Reklama

spodní prádlo u chlapců

maroš (Po, 6. 10. 2014 - 07:10)

Zdravim vsetkych, v celej...Peter, poznámka to bola výstižná, ale o téme si sa ty sám vôbec nezmienil čo je na škodu veci, že Zuzana to nemá v hlave ujasnené, tým sa prezentovala už oveľa skôr, Jirka je Jirka, to nechám tak. Mám dvoch synov (16,19) a tí nosia výlučne slipy a ja tiež. Ovšem to o mne sem nepatrí...

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 06:10)

Zdravim vsetkych, v celej...OK, ja to beru. Ale co se tyka Zuzky syna, tak nic nenasvedcuje jeho zamereni. Vsak ona napsala, ze semu to nelibi. Tudiz je musi nosit proti jeho vuli a ne ze by chtel on sam .

Peter (Po, 6. 10. 2014 - 06:10)

Zdravim vsetkych, v celej tejto debate vystupuju rozny ludia, jirka ktory nosi zenske pradlo a stale sa tym chce iba chvalit, ok jirka vsetci berieme ze nosis damske pradlo ale nechaj si to pre seba tu sa hovori o pradle pre chlapcov pre normalnych chalanov nosit damske pradlo nie je normalne pre chalanov a uz vobec nie pre dospelych na to su tu ine diskusie, bud si transka alebo k tomu spejes, takze nechaj si svoje veci o svojom pradle na inu diskusiu. Zuzana je trochu zvratena ze dava svojmu dietatu nosit tanga, ale beriem, preco nie mozno chalan je trochu babsky a tym padom gay, ale ved aj taky su, ked sa nauci nosit tanga v takomto veku aspon bude ked bude starsi pre druheho chalana uplne super, ked sa vyzlecie a ukaze tanga chalan sa do neho zamiluje a vasnivo si to rozdaju. Ostatni prosim nepiste somariny a nechavajte si svoje mimotemove dusevne problemy pre seba a nepiste ich sem.

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

Promiňte, ale mně se celá...Samozrejme, ze mu muze jinak byt vymluveno chtelo nosit pradlo opacneho pohlavi.

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

To je pravda. A myslim, ze I dite, ktere uz ma rozum, by melo mit pravo na vlastni volbu spodniho pradla, ktere je pro nej nejpohodlnejsi.

Petr II (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

Je to fakt dost divna, ale...Promiňte, ale mně se celá tahle diskuse jeví jako pořádná debilita. Proč se také nezabývátě tím, jaké kalhotky smějí nosit dívky?

jirka (Po, 6. 10. 2014 - 05:10)

Je to fakt dost divna, ale kdo by ji mel za to platit ? Tyto diskuze nejsou finance ziskove, tak jaky by to melo vyznam nekoho platit, aby sem psal takove veci. Ale pravdoh je, ze jeji pristup k synovi je ponekud zvlastni .

Odpověď (Po, 6. 10. 2014 - 01:10)

To jako ze ji plati za to ze...Platí jí za to že píše uchylárny. Takovejch trolů je hodně. Většinou mají za ukol rozvracet diskuze a rozhádávat. Zuzka je trochu jinačí. Ta má šířit mezi lidi zvrácenost - dělání z kluka holku tím že navádí jejich matky aby jim dávaly tanga. Normální člověk to jen tak neudělá, ale jsou slabší jedinci kteří jí to sežerou.

dotaz (Ne, 5. 10. 2014 - 23:10)

To jako ze ji plati za to ze pise o tangach?

Víte (Ne, 5. 10. 2014 - 22:10)

Zuzka je ilumináty placený diskuzní trol.

Dana (Ne, 5. 10. 2014 - 22:10)

Na Krétě byli i jiní kluci...Taky jsem viděla na dovolené na pláži chlapce v tangách. Já bych se styděla dát synovi na veřejnosti něco takového. Co to je za rodiče, kteří se baví tím,že dají děcku tanga?

jirka (Ne, 5. 10. 2014 - 19:10)

Na Krétě byli i jiní kluci...A proc nema jen ty sortky, kdyz je maj ostatni, ty tanga pod nima nemaj vyznam. A na Krete sice meli ostatni tanga, coz neni podminkou, aby je mel taky , pokud se mu to nelibi. Kdyby mel mezi nima sortky, tak se nic nedeje. Koupaci sortky se bezne nosi a nemusi vzdy kopirovat ostatni .

Zuzka (Ne, 5. 10. 2014 - 19:10)

A co ma za vyznam mit pod...Na Krétě byli i jiní kluci v tangách,tak se neměl na co vymlouvat.Když je na pláži nikdo z mužů nemá,tak si přes ně bere šortky,aby nebyl za blbce.

jirka (Ne, 5. 10. 2014 - 19:10)

Můj nynější muž tanga...A co ma za vyznam mit pod koupacima sortkama mit tanga ? A proc mel na Krete na koupani tanga, kdyz se mu to nelibilo a ma koupene na koupani ty sortky ?

Zuzka (Ne, 5. 10. 2014 - 19:10)

Ahoj, oceňuji tvé...Můj nynější muž tanga miluje,ale na nás,sám je nenosí.Já s jeho dcerou máme tanga téměř povinně,tedy i plavky.Kluk má také tanga plavky,ale většinou nás ukecá a dává si přes ně ještě koupací šortky,ale na Krétě byl v tangách celý pobyt,i když se mu to nelíbilo.

Zuzka (Ne, 5. 10. 2014 - 18:10)

--..--

Tom (Ne, 5. 10. 2014 - 18:10)

Tak malý kluk nepozná...Ahoj, oceňuji tvé příspěvky, zajímalo by mě, jestli nosí tvůj syn, ty, nebo manžel tanga třeba na pláži, nebo koupališti?

jirka (Ne, 5. 10. 2014 - 18:10)

Ja si divci pradelko zamiloval kolem 14 let. Hrozne jsem ho zavidel me nevlastni sestre a tajne si ho od ni pujcoval .

Zuzka (Ne, 5. 10. 2014 - 17:10)

I když mu byly dobře ,tak...Tak malý kluk nepozná kalhotky od slipů,ale jinak ti dám za pravdu,byla jsem mladá a blbá.Prostě se mi moc líbí tanga,tak jsem v nich chtěla mít kluka co nejdříve.

jirka (Ne, 5. 10. 2014 - 17:10)

Malý kluk může mít...Takove zkody. A navic, kdyz byly uplne obycejna, tak se asi od chlapeckych moc lisit nemohli

Reklama

Přidat komentář