Reklama

onanie kluků

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

To mne mrzí. asi tě poslechnu. Krásné erotické sny. Dobrou.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 21:07)

Kolik je tchýni?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Blíží se jí padesátka. Už se těším jak to oslavíme. Když se napije je vášnivější a vydrží více rozkošností.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Tak to je mladá tchýně,to se musí krásně šukat

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Já jí nešukám. Tvrdí, že má ovčí pochvu a znásilňovat jí nebudu, protože to bych mohl přijít o její přízeň. Přečti si všechno co jsem o ní napsal a pochopíš.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Jj,psal si to,vzpomínám,ale nemyslím,že bys jí ublížil,akorát musíš začít prstama a ona se poddá,určitě by byla stastná,kdybys jí ho tam nakonec dal,kunda je elastická

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Dovolí mi jen ukazováček. Pochvu má krátkou, po asi pěti centimtrech narazím na dělohu a je opravdu hodně úzká. Prostě si to nepřeje a šmytec. Možná někdy až bude chtít. To víš, žebych jí ten tunýlek rád roztáhl. A mrdal a mrdal. Manželka jí má pěkně elastickou, ale zase má moc brzy orgasmus a tak se musím doďelávat. Tchyně mi při tom moc pomáhá.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Přidej vždy jeden prst,dva tři,ale jen na kousek,nejdi přes sílu a hluboko,jen co to pujde bez bolesti a řekni jí,že jí ho tam pak dáš jemně na kousek,i kdyby to měl být jen žalud a ať si to koriguje sama,ty nepřirážej,jen ona sama,co jí bude příjemný,uvidíš,že to půjde a a jak potom bude šťastná

Regína (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Ale přesně o to jde. Vím to u mého syna. Prostě když s tím začal, tak jenom jedním prstem. Viděla jsem to u něj, měl 10 a jak si ho honil. A teď, vím, že zkouší co se dá, ale hlavní je u něj ten jeden prst. Ukazovákem si ho dodělá až k ejakulaci.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 22:07)

Já vím jek se to dělá. Dělal jsem to prvničkám od mládí, kolikrát jsem i vyhladil i panenskou blánu, ale když má psychický blok tak s tím nic nenadělám. Když mám špičku žaluda blízko u pochvy vždycky mne odstrčí.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

To je divný,nemá ještě jinej blok,má dceru,tak jí taky musela nějak udělat?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Měla šest dětí. Její manžel prý měl malé přirození. Po porodu ženu doktoři zašijí do původní velikosti. Dělají to pro nás otce, abychom ve své vyvolené neplavali. Mám mírně nadprůměrný penis. Když ho viděla poprvé, byla v šoku jak je velký. Ten blok je asi moje manželka. Jak tady paní Bára poznamenala, bojí se že mne svede k nevěře. Ženské jsou v tomhle dost zásadní. My chlapi to vidíme jinak.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Maminka se ke stáru znova vdávala. Už po třetí. Celý život si potrpěla na velké penisy a podobně měla i vibrátor, který používala když byla potřebná. Ten nový manžel byl sice velký boháč, ale přirození takové neměl. Musela si pochvu nechat sešít, aby novému manželovi pasovala.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Je fakt,ze Bara to vidi z pohledu ženy

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Přesně. Jinak manželka je úžasná žena. Třeba mě viděla souložit s její nejlepší kamarádkou. Jakoby se nic nestalo. Nikdy to se mnou neřešila a s kamarádkou kamarádí dál. Já se chovám stejně. Když jí šukal její šéf, také jsem je nachytal v nejlepším, dělal jsem mrtvého brouka. Hlavně že rodina funguje normálně. Život je krásný, když si ho zbytečně nekomplikujeme. Masturbace s mámou je nepodstatná. Jak správně Bára podotkla, má to stejný výsledek. Zábava a uspokojení.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 00:07)

Tak pak nevim,když to máte až takhle,tak proč ne,pak už jedine to,že ho máš vetšího a má fakt strach

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Kluka a holku. Tři a pět let. Třetí je na cestě. Nedávno počaté, takže ještě nevíme co to bude.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Kolik máš dětí a jak jsou staré?

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

Manželka je v práci a tchyně hlídá děti aby tatínka nerušily. Jsou vedle v pokoji a ona sem každou chvíli nakoukne. Asi by to také potřebovala. Za chvíli jí půjdu vystřídat. Když nemůže se mnou, dělá si to v koupelně.

Marie (Ne, 25. 7. 2021 - 13:07)

To je pěkné, a kde máš ty svoje objekty hříchu?

Reklama

Přidat komentář