Reklama

spodní prádlo u chlapců

Josef (Čt, 11. 4. 2013 - 09:04)

bokové bikiny?Vykrojené...To není pravda,bikiny jsou i pánské.Já zrovna nosím jen pánské slipy-bikiny,též vykrojené a jsem v pohodě,je mi 19 let.

jindra (St, 10. 4. 2013 - 23:04)

Byla jsem nedávno na horách... naši kluci taky nosí bikiny a tanga,dokonce si je i sami vybírají a že by se stresovali jsme si nevšimli.

co jsou (St, 10. 4. 2013 - 17:04)

bokové bikiny?Vykrojené slipy nebo tanga.Bikiny je výraz pro dámské prádlo Lenko

Tereza (St, 10. 4. 2013 - 16:04)

Kluk má patnáct,chodí na gympl,nosí krátké boxerky nebo tangáče v létě.Stresují ho jen učitelky!Lenko,je to nesmysl,co je úče do prádla studentů?

Lenka (St, 10. 4. 2013 - 16:04)

Byla jsem nedávno na horách se synem a kamarádkou-učitelkou.Klukovi bude čtrnáct a nosí bokové bikini.Kamarádka tvrdí,že je to stresující prádlo.Že puberťáci to dost nosí,ale není to do školy vhodné,všechno to miniprádlo,nenechává je to v klidu.Já to vidím jako nesmysl,kluk mi ve stresu rozhodně nepřipadá.

Nevím deset sli (St, 10. 4. 2013 - 15:04)

mi připadá dost málo.Ale pokud nosí jedny dva dny,tak by to stačilo.
Jestli ještě neejakuluje tak to v nich jde.

Karel (Po, 8. 4. 2013 - 09:04)

Slipů by měl mít kluk kolem14 let v zásobě asi deset

Vlaďka (Ne, 7. 4. 2013 - 20:04)

Můj syn nosí boxerky s...Takové podrobnosti se snad do veřejné diskuse nehodí...

Tereza (St, 3. 4. 2013 - 21:04)

Co boxerky, ale slipy, ty...Můj syn nosí boxerky s krátkou nohavičkou,hodně zařízlé,takže jsou večer hodně použité.Navíc teď začal randit s holkou odnaproti,tak jsou často na vyprání i rifle.

Daro, (St, 3. 4. 2013 - 18:04)

děti jsou malé,jim to nevadí,zvykly si na to,co jim vy dáváte.Nezlobte se,pro mě jste prostě střelená ženská.

Dara (St, 3. 4. 2013 - 18:04)

Mám doma dvoje dvojčata 9leté a 11leté,páry a kluci taky nosí kalhotky i tanga.Kolikrát ráno když jim připravuji oblečení tak kluci holkám vezmou kalhotky.Myslím si když by jim vadily tak v nich nebudou chodit a oblékat si je

Erik (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

Co boxerky, ale slipy, ty jsou za den použitý dost.Ovšem kluci do14 let to tak nemaj

juj,, (Út, 2. 4. 2013 - 16:04)

No, já nevím, za celý den... musíš řádně oklepat. To, že se neumíš vychcat aniž by sis nenadělal do kalhot je docela smutný hele. Kup si plenky a budeš v pohodě

Luky (Út, 2. 4. 2013 - 15:04)

Ale ty jsi ženská. Tam je...No, já nevím, za celý den jsou dle mého názoru boxerky prochcány dostatečně. Prádlo si beru každý den čisté.

juj (Út, 2. 4. 2013 - 15:04)

že nejde o modu,ale je...Ale ty jsi ženská. Tam je to OK. Jenže z nás chlapů nic neteče takže mít každej den nový trenky je sice fajn ale rozhodně to není hygienická potřeba. Záleží samozřejmě na situaci.

Ještě k výměně (Út, 2. 4. 2013 - 14:04)

Já v polovině 80.let praktikoval jako prádlo trenky.Tehdy jako kluk jsem jedny měl od rána do dvou ve škole, po návratu převléknutí do jiných domácích a ty ze školy jsem ráno ještě oblékl opět do školy.Dva dny bez problémů, ovšem dnes je m=oda upnutého prádla a je to jiné.

Pavla (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

Nedala bych klukovi prádlo,které měl někdo jiný předtím v zadku.Slušné oblečení taky rozdám,ale prádlo zahazuji.

juj (Út, 2. 4. 2013 - 09:04)

Jsem samoživitelka a...Copak jim tatínek nemůže koupit normální spodní prádlo? Zase taková darda to není ne? Nebo jsou tatínci neznámí :-D

Stanislava (Út, 2. 4. 2013 - 09:04)

Neříkejte,že i když jste samoživitelka, že nemáte na koupení nejlacinějších slipů pro syny.Balíček s deseti slipy koupíte u Vietnamců za pár korun a vydrží i dva roky nošení.

Entony (Út, 2. 4. 2013 - 08:04)

Máte 4 raubíře? A samoživitelka?hrůza.Přesto bych klukům kalhotky od kamarádek nedal.
Dala byste holce slipy nebo trenýrky po klukovi..?

Reklama

Přidat komentář