Reklama

Koupání v oblečení.

X (Pá, 5. 11. 2021 - 10:11)

Je fakt že oblečení pěkně ztlumí ten chlad při prvnim ponoření. Triko a mikina udělají dost. To pak nemam problém se koupat i koncen října.
Péřovka a oteplovačky to už mi přijde moc. Ani na pohled se mi to nelíbí ale každýho volba.
Já mam maximum dlouhý kalhoty, triko přes něj košili, mikinu a sofshelku bundu.
Když už je pak opravdu zima tak si dávam max brodění. Když nemrzne tak do pasu když mrzne tak do půlky stehen. Víc ne. Zas tak otužilej nejsem.
Když je teplo (15°C a víc) tak mě baví se nepřevlíkat a jít domů v mokrym. Někdy se mi povede i uschnout když jdu někde vejšlapem a cestou se vykoupu. To je úplně nejvíc.
Ale jak je chladno tak to se u auta převlíkam. Ale vždycky parkuju aspoň kilák od vody abych se trochu prošel. A pak až se převleču. No ale boty si náhradní neberu. Ty si necham klidně mokrý to mi nevadí.

Ondra. (So, 6. 11. 2021 - 17:11)

Jj, oblečení chlad ztlumí, škoda, že je už zima. Co teď chodím s holkou, tak jsem ji v létě pěkně zpracoval, a v přírodě šla do vody stejně jako já v tom co měla na sobě a už chodila i sama od sebe, bez přesvědčování. Poprvé to byla ovšem dřina ji dostat do vody v tom co měla na sobě a ze začátku koukala, kdo je na blízku. Jednou s námi šla její kamarádka a ta koukala, když skočila do vody v tom jak byla. Kamarádku jsme nakonec přesvědčili, ale moc na to není.

Petr (So, 6. 11. 2021 - 21:11)

A v čem tak chodí a skáče do vody?

Ondra. (So, 13. 11. 2021 - 13:11)

Všichni máme těsné skinny džíny, do vody nic lepšího není a obě holky je taky nosí a jinak v létě malé tričko a většinou mikinu s kapucí, někdy na zip a někdy přes hlavu. Prostě klasika.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 14:11)

To dělají ti ortodoxní muslmové ne. Prý když jedí na veřejnosti špagety, ak musí vždy si to strkat pod ten závoj buď horem nebo spodem.

lola (St, 3. 11. 2021 - 05:11)

já mám mám taky koníčka že se ožeru oblečenej, ale bliji nahatej, asi abych si neznečistil oblečení, je to rozumný? co mám dělat?

Petr (Út, 2. 11. 2021 - 23:11)

Já běžné chodím v džínách a tričku,jednou jsem šel před lidma ve splavu v džínách, tričku,mikine a bundě sice na mě hleděli,ale super koupání a romky se tam oblečené koupou běžné.

Pavel TNF (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

Džíny a tričko = klasika, k tomu mikinu a bomber bundu nebo péřovku a hned je skvělý den, když je vše namočené. U holek a mladých žen bych to zavedl jako povinné na koupání. V mokrém oblečení vypadají naprosto nádherně.

Tonda wet (Po, 1. 11. 2021 - 16:11)

Ahoj já jsem péřove oblečení neměl jaké to je se koupat v péřovem oblečení moc děkuji

wt (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Ve skutečném péřovém mě to moc nebere právě kvůli tomu, že to peří se hned "sdrcne" splyhne a přilepené vytváří opticky takové tmavé fleky, to mě moc nebere. Ale takové ty prošívané "pseudopéřovky" tvar drží, takže mi to přijde skvělé. Navíc moc nestojí a snadno se suší. Když v tom třeba na podzim jdeš luxovat bazén, je to skvělý - v plavkách bych třeba do vody pod 15 stupňů nevlez, ale takhle oblečený to tak nevadí - studená voda se skrz tu bundu a zateplené kalhoty tak nějak "probublává" pozvolna, takže se to bez problémů dám a ani když už je to promočené úplně, stále je ta teplota snesitelná - brání to proudění vody, takže ta u těla se tak nějak prohřívá a nestudí. No a když pak povylezeš těžký na schody, voda vytéká a ty cítíš, jak se to odlehčuje, je to taky nepopsatelný pocit. A pak stojí za to do toho bazénu znovu vlézt a zaplavat si - tím jak je to mokré, ale odvodněné, vodu dovnitř to jen tak nepustí, takže se ta bunda nafoukne. Krásně to nadlehčuje a skvěle to vypadá. Kdo to nezažil, nepochopí. Ale samozřejmě ne každému se to může líbit, ta moje mokrý hadry na sobě ráda nemá - maximálně když jí ze slunce naskakují pupínky, tak si vezme triko s dlouhým rukávem a ten výraz když to pak sundává hovoří za vše...

Tonda wet (So, 6. 11. 2021 - 10:11)

Ahoj já mívám zimní kombinézu do vody a též mě v té vodě než se prosakne hřeje i když pak je plná vody tak hřeje i když vylezu z vody a vlezu v ní zpátky tak se mi ve vodě na foukne a nadnanáší to ale cejtim jak mi to Bubla kolem krku a kotníku ale je to zvláštní pocit a hodně příjemný

Pavel TNF (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

Tak nejlíp to zkusit, je to fakt skvělé.

Olivový (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Je to skvělý

Tonda wet (Út, 2. 11. 2021 - 13:11)

Ahoj jak to ty ses též někdy koupal v něčem kdyz tak moc děkuji

wt (Po, 1. 11. 2021 - 06:11)

Sušení péřovek je vopruz, na koupání v zimním jsou lepší takové ty "syntetické" péřovky. Proti opravdovým péřovkám docela drží tvar a sušit je taky není problém. Zateplený šusťáky také mám, ale momentálně se spíš koupu v cyklo...

Pavel TNF (Po, 1. 11. 2021 - 07:11)

Ale zase ta krása toho pocitu, jak do vody lezeš v té naducané nádheře, jak se nasakuje vodou a z vody vylezeš ve splihlém beztvarém děsu.

Tonda wet (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by se nenašel někdo kdo má rád zimní kombinézu a oteplovačky na koupání se v tomto děkuji

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

Kdo by se s tím sušil? Džíny, tričko, mikina stačí.

Tonda wet (Út, 26. 10. 2021 - 22:10)

Já džíny nenosím vůbec nesnáším je od malička mikiny v pohodě ty ses koupal v něčem kdyz tak moc děkuji

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 18:10)

Jedině skinny džíny, nic jiného na sebe nevezmu. Jinak se koupu v tom co mám na sobě. Sportovní obuv, džíny, tričko, mikina, bomber bunda, nebo lehká slabá péřová bunda. Žádný jiný zázrak se nekoná.

Reklama

Přidat komentář