Reklama

Obřízka

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 15:04)

Lžeš!!

Zkoumal (So, 22. 4. 2023 - 04:04)

Sprostě lžeš

Zdeno (Po, 12. 5. 2003 - 21:05)

Já na tom byl úplně stejně jako ty.Při mytí to nevadí.A nevadí mi to ani při sexu.(je mi 26)

Jan (Pá, 25. 4. 2003 - 22:04)

V tvém věku máš dost času na roztažení.Nám doktor doporučil tenhle postup.Sednout do vany napuštěné teplou vodou.Chyť předkožku ze stran mezi prostředníček a palec obou rukou a táhni současně směrem od těla a do stran.Nesmí to bolet!Musíš cítit jen tah!Natahuj asi dvě minuty,potom povol.Takhle střídat asi 15-20 minut denně.Bude se ti roztahovat předkožka a současně natahovat uzdička.Opakuji-nesmí to bolet nebo se ti bude předkožka trhat a jizvičky se při hojení stahují a výsledek by byl opačný!Bude to trvat nějaký měsíc ale myslím že se ti to povede.Synovi se v klidu objevila jen špička žaludu.Při onanii to taky opatrně natahuj.Je na to taky nějaká mast,ale tu musí předepsat doktor.Obřízka je to nejposlednější.Myslim že u tebe nebude nutná.Své zkušenosti popisuji výše.Koukni na:www.foreskin.org/versa.htm nebo www.foreskin.org/elas.htm

Tomáš (So, 12. 4. 2003 - 16:04)

Je mi 16 let a mám problém u kterého nevím jestli by mi pomohla obřízka.V klidném stavu předkožku přes žalud přetahnu ale ve ztopořeném ne nebo jenom z části a to s bolestmi.Zajímalo by mě co je to za problém a jestli mám navštívit urologii a jestli je obřízka zadarmo či ne...a jestě když v takovém stavu napůl předkožku přetáhnu ta se pod žaludem tak divně sroluje a jde obtížně zpět...

jan (Pá, 21. 2. 2003 - 22:02)

Já mám obřízku od tří let(už 38 let)a musím říct,že jsem nepoznal nic z různě uváděných výhod.V pubertě se mi dělaly také různé pupínky,s výdrží to nebylo nic moc,onanie problematická.Horší je to s citlivostí asi tak od osmadvaceti a v současnosti mám problém v ženě něco cítit.Syn měl fimosu a náš dětský doktor prohlásil,že pokud nejsou opakované záněty,tak není důvod cokoli podnikat až do dospělosti.Dnes je mu šestnáct nemá žádné problémy.Předkožka se postupně uvolnila a roztáhla.

Bořek (Ne, 12. 1. 2003 - 17:01)

Já jsem podstoupil obřízku před pár lety a jsem naprosto spokojenej. Do tý doby nestál sex za nic protože mi nešla skoro vůbec přetáhnout předkožka. Mám asi úplnou obřízku protože mám jizvu hned za žaludem a po předkožce ani památky. Při styku nikde nic nepřekáží navíc je žalud větší,mnohem víc vydrží a líp vypadá.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2002 - 23:09)

Hmm... to sou kecy a židovská propaganda. Normální člověk (árijec)má mít předkožku, stejně, jako má ušní boltce.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2002 - 00:09)

Ahoj vsichni.Muj manzel obrizku ma uz od detstvi,protoze je cizinec a v usa je to normalni vec. Ja si to nemuzu vynachvalit.Pro zenu je to naprosto fantasticke,protoze obrezany muz ma porad cisty,vonavy penis.Muzeme se milovat kdykoliv,oralni sex je pro me prijemna zalezitost a navic dele vydrzi v posteli.Riziko ,ze dostanu infekci nebo rakovinu deloz.cipku je minimalni. Nikdy nezapomenu na meho ex,ktery obrezan nebyl-byl jednoduse nevonavy uz par hodin po koupeli(smegma) a oral -taky nebylo o co stat.A navic diky tomu jsme meli sex podle planu.Nic spontalniho jako ted..Drive jsem ho musela nahnat nejdrive do koupelny :-( Tak se toho kluci nebojte,usnadnite si zivot a vasim partnerkam take.

