Reklama

Polykání spermatu

Rádsenechávámhu (So, 10. 5. 2008 - 21:05)

Já bych řekl, že to sedí. Měl jsem 10 přítelkyň a kouřily mne 4, čili to je zcela přesné. Ale polykaly jenom 2. Ty druhé 2 vyplivovaly.

evička (So, 10. 5. 2008 - 21:05)

Tak to mi řekni,kde jsi vzala těch 40%,já těžce pochybuji!Já znám tolik bab,co to nedá do pusy,natož dokonce,nedej bože polykat!Tak možná ty 4%bych věřila!

Gabča (So, 10. 5. 2008 - 21:05)

S tím nic nenaděláš. Chlapi by to rádi skoro všichni, ale podle statistik to dělá jen 40% žen. Na některé bohužel nezbyde.

Kamen (So, 10. 5. 2008 - 20:05)

Zdaravím vás tu,
no já bych měl spíš dotaz jak ženskou k tomuto přesvědčit a to se ptám Vás vážené dámy.Šel bych do toho, ale polovička řekla, že ne. Ale u vás to bylo taky porvé někdy a před tím jste se zdráhali.Díky za odpopvěď, mějte báječnou noc i den.K

martina (So, 10. 5. 2008 - 10:05)

Tak teda nevím,co to může být za lidi,co se takhle baví!Po přečtení,teda čumím,ještě že vás neznám,bylo by mě na blití.Kdybyste místo těch blbejch keců radši něco dělali!!!!!!!!

jouda (So, 10. 5. 2008 - 05:05)

Každý jouda nenapadá,jsou i joudové,kteří popřejí krásný den všem.

xena (Pá, 9. 5. 2008 - 17:05)

Já nemám prdel, ale opravdu zadeček a feministka nejsem. Nevím proč se tady nedá normálně diskutovat. Vždy se najde nějaký jouda, který ostatní napadá a hrotí.
Inee: souhlasím s Tebou, mám tentýž názor

Fajčený (Pá, 9. 5. 2008 - 14:05)

Pro Xenu: S tím lízáním zadečku slečně jsem nikdy problémy neměl , ani v patnácti letech , ani později . Když je perfektně umytá(tý) a má skutečně zadeček (ne prdel), tak s chutí! Ale proč se říká u ženské zadeček (i když je to rozměrově prdel),to opravdu nechápu . U chlapa se naopak vždy říká zadek i když je oproti některým ženským (zadkům) poloviční . Divím se , že proti tomu již dávno nezačaly feministky bojovat .

Inee (Pá, 9. 5. 2008 - 13:05)

Jana: Tak to asi patříš k té menšině, které to chutná. Já polykám, ale spíš proto, že v tom vidím něco intimního. Na druhou stranu nemůžu říct, že mi to vyloženě nechutná nebo zase chutná.

Jana (Pá, 9. 5. 2008 - 12:05)

Tak Inee asi vybočuji z toho co říkáš. Nepolykám rozhodně kvůli tomu že se chci zavděčit chlapovi. Můžu jich mít kolik budu chtít, ale dělám to proto, že se mi to mooooc líbí a chutná. Není nad vůni a chuť mužského semena. To při milování s holkou chybí. Ale neříkám, že pak nejsou jiné přednosti.

Inee (Pá, 9. 5. 2008 - 12:05)

Xena: Vážně si myslíš, že ty které polykají to mají u chlapů vyhráno, ať jsou jakékoliv? To zase nemyslím. A podle mě hodně žen polyká jen proto, aby se chlapům zavděčily a ne proto, že by jim to chutnalo.

xena (Pá, 9. 5. 2008 - 10:05)

Děkuji Ludvíku za podporu, už jsem z toho fakt začínala mít komlex, že jsem špatná milenka

Ludvík (Pá, 9. 5. 2008 - 10:05)

Xeno, já se ti moc nedivím, žádná lahůdka to není, sám jsem to ochutnal. Fakt jestli to spolkne nebo ne, ke myslím vedlejší. Kouření mám samozřejmě moc rád, ale když už to na mne leze, tak přítelkyni upozorním a ona ho vytáhne z pusinky a jenom ho dál líže. Penis se pak vysemení na moje břicho. Jestli to polkne nebo ne, je mi úplně šumák!

xena (Pá, 9. 5. 2008 - 09:05)

Jinak nevím kdo tady zneužil můj nick k hrubým výrazům a narážkám...to nebyl můj příspěvek !!! To není můj styl - For: Jana

xena (Pá, 9. 5. 2008 - 09:05)

No tak aby bylo jasno, mě není ani 12 a ni 18.Jsme Pitře ve stejném věku. Sex a vše co s ním souvisí mám také ráda,ale polykání prostě mám nějak bloklý a také si myslím, že to dělá málo žen a ty které to dělají mají u chlapů asi vyhráno ať je jaká je. Já se musím vypořádat z následky nepolykání a nechutí k análu také (já osobně si myslím, že pro ženu je v této oblasti nejvíc vrušující jazyk - lízání prdelky) Ale každý ať dělá co má rád, je to každého věc. Nikoho neodsuzuji a svému milému dávám volnost ať si najde tu která to ráda dělá......

kathy (Pá, 9. 5. 2008 - 09:05)

Ja to nepolykam,ale to je vedlejsi..A i kdyby tak s mim IQ to nema snad nic spolecneho,ale hadat se o tom s hlupakem fakt nebudu.

ooooooo (Pá, 9. 5. 2008 - 09:05)

kathy,jestli ty nejsi inteligentní,že toho tolik sežereš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mikeťuk (Čt, 8. 5. 2008 - 11:05)

Ano,Marto,to bylo myslím přesvědčivé.

marta (Čt, 8. 5. 2008 - 11:05)

hnůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jana (Čt, 8. 5. 2008 - 10:05)

Díky za kompliment Fajčený.

Reklama

Přidat komentář