Reklama

Obřízka

Jitka (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

No, nevim jak moc to komu pripada esteticke, ale pred sexem se vsichni mi partneri vzdycky sprchovali, pokud jsme se nekoupali spolu, takze hygienicke duvody neberu. Predkozka na ochablem penisu podle mne mnohem estetictejsi. Jeden muj partner obrizku mel (kvuli fimoze v 19 letech), a me to prislo takovy moc vulgarni, ten holy zalud i ve scvrklem stavu. V dobe kdy jsme byli spolu byl obrezany uz 7 let, ale stejne vic jak 2 minuty nevydrzel. Muj soucasny patrner predkozku ma (a dost dlouhou) a vydrzi mne v ruznych polohach milovat i 20 minut do sve prvni ejakulace. Navic mi predkozka prijde roztomila na hrani a zuzlani, a nejvic se mu libi, kdyz mu pod predkozku (mezi ni a zalud) zajedu jazykem nebo prstem a krouzenim ho tam drazdim. I pro mne je zajimave vnimat jak se ve mne jeho predkozka prehrnuje tam a zpatky pri pronikani.
Takze muj nazor je jednoznacny: jedine s predkozkou, a cim delsi tim lepsi.
Jitka

Spy online (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

http://www.mujweb.cz/www/obrizka/

Martin (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Mě to dělali v nemocnici Teplicích. Ležel jsem tam asi 3 dny v nemocnici. Byl to státní doktor a hradila to pojišťovna a tak žádné 2-3 tisíce,a je to perfekt udělané. Jsem spokojen na 100%a hlavně sex je asi opravdu trochu lepší a hygiena ani nemluvě.
Nikde a nikdo se mě na nic ani neptal,šel jsem tam s takovým ostychem, ale pak to spadlo a ...........................a stálo to za to.

Pavel (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Jak dlouho o tom uvažuješ? Máš k tomu i nějaké zdravotní důvody?

No původně jsem to měl domluveno v nemocnici, ale chtěli, abych tam nemíň 3 dny ležel, což mi připadlo šílené. Hlavně jsem byl rád, že jsem tam dostal papíry na předoperační vyšetření, kde byla uvedená diagnoza - fimoza . S tím jsem potom přes telefonní seznam sehnal privátního urologa, který to udělal při místním znecitlivění a ambulantně, takže jsem tam přišel někdy v 9 hod a po obědě jsem šel domů. Nevím odkud jsi, já jsem to absolvoval dál od domu, kde mě nikdo nezná. Strach z těch státních bych až tak velký neměl - oni si všichni stejně většinou odpoledne otevřou soukromé ordinace. Hlavně si předem vyjasni, jak chceš obřízku udělat, jestli úplnou - těsnou nebo jenom volnější, ať to potom nemusíš řešit jako já. Osobně si myslím, že když už tak úplnou - ať využiješ všechny benefity, které to přinese.

Pořád proti obřízce někdo bojuje, pokud můžu říct svůj názor, tak toho nelituju.

Libor (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

Ja uz jsem se konecne taky pro obrizku rozhodnul, ale mam dost strach z
provedeni ve statnim zarizeni.
Uvazuju o nejake soukrome klinice, protoze mi jde hruza z neodbornosti ve
statnich nemocnicich.

Prosim o radu, referencemi kde jste to kde postoupil a jak jste spokojeni.
Diky!

zdenek (Pá, 8. 9. 2006 - 00:09)

Obřízku jsem podstoupil již dávno v mých 18-ti letech v důsledku těžké fimozy.Výsledek je vynikající a mohu jen doporučit.Po zákroku je vše velmi citlivé.Přirozeně.Chce to svuj čas a nepanikařit!Radikální zlepšení se dostaví až behem prvních třech měsíců až půl roku.Takže klid a trpělivost.Za zbavení fimozy to rozhodně stojí!Škoda že se to zde nepraktikuje jako v např. v USA.Zbytečně by tak mnozí nemuseli lékaře a sebe v nemocnici zdržovat.

