Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

v. (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

najdi si na to holku, opravdu. Asi to nebudeš mít jednoduchý, ale držím ti palce.

Leoš (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

a šla bys čůrat se mnou,,,?

Veronika (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

DĚKUJI ZA TOHLE TÉMA A KDYŽ ČTU PŘÍSPĚVKY TAKK SI DÁM TAKY ODVAHU.
Nikde jsem se s tím doposud nesvěřila.
Chodila jsem s klukem a tři roky starším a on se mi hned na začátku svěřil s tím, že se mu líbí dívčí malá potřeba a protože mne miluje, chce abych to věděla hned.
Byla to pro mně dost složitá situace, ale jeho upřímnosti jsem si vážila. Dokonce mi řekl, že nebude na mne naléhat a až sama budu vnímat, že mu to dopřeju, tak mne o to požádá. Tři předchozí holky ho prý kvůli téhle anomálii opustily.
Sketečně nenaléhal. Když jsem šla na WC tak mne nešpehoval ani neloudil ,ale já cítila, jak se musí přemáhat. Při tom vše ostatní nám klapalo dobře. Já ale stále nebyla schopna mu nabídnout - pojď se mnou na WC.
Jednou jsem nutně potřebovala na malou asi kolem páté ráno a tak jsem se vzbudila a on ležel vedle mně a vzbudil se taky. Když se zeptal kam jdu, řekla jsem že na záchod, on mne objal a oba jsme skončili na WC já čůrala jako o závod, on se pak taky, oba jsme se na sebe při tom dívali a pak se vášnivě pomilovali.
Od té doby poznám, kdy má náladu na mé čůrání a je to hezký. Jemu se líbí taky když jsem plná a tak nejsme-li někde mezi lidmi nechám si to na poslední chvíli. Týna psala, že má močový měchýř málo aktivní a čůrá dlouho. To mám já taky ale když si dám panáka nebo kafe tak potom je to rychlý a dlouhonejít na malou nevydržím.
Jemu se líbí oboje, hlavně, když ale čůrám hodně.
Taky jsme soutěžili, kdo vyčůrá víc. Já vydržela vypít 4 piva doma a až pak to postila do nočníku. Bylo to nekonečný a skoro tři čtvrtě plný.
On měl víc. Vydržel taky 4 piva a pak musel, ale načůral ho skoro plný. Neznamená to ale, když mám méně aktivní močový měchýř, že tedy vydržím vše a dojdu vždy na WC. To tak není. Počůrala bych se stejně, jen by to nebylo tak velkým proudem, ale zastavit bych to nemohla.
Taky si takto hrajeme.

Martina (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

Já za normálních okolností taky ne, ale tady to bylo nějaký divní, prostě recese a nebyli jsme opilí, jen trochu v náladě. Navíc ten kluk mi nebyl nesympatickej a vážný vztah jsem neměla. A jestli chceš vědět, jestli z toho nebylo něco víc - bylo ještě ten den ,ale nechodila jsem s ním dál

Leoš (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

já mám kamaradky ,ale žádná by toho nebyla schopna

Martina (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

omlouvám se, ale ne! Najdi si svou dívku.

Leoš (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

a udělala bys to i se mnou?

Kája (Po, 25. 1. 2021 - 21:01)

Já bych teda klidně

Martina (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

byli jsme oba na podnikové chatě od rodičů. Chtěla jsem jít na dámské WC, jenže s ním mi to bylo blbý, tak jsem ho provokovala a unikala ven. No a za chatou za dřevěným plotem jsem to udělala.

Leoš (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

Jednou jsem spíš z legrace......to jste byli spolu na WC nebo venku?

Martina (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

Jednou jsem spíš z legrace nabídla mýmu jen kamarádovi ze střední školy. Že jdu na záchod na malou a jestli půjde se mnou. On téměř nadskočil radostí a já věděla, že jsem si pěkně naběhla. Vzali jsme to teda jako srandu, on skutečně šel se mnou a přestože jsem potřebovala dost a většinou mi to jde hned, tady mi to nešlo a až po dlouhé době malej pramínek, no a pak strach zmizel a bylo to všechno venku rychle. Pamatuju si jeho reakci a taky souhlasím, že to chlapům dělá asi dobře. Můj současný kluk to zatím po mě nechtěl. Kdyby k tomu došlo nevím co bych dělala. Ale asi jak říkáš, kdybych to nemohla vydržet pustila bych to asi taky před ním.

Taky Ája (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

je mi sedmnáct a jsem s Martinem od 15.let. Taky nastala situace, kdy jsem v nejnevhodnější chvíli si potřebovala odskočit a vystoupili jsme proto z tramvaje a já měla oči upřené jen a jen k prvnímu tmavému místu bez lidí.
Martin mne vzal za ruku (tu druhou jsem měla víte kde...) a běželi jsme do blízkého parku.
Tak honem, ať se nepo.., řekl a já byla tak mimo, že jsem skutečně vyhrnula sukni a ještě si počůrala kalhotky, protože to už šlo samo a dřepla si před něj a čůrala jako blázen. Nebyl čas se stydět, to mi došlo po tom. I nyní se někdy chce dívat kdyz jdu na malou už s tím nemám problém. Skutečně se to v člověku zlomí v takové kritické situaci a když zjistíte, že vlastně o nic nejde a můžete se o člověka, kterého máte rádi jinak lidsky opřít, tak mu dopřejete i tuhle neškodnou podívanou. Ale pouze jemu. Stejně jako píšete ostatní holky- vyčůrat se veřejně před cizím člověkem, ani náhodou, to radši se počůrám.

