Reklama

kakání partnerky

Informace (Čt, 25. 3. 2021 - 11:03)

Jen chci upozornit že kdyby vás pane Pavle někdo otravoval, či se za vás vydával kontaktujte mě například zde na stránce a vyřeším to.

Raduza (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Dobrý den chci se zeptat mám problémy se Stolicí a s vyprázdňováním můžete TE mi prosím poradit?Budu vděčná za každou informaci 721 843 081 Děkuji předem Raduza

Dr. Junak (Čt, 18. 3. 2021 - 08:03)

Dobrý den aby jste neměla česté problémy se stolicí musíte jíst více vlákniny nebo si lze zakoupit psylium od doktrora Popova který pomáha aby se stolice vyprázdnila

Adam (Po, 15. 3. 2021 - 21:03)

Ano, nějak takto. Nevím jestli úplně objímat, ale to má každý jinak. To s tím opravdu nemá někdo zkušenosti ať z jedné nebo druhé pozice nebo nějaký zážitek k tématu?

Adam (Ne, 14. 3. 2021 - 19:03)

Mít partnerku, která se za to nestydí a má pochopení, že se něco takového protějšku může líbit je velká vzácnost. Pro malou potřebu se nechá přemluvit spousta žen, ale tady s tím je to opravdu jako hledat jehlu v kupce sena. Jaký je podle vás nejvhodnější způsob, jakým ji vůbec nějaký zájem o její velkou potřebu projevit?

Pavkol (Po, 15. 3. 2021 - 08:03)

Je to složité. Podívat se,obejmout a pohladit jí nebo jen v přítomnosti ji sledovat.

Fido (Čt, 11. 3. 2021 - 22:03)

Pavkole, koukej se urychleně ohlásit Barunce na našem fóru (Čurání)!! Holka má o tebe strach a ty jí celou dobu neodpovídáš! To je teda hnusný od tebe.

Kikina (Pá, 12. 3. 2021 - 09:03)

To není skutečný Pavkol! Kolikrát to sem mám ještě napsat než to pochopíte?

jindra (Po, 15. 3. 2021 - 01:03)

Kristýno ty si všude kdy dojedeš no ted to nejde je zas nouzový stav.

Pavkol (Čt, 11. 3. 2021 - 20:03)

Nic moc.

Pavlínek (Čt, 11. 3. 2021 - 19:03)

Já myslím, že je dobrej, ale má krajně nevděčnou úlohu.

martina kurvová (Čt, 11. 3. 2021 - 09:03)

Chtěla bych se všech zeptat jaký máte názor na Blatného?..

Informace (Ne, 7. 3. 2021 - 16:03)

Jenom chci upozornit že tato diskuze je monitorována a myslím že nikdo nechce mít žadný problém takže prosím nepište tu takové hovadiny a raději se zaměřte k tématu čili zopakuju co vlastně se zde může psát takže kakání partnerky znamená aby se kdokoli vyjádřil jak to na něj působí,jestli má nějaké zkušenosti,něbo se mu to nelíbí a mohl by mít nějaký špatný vztah s partnerkou, nebo zkrátka mu to nevadí a s partnerkou vede dlouhodobý kontreverzní vztah

Dana Kadlec (Pá, 5. 3. 2021 - 11:03)

Ahoj jsem Baculka a mám ráda netradiční praktiky a Rajcuje mě piss atd...Chceš se na mě podívat nebo si to spolu udělat?Napiš nebo Zavolej 773 912 649 bez fin.naroku...Jen Vážně..Budu se Těšit Dana:-)))

Janina (St, 3. 3. 2021 - 16:03)

Ja dnes vykakinkala krasne dlouhe hovinko, krasne zuchlo do zachudku a az jsem si po jeho vytlaceni hekla, ze jsem se to ale krasne vykakinkala. Jsem si pripadala o dve kila lehci.

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

To je moc hezké. Byla jsi doma nebo někde jinde? A jaký měl odstín?

Pepíček Bobřík (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Dnes si povíme pohádku o pepíčlovi borbrovi který plave v říčkách hoven a papá hovna proto má hnědé zoubky pusu jak nakladák po rally dakar bobříci šukají 190x za týden což znamená že se mohou dožít pouze 2 let když furt mrdají to je něco jako uchyl pavel ten furt murdá s nějakýma kurvama skurvenýma a olizuje jim kačenky tak aby smrděli jako romadur šukačský sýreček pičo aa iva to je děvka jak svině ta ma male kozy a ještě chce za to 550,- za ukazku jejích mini koziček píča jedna a marek je skurvenec skurvený furt jenom mrdá a mrdá a mrdá akorat ne s babou ale s chlapama protože chlapy su asi bohatši nebo je taky teplý vyjebak jo a jestli ma někdo semmbou problem s Janem Čenským tak děte do píče to je muj mobil 744 290 115 tak volejte kundy a dáme fight vy zmrdi skurvení hlavně ty Pavle pojd a maž rozbitu hubu jo a marku pro tebe to platí taky ty šmejde vyjebanej skurvenej zamrdanej vyšukanej doprcane zmrde píčus poštěvák jebák radvanovák zmrdák čurák ludra

Sislí Anál (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Dnes si dáme dokument o sislím anále sisli jsou hlodavci kteří šukají 18x do měsíce což znamená že mohou vymrdat 410 děcek za rok což je 1,2% více než světové populace za rok vaginální problémy sisli nemají pouze sislí muži mají moc malí píčus takže se muže stat že to nevleze do análu a muže jít do píče

Furon (Út, 23. 2. 2021 - 13:02)

Ok

Antonína Kralupovská (So, 20. 2. 2021 - 23:02)

Ahoj dnes jsem měla průjem a velmi hlasitě jsem u toho tak prtkala jako sekačka hecht a záchod byl během dvou minut omalován

Reklama

Přidat komentář