Laďa (St, 6. 9. 2006 - 12:09)

Přesně to samé u mě, proto na obřízku nikdy ani nepomyslím.

marian (St, 6. 9. 2006 - 11:09)

Před několika dny jsem prodělal obřízku. Důvodem byla fimoza. Ted mam žalud neustale odhalen a při jakem koliv dotyku cítím řezavou bolest, nejvic na špičce žaludu. Je to velice nepříjemne a např. v noci mám problém s ulehnutím, tak abych necítil bolest. Je to normální??? Žalud jsem měl přecitlivělý i před obřízkou, ale jelikoš byl překrytý předkožkou a pod tou to bylo v pohodě tak jsem to neřešil.

host (Ne, 27. 8. 2006 - 20:08)

prodělal jsem úpravu uzdičky,protože se mi občas při sexu natrhla,ale bohužel teď mám problémy s kůžičkou,která se zůžila a občas kolem žaludu jakoby "ztvrdne" a nejde pořádně přetáhnout a je to při sexu dost bolestivé.Nevíte někdo jestli se to dá léčit jinak než obřízkou?Jak je to s citlivostí a honěním po obřezání?

Jenom vydržte (Po, 21. 8. 2006 - 11:08)

Nihil má totiž ve všem pravdu. Pro vás bude lepší, když budete na to maslet, a pak vás to tak nezaskočí

Venda (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Venda (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Karel (Pá, 18. 8. 2006 - 20:08)

Hele nihile, co to tady kecáš za nesmysly? Já prodělal obřízku před 5 lety nikdy předtím jsem si tak nezasouložil a kouření, honění i pocit v kalhotech je super. Hygiena skvělá a vzhled je bomba. Žalud pěkně pořád venku a všechny ty problémy co jsem jsou pryč. Takový orgáče co mám od obřízky jsem nikdy předtím nezažil

nihil (Pá, 18. 8. 2006 - 16:08)

Hele, pokud to není akutní, tak určitě ne. Já měl ve Tvém věku stejný problém, při erekci se mi předkožka špatně stahovala a zůstávala za žaludem. Existuje způsob, jak si od toho odpomoct. Když se budeš koupat. Napusť si příjemně teplou vodu a nechej penis nalít, pak pomalými tahy předkožku přetahuj, penis se Ti pomalu dostane do plné erekce. Nespěchej, potřebuje to čas... Do téhle fáze se dostával 15 let! Pokud by to ale nepomohlo ani za půl roku, pak bohužel... Dávej pozor na na hygienu. Umývej pokud možno 2x denně, jemným toaletním mýdlem - louh v mýdle je antiseptický, ne sprcháčema, pak vždy dokonale vysuš a teprve pak natáhni předkožku zpět. Může se stát, že to bude bolet, pokud je ta předkožka tak těsná, že ani tak nejde v erekci přetáhnout tam a zpět, kup si v lékárně heřmánkovou mast - a nic nezkazíš, když si budeš i tak penis omývat heřmánkovým čajem - kup si v bylinkářství nejlíp čistou bylinku, ne šíčkový heřmánek a udělej extra silný odvat, až to bude klidně drsně hořké, nic se nemůže stát. Heřmánek je velice hojivý, vždyť i platiky kůže se 14 dní po operaci omývají heřmánkem. Dbej, abys měl žalud po koupeli dobře na 100% osušený. Pokud bys bohužel musel na obřízku... nechoď na operaci na urologii - pro ně je tohle okrajová záležitost a nemusí Ti obřízku udělat hezkou... budeš mít jizvy a zkazíš si vlastní "nástroj". Navštiv plastického chirurga - používají jiné šití a jemnější nástroje a trvej pouze ná částečné obřízce, při téhle Ti jen zkrátí předkožku - bude Ti pokrývat 3/4 žaludu, při úplné Ti nezbyde nic a ještě Tvůj žalud ztratí na citlivosti... až Tě bude kouřit holka, tak z toho budeš mít houby... Nikde Ti už nikdo nenapíše, že když se Ti ztratila citlivost na žaludu, pak v pozdějším věku Ti erekce nevydrží tak dlouho, abys zažil orgáč. Hele já stahoval a natahoval a pomohlo. Držím Ti palec! Vydrž, chce to čas!!!