Andrea (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

Ten můj byl na to úchylnej...přistihla jsem svého prvního kluka jak se jednou "tajně" na mně díval,když jsem čůrala za autem.
Tak jsem se ho na rovinu zeptala jestli mu to nebylo blbý dívat se jakdělám pod sebou loužičku.
Byl celej rudej a omlouval se mi.Prý ho to přitahuje a bál se mi to říci a radši si tajně vyhledal na netu stránky s čůrajícími holkama. To mne dozlova šokovalo a byl to jeden z momentů,proč jsme se rozešli. Zjistila jsem,že se na ně dívá dál, přestože mi slíbil,že to dělat nebude,když bude moci se dívat na mne při čůrání.
Někdy jsem mu to dopřála,ale jemu to evidentně nestačilo. Proto si myslím taky,že to je častá úchylka mužů,ale stydí se za ni a tak to hledají na netu když k tomu nenajdou vhodnou dívku. Teď mám chlapa,který to chtěl snad jednou a to jsme byli opilí. Jinak ne.

Lenka (St, 7. 11. 2012 - 19:11)

Ten můj byl na to úchylnej kolem jeho dvaceti roků,nakonec mně k tomu ukecal a pak to chtěl skoro vždycky. Brala jsem to jako hru a asi to chlapi potřebují. Myslím si, že to ale většinou tají.
Můj muž zhruba po čtyřech letech vztahu společné naše čůrací techniky omezoval. Asi vyrostl ze sexuální puberty

Týna (St, 7. 11. 2012 - 19:11)

Takhle úplně stejně to...pro mne to byl taky zpočátku problém a ukrutně jsem se styděla. Zlomilo se to až tím,že jsem jednou musela kriticky a můj kluk se chtěl dívat a nebyl čas něco vysvětlovat, chtělo to okamžitě ven a tak mi bylo vše jedno. Díky mému slabšímu močáku čůrám delší dobu,málokdy prudce a o to víc to bylo poprvé trapnější. Jenže jsem zjistila, že ho to vzrušuje příjemně a je při tom milej a jiný neobvyklý věci po mě naštěstí nechtěl tak jsem to vzala jako naše obohacení intimností. To ale nic nemění na tom, že před jiným bych toho nebyla schopna.

to teda toho (St, 7. 11. 2012 - 19:11)

Takhle úplně stejně to...ještě moc nevíš. Představ si, že některé ještě vzrušuje, když na sebe čurají navzájem.

Iva (St, 7. 11. 2012 - 19:11)

Já teda nevím,ale pro mne...Takhle úplně stejně to vidím i já.S manželem jsme spolu už hodně dlouho,ale ani jednoho z nás by nenapadlo,aby jsme po sobě koukali.A to když jedeme autem jsem to většinou já,komu se chce čůrat,takže se pokaždé zastavuje.Že někoho vzrušuje po někom koukat při čůrání,to jsem si přečetla až tady na diskuzi,v běžném životě by mě to ani nenapadlo.Terka to napsala dobře,lépe to už nejde.

Terka (St, 7. 11. 2012 - 18:11)

Já teda nevím,ale pro mne je největší potupou vyčůrat se na veřejném místě a navíc třeba před mužem, ikdyby byl můj partner. Jsem asi jinak vychovaná a můj partner taky, protože nastaly situace,kdy jsem akutně musela vykonat potřebu a nejen tu malou ale i velkou a nebylo kde, tak partner vždy decentně poodešel a rozhodně se nekoukal a měl úctu k tyhle situaci, kdy chce člověk co nejvíce být při tom sám.

Týna (St, 7. 11. 2012 - 14:11)

Já ve svých pětadvaceti...Tak to já mám problém opačný a taky kluka, který se na moje čůrání rád dívá. Mám slabší močák, takže ikdyž potřebuju kriticky a musím si pipku třeba držet rukou než najdu vhodný místo, tak čůrám ne moc prudce a o to déle a třeba na třikrát, protože musím víc tlačit aby to šlo rychleji.
Ten můj miluje tohle delší moje čůrání a tak se mu to líbí pozorovat moji pipku jak to z ní jde ven. Někdy přede mnou někdy z pod mého zadečku a já čůrám více z výšky.

Monika2 (St, 7. 11. 2012 - 14:11)

Já ve svých pětadvaceti už chcaní na veřejném místě neřeším. A už vůbec ne před svým přítelem. Trpím totiž hyperfunkcí močového měchýře a kdo z vás to holky má , ví o co jde. Když potřebujete tak to musíte do několika minut udělat nebo se po...
Mého přítele tohle vzrušovalo zpočátku, když viděl, že chčiju okamžitě a rychle a že bych to jinak nevydržela nevydržela. Dnes už je to pro něj normálka a je v klidu.
Pro mně je zabiják si dát ráno kafe a pak jet do práce MHD, po kafi to musím pustit tak do minutky když do na mne přijde, a protože se mi už dříve to povedlo se po kafi několikrát pochcat ráno nekafuju.

Reklama

Přidat komentář