Reklama

spodní prádlo u chlapců

Anonym (St, 7. 8. 2024 - 08:08)

Ano ale pozor na tanga do školy. Kluci sú nekdy (skôr často) pekný hajzlíci! Jocksy sú na šport tak tam s posmechom nerátam

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 18:08)

Dávám boxerky i slipy, volné trenky nechce. Do školy nosí boxerky a přes víkend a prázdniny slipy. (V listopadu mu bude 14)

 

 

Default User Image
Zdeněk (Út, 6. 8. 2024 - 06:08)

Mámu synovi je 15  nosí slipy, i když se mu občas ve škole posmívají.

Default User Image
Petr 2 (So, 10. 8. 2024 - 18:08)

Ono taky záleží, o jaké slipy jde. Pokud by byly pěkné, značkové, tak by všichni drželi huby a tiše záviděli. 15 letý kluk už si zaslouží kvalitní prádlo.

Default User Image
Martas (Čt, 8. 8. 2024 - 13:08)

Já prostě nemůžu pochopit proč se kluci ve třídě smějí jiný klukům že nosí slipy. Vždyť je to úplně jedno co kdo nosí. Když já jsem chodil do školy tak jsem si nevšiml že by se někdo někomu smál že nosí slipy. Ale to byl rok 2005 když jsem byl v devátý třídě v tý době ještě kluci normálně nosily slipy.

Default User Image
Petr (So, 10. 8. 2024 - 10:08)

Já šel do první třídy v roce 1988 a slipy jsme měli až na jednoho kluka všichni. Taky nepamatuji,že bychom se mu smáli,že nosí trenýrky. Dnes hold je jiná doba.

Anonym (Čt, 8. 8. 2024 - 15:08)

Som ročník 1988 a za nás boli slipy, boxerky a trenky. Nikdy sa nikto nikomu nesmail)

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 12:08)

Deti v škole sú mnohdy blbečkovia!

Default User Image
Petr (Út, 6. 8. 2024 - 14:08)

S tím souhlasím. Smějí se a nevědí proč toho druhého vlastně urážejí jen proto, že nosí slipy. Za nás jsme ve škole všichni až na jednoho nosili slipy. On trenýrky. Nikdo z toho žádný problém nedělal. Hold jsme byli normální.

 

Default User Image
Zdeněk (St, 7. 8. 2024 - 06:08)

Děti dokážou být až neskutečně kruté ke každému kdo se od ostatních v čemokoliv odlišuje - posměch, nadávky, ponižování, vytěsnění z kolektivu. Také jsme mu říkali aby nosil do školy boxerky, aby měl klid. Ale on říká, že to už nic nezmění, že bude i tak dál třídní outsajdr.

Anonym (St, 7. 8. 2024 - 07:08)

Je to hnus. Ale väčšinou sú deti len také, ako vidia rodičov a ich správanie - namyslené, blbé, arogantné, nepríjemné!

Default User Image
Zdeněk (St, 7. 8. 2024 - 10:08)

Rodiče jsou pro děti vzorem, bohužel i v negativním chování.

Default User Image
Petr (St, 7. 8. 2024 - 11:08)

To máte pravdu.

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 18:08)

Proto dávám do školy boxerky, on sám si loni řekl, že to tak chce 

Default User Image
Lidka (Ne, 4. 8. 2024 - 17:08)

Zkuste trencle po dědovi a s plenou ! Frantík vám napoví. 

Default User Image
Frantík (So, 27. 7. 2024 - 16:07)

Dnes je sobota a čekala mě každotýdenní rutina. Máma ráno přišla a řekla mi, že dostanu nové strojení a zbrojení. Tím zbrojením je nová ještě více absorbující plena, protože v tom horku více piju a více čúrám, takže plena je větší. A strojení - opět, zase další obnošené a přeprané trencle po dědkovi, který se do nich asi zase několikrát připosral a ucvrnknul si, protože vepředu byly žluté a vzadu hnědé, i když vyprané. Ale musel jsem být poslušný, nechat se navléci do plíny a trenclí s pevně našitým kšandovým postrojem. Pak máma šráky vzadu překřížila a zapnula pevně na řemínky. Teď už je podvečer a já sedím na židli na vlhké plíně a strašně to zapáchá. Musím ještě nějakou tu hodinu vydržet ale zítra dostanu strojení a zbrojení zase. Váš Frantík. 

Default User Image
Michal (St, 24. 7. 2024 - 18:07)

Jsem mladý kluk je mi 15let co rád nosí dámské tanga 

[email protected]

Default User Image
Frantík (So, 20. 7. 2024 - 11:07)

Když jsou taková horka, tak máma mi dovolí ráno vykakat, ale pak už dostanu plenu a jelikož hodně piju, tak mi do ní dává ještě vložnou plenu, takže mám mezi nohama ustláno a pak to jde všechno do dědkovských trenclí s pevně našitým kšandovým postrojem a popruhem přes břicho. Jak vzadu zaklapnou řemínky tak jsem v postroji a už se z něj nedostanu a musím tak být celý den. Všechno musí být pěkně zapnuté a nandané. Je poledne a už tak tak mám do pleny s trenclema načúráno. 

Default User Image
Michal (Ne, 21. 7. 2024 - 13:07)

No když jsou takové Horka tak nosím jen tanga ale dámské jsou lepší než pánské

Anonym (Pá, 19. 7. 2024 - 18:07)

Do 11 - 12 je jedno, co kluci nosí, protože mají malé pipiše. Jak začne puberta, tak většina z nich jde do boxerek, protože si v nich připadají jako chlapi 

Reklama

Přidat komentář