nihil (Pá, 18. 8. 2006 - 16:08)

Hele, pokud to není akutní, tak určitě ne. Já měl ve Tvém věku stejný problém, při erekci se mi předkožka špatně stahovala a zůstávala za žaludem. Existuje způsob, jak si od toho odpomoct. Když se budeš koupat. Napusť si příjemně teplou vodu a nechej penis nalít, pak pomalými tahy předkožku přetahuj, penis se Ti pomalu dostane do plné erekce. Nespěchej, potřebuje to čas... Do téhle fáze se dostával 15 let! Pokud by to ale nepomohlo ani za půl roku, pak bohužel... Dávej pozor na na hygienu. Umývej pokud možno 2x denně, jemným toaletním mýdlem - louh v mýdle je antiseptický, ne sprcháčema, pak vždy dokonale vysuš a teprve pak natáhni předkožku zpět. Může se stát, že to bude bolet, pokud je ta předkožka tak těsná, že ani tak nejde v erekci přetáhnout tam a zpět, kup si v lékárně heřmánkovou mast - a nic nezkazíš, když si budeš i tak penis omývat heřmánkovým čajem - kup si v bylinkářství nejlíp čistou bylinku, ne šíčkový heřmánek a udělej extra silný odvat, až to bude klidně drsně hořké, nic se nemůže stát. Heřmánek je velice hojivý, vždyť i platiky kůže se 14 dní po operaci omývají heřmánkem. Dbej, abys měl žalud po koupeli dobře na 100% osušený. Pokud bys bohužel musel na obřízku... nechoď na operaci na urologii - pro ně je tohle okrajová záležitost a nemusí Ti obřízku udělat hezkou... budeš mít jizvy a zkazíš si vlastní "nástroj". Navštiv plastického chirurga - používají jiné šití a jemnější nástroje a trvej pouze ná částečné obřízce, při téhle Ti jen zkrátí předkožku - bude Ti pokrývat 3/4 žaludu, při úplné Ti nezbyde nic a ještě Tvůj žalud ztratí na citlivosti... až Tě bude kouřit holka, tak z toho budeš mít houby... Nikde Ti už nikdo nenapíše, že když se Ti ztratila citlivost na žaludu, pak v pozdějším věku Ti erekce nevydrží tak dlouho, abys zažil orgáč. Hele já stahoval a natahoval a pomohlo. Držím Ti palec! Vydrž, chce to čas!!!

Vlada (Út, 1. 8. 2006 - 12:08)

Je mi 15 let a trpím asi fimozou.Mam jit na obřízku?Je to bolestive?Poradte,uz sem zoufaly...

Tonda (Po, 31. 7. 2006 - 08:07)

Já obřezaný nejsem a také si nestěžuji na sex ... Ale, chtěl bych vás co tady píšete o tom jak je obřízka skvělá vidět den před nebo po operaci ...

Sonnyboy (Ne, 23. 7. 2006 - 02:07)

S hygienou jem osobne problemy nikdy nemel. Ziji v NYC, kde je celkem zvykem se prchovat rano a potom vecer. Hodne jsem sveho casu cestoval po svete a hlavne v koncinach, kdy je voda vyvazovana zlatem, nemluve o te pitne. Monokrat jsem byl rad, ze jsem se alespon neceho napil. Z tohoto hlediska si dokazu predstavit problem pro ty co nejsou obrezani. To, ze se to v Africe, Mid-East a dalsich subtropickych a tropickych oblastech u chlapcu dela neni jen z nabozenskych duvodu, ale take z velice praktickych duvodu. Kazdopadne nechci nekomu nic cpat do chrtanu a nutit k obrizce. Jen uvadim sve osobni postrehy.

pampalini (Ne, 23. 7. 2006 - 01:07)

Jo? A proč si teda mraky američanů stěžují a solí prachy za plastiku, aby získali zpět svou předkožku?
viz zde: http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

Bidlo (So, 22. 7. 2006 - 23:07)

Souhlas, jsem obřezaný skoro 20 let, v dospělosti, a je to supr, nikdy jsem si nestěžoval....

Reklama

Přidat komentář