Reklama

Lechtání

šimrálek (Ne, 8. 8. 2021 - 06:08)

Ahoj.Martine máš neplatný email. Ne odesílá se. Petr.

Martin (Ne, 8. 8. 2021 - 18:08)

Tak zkus tenhle [email protected]

Hanka (Pá, 30. 7. 2021 - 01:07)

Já jsem se nejdřív taky styděla. že se při lechtání někdy počurám. Když jsem ale zjistila, že se to kamarádovi s bratrancem líbí, tak už mi to nevadí a vždycky se předtím napiju, abych měla z čeho. Řekla jsem to spolužačce, co mi dělají, tak mi nevěřila a byla na to zvědavá. Zeptala se jich na to a oni ji pozvali, ať se podívá. Tenkrát mě zlechtali opravdu hodně. Ona mi přidržovala ruce, já jsem je pochcala všechny tři a ona mi pak řekla, že mi závidí.

Však jasně Hani, za počůrání z intenzivního lechtání se nestydí - je to přirozené :-)
To já závidím tvému kamarádovi s bratrancem - zbožňuju lechtat lechtivé holky až do počůrání :-P
Napiš mi na mail: [email protected] a pokecáme o tom zlechtání až do počůrání 8-)

Hanka (Ne, 1. 8. 2021 - 23:08)

Mně se to lechtání vždycky líbilo, takže jsem ty kluky k tomu provokovala. Když mě pak zaklekli a potrestali lechtáním do počurání, tak jsem se styděla nejdřív, jak oba viděli, že jsem mokrá. Pak jsem se styděla za to, že se mi to moc líbilo a moje kamarádka mi záviděla, protože to chtěla taky, abych jí pomohla si o to říct. Že by se jí taky líbilo se před nimi počurat, protože se všimla, že je to rajcuje.

Pochopitelně, že to tvé počůrání při lechtání tvého bráchu i bratrance rajcuje - koho by to taky nerajcovalo, kdyby se před ním holka počůrala kvůli tomu, že ji lechtá :-p

A jak si dokázala počůrat všechny tři, když tě kluci lechtali a kamarádka ti držela ruce, hm?!
To ses jako před tím zlechtáním vysvlékla do naha? Nebo si byla jenom dole bez, ať si nepočůráš kalhotky??

Hanka (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

Teď jsem byla víc než týden bez internetu, tak mě tvoje otázky minuly. Poprvé jsem se počurala do kalhotek, ale to je dost nepříjemný a musela jsem si je pak doma potají vyprat a usušit. Později jsem si sama řekla, že si je radši sundám. Když se domluvíme na tom lechtání, tak si beru vždycky většinou sukni, která se lehce vyhrne. Když u toho byla poprvé ta kamarádka, tak jsem měla šortky. Musely dolů taky. Seděla mi na jedné ruce, druhou mi dala na hrudník a zbytkem váhy přilehla. Ještě mi vyhrnula tričko až nad pupík, aby dobře viděla. Pak se mě ptala, jak si má o to říct. Myslím ale, že moc lechtivá není, že je chce jenom rajcovat. Tak jsem jí poradila.

Tomas (Ne, 8. 5. 2022 - 06:05)

Ahoj nechces me zlechtat kolik ti je

Jo a všechno nejlepší ke tvému dnešnímu svátku Hani 8-)
Pěkně si ho užij - zlechtání na svátek, narozeniny či Velikonoce je vždycky super!
Co já bych za to dal se s tebou nebo tvou kamarádkou domluvit na důkladném zlechtání až do počůrání se :-D

Hanka (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

Díky, že sis všiml, že jsem měla ten svátek. Tu kamarádku jsme už zlechtali, ale moc se nebránila, takže si myslím, že moc lechtivá není. Chtěla hlavně zjistit, jak moc je vzruší, když začně stříkat. Když se počurám já, tak nemám čas se nějak upřeně dívat, jak se oni tváří.

Není zač, doufám, že sis ten svátek užila pořádným zlechtáním až do počůrání se!
A co teda tvá kamarádka zjistila? Jak moc je vzruší, když začne z toho lechtání stříkat na všechny strany?
Dívají se jí na kundičku upřeně? Proč mi nepíšeš na tom Discordu, když ses tam přidala???
Já jsem ti tam napsal cca před 2 týdny a doteď žádná odpověď... :-(

Hanka (Ne, 22. 8. 2021 - 12:08)

Na tom Discordu jsem sice před pár týdny byla, ale nikdo tam nediskutoval. Podívám se tam znovu. kamarádku jsme zlechtali moc pěkně, bylo to fajn a ona si to moc užila. Dívali se jí tam upřeně celou dobu a to jí taky šlo. Myslím, že moc lechtivá není, protože si dokázala celou dobu přidržovat sukýnku u brady a dívala se na ně taky. Viděla prostě příležitost se kundičkou pochlubit pod záminkou lechtání a využila ji. Můj bratranec se jí moc líbí a mě zase ten jeho kamarád. Furt je hecovala, že už to bude, ať toho nechají, a nejvíc s sebou házela, když jí lechtali v podbřišku a přiblížili se k pičce. Prý jim to oplatí a zlechtá jim oběma pytlíky. Jsou kluci obvykle lechtiví v těch místech?

Na tom Discordu jsi byla jinde, kde je ten blbeček, který blokuje a vyhazuje lidi, kteří chtějí lechtat holky - je nemocný, protože je tam nejdříve naláká a pak tam nikdo nemůže nic psát...
Na mém Discordu jsou 3 Hanky a žádná tam nic nepsala a to ani když jsem jí oslovil přímo nebo poslal soukromou zprávu, takže s takovou tam asi ani nikdo diskutovat nebude, když se jenom přidá a pak není schopný ani jedinkrát odepsat... tak to dělají stydlivky, které předstírají zájem o lechtání, ale pak ti nejsou schopné napsat email nebo nejsou schopné ani odepsat na soukromou zprávu, jestli mají lechtání rády natož důkladnější rozebírání lechtání celého těla, takže s takovou se kecá těžko, když se má diskutovat jenom tady. Já nabízím e-mail, What'sApp, WeChat, Discord, ale tady si psát mezi všemi těmi stydlivkami a zoufalci nechci a hlavně tady nechodím vůbec často, takže jestli si se mnou chce nějaká holka o lechtání pokecat, tak ať mě osloví na emailu nebo na Discordu 8-)

Pochopitelně, že tvá kamarádka využila pochlubit se kundičkou, já bych se jí tam taky pořád díval upřeně a lechtal nebezpečně blízko její čárečky ze všech stran kolem ní, zvlášť kdyby si pořád přidržovala sukýnku a ukazovala tak, že nechce jen tak nechat svou kundičku přestat lechtat :-P Schválně za jak dlouho by jí začala vytékat šťávička nebo jestli by se po čase i počůrala, jak si psala před tím

Hanka (Ne, 29. 8. 2021 - 01:08)

Možná jsem tam byla 3x na tom samém serveru jenom já, ale nedokončila jsem registraci, takže mě to považovalo za tři různé Hanky. Přesto jsem nějakou planou diskusi viděla, která nebyla k ničemu. Teď už registraci máme společnou s kamarádkou. Chvíli nám trvalo, než jsme pochopily, jak ten server funguje. Jméno jsem dala svoje. Já líp píšu, ona je zase odvