli.

Honza (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Ano, je to prostředek k dosažení rozkoše, ale co je na tom nezodpovědného? Aha, to hloupé desatero. Moje holka je stále moje holka a nic na tom nemění nějaký grupáč, to je hloupost. Asi to nemá cenu nějak vysvětlovat. Ne každý musí přenášet pohlavní nemoci, nikdy jsem s tím neměl problém a ani nikdo známý.

Vojta (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Stejně mi to tak přijde,že když zde někdo píše takové zážitky typu že každá kouří každému a souloží s každým,a nikomu to nevadí a ještě pak z toho mají všichni zůčastnění dobrý pocit,tak že buď si úplně vymýšlí a nebo schválně trolí.V opačném případě,pokud je to pravda,tak jsou účastníci takových orgií jen grupa zdegenerovaných prcalů.Prostě nic k chlubení.

Honza (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Přesně tak, jak tady někteří píšou, jsem to měl na střední a hlavně na vejšce. Je to opravdu o tom užít si. Nejdivočejší ale byly vždy holky, ty byly snad úplně bez zábran. Bude mi 30 a už jsem ženatý, takže je klídek, jen občas dáme trojku a brzy bude starost o dítě a na takové dovádění už není prostor. Ale za mlada to fakt byla divoká jízda a nechápu, proč bychom měli být zdegenerovaní. Když vyznáváš celibát, tak je to tvůj problém, ale nevím proč by ti druzí měli být špatní, každý holt nevyznává desatero a každý večer se nemodlí.

Nikita (Pá, 27. 11. 2020 - 12:11)

Ještě dodám, že je dobré se prohazovat aby se ze sexu nestal postupně nudný stereotyp a nedošlo k nechuti ho provozovat. Poznáte tak jiné možnosti, které zavedete s tím svým chlapem a oba jsou spokojeni, tedy pokud někdo není žárlivý. Pravá láska ale není jen o sexu, jak si moralisti myslí.

Andrea (Čt, 26. 11. 2020 - 19:11)

Jsou okolnosti, za kterych je oral vetsi odvaz, nez souloz. Dovedu si predstavit vaginalni sex s neznamym, ale ze bych ho nechala mne lizat intimni mista, nebo ho kourit, to nepripada v uvahu.

Nikita (Pá, 27. 11. 2020 - 12:11)

Nic na tom není a jde o vzrušení se silným orgasmem. Přítel s někým dalším nemá problém a běžně jsme v nočním podniku sbalili jinou ženu nebo chlapa a šlo se na to se vším všudy. A doma není žádný problém, že mi to udělá bratr přítele, jeho sestra a nebo kamarádi. Jak píše Jana, jde jen o sex a nádherné pocity s orgasmy. S kým si jsem jistá, tak to děláme bez ochrany, tak to mám radši, když jsem naplněná.

Milada (Čt, 26. 11. 2020 - 17:11)

Připadá mi zvláštní ,že si někdo může myslet že to není nevěra, vždyt jste intimně úplně s někým jiným...copak pri tom máte stejný pocit jako když si potřesete rukou? a cítite se ok před partnerem?:-)))

:-))) (Pá, 27. 8. 2021 - 12:08)

Pokud je to dobrá kurva , tak je to dobrá investice .

Reklama

Přidat komentář