Default User Image
Zdravý rozum (So, 16. 9. 2023 - 01:09)

Nezlobte se, ale vy máte v hlavě seno. Když tak ráda nabízíte amputaci, nechte si udělat ženskou obřízku Vy. Ono pokud je chlap zdravý, nemá nejmenší důvod poslouchat tyto blbosti o tom, že se není čeho bát. Jako ženská slepice šulina nemáte, tak si kecejte do své kundy. Předkožka, pokud je zdravá, je velice důležitá a citlivá, často nejcitlivější část. Brání keratinizaci žaludu, onen suchý necitlivý vzhled atd. Nebudu vše vysvětlovat. Takže rada pro Vás. Nechte si ji obřezat, taky se pak nemusíte mýt. Nebudete roznášet mikozu a bakterie. Ano i ženské mohou přenášet na chlapy tyto věci. A pak mi popište svoje pocity na moje doporučení. Určitě se toho nebojte 

Návštěvník (So, 7. 9. 2002 - 22:09)

Prosím o pomoc, při erekci nepřetáhnu předkožku dál jak na půl žaludu, při normálním stavu je to v pohodě. Je nutná obřízka? Ještě jednou prosím o odpověď a děkuji za ni.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2002 - 22:07)

U castecne odstrani polovicni cast kuze,ktera presahuje pres zalud ,a u celkove odstrani celou kuzi .Po celkove je zalud uplne obnazen .Stehy udelaji hned pod zaludem.Ze zacatku je zalud dost citlivy.

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2002 - 17:07)

Nevim, jaky je rozdil mezi castecnou a uplnou obrizkou. Muzete mi to prosim nekdo vysvetlit?

Návštěvník (Pá, 5. 4. 2002 - 13:04)

Mám problem z předkožkou. Nejde přetahnout přes žalud ani v klidovém stavu. Chtěl bych podstoupit částečnou obřízku. Nevíte někdo jak to probíhá a jestli je nutná hospitalizace?? Díky

Smajlinka (St, 3. 4. 2002 - 08:04)

Kluci, nebojte se obřízky. Můj přítel ji má a je to skvělý. V podstatě pořád mám možnost vidět jeho žalud, nedělá se mu žádné smegma, takže není problém ani s hygienou ani s jakoukoliv vůní a podobně. Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!

Návštěvník (Út, 2. 4. 2002 - 17:04)

Mam 23 let a fimozu. Prosim toho, kdo bych mi mohl poradit lekare, ktery by mi udelal obrizku. Dekuju.

Návštěvník (St, 13. 3. 2002 - 21:03)

Obrizku jsem prodelal pred sesti mesici.Zakrok probehl v celkove narkoze.V nemocnici jsem byl 3 dny.Po zakroku to celkem slo,zadne velke bolesti.U mne delali obrizku celkovou.Za 4 tydny uz to bylo v pohode.Po strance sexualni supr.Mas li nejaky jeste dotaz napis.Podivej se i na stranky:Obřízka na vlastní kůži >> Dojmy z prodělané obřízky. URL: http://www.mujweb.cz/www/obrizka/ (100%) Sekce: Společnost > Zdraví > Sex

Návštěvník (St, 13. 3. 2002 - 19:03)

Po milování {ne po každém} mi předkožka zarudne a opuchne a v některých místech popraská,protože je trochu zúžená.Mám i krátší uzdičku a ta se mi často natrhne.Chci si nechat udělat obřízku,ale pan doktor mi dává jen samé mastičky.Co mám dělat?

Návštěvník (Út, 12. 3. 2002 - 23:03)

Při kontrole se mnou urolog hovořil z jistých důvodů (mechanických) o možnosti obřízky. Nkdy mívám na žaludu pocity pálení. Navíc mi za předkožku zalézají chlupy a pak na ní vytvářejí škrábance, o možnosti obřízky uvažuji. Chci se touto cestou zeptat na zkušenosti jak se samotným zákrokem, tak s následným stavem.

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 00:02)

Jdi do toho, zkušetosti mám jen ty nejlepší.

Reklama

Přidat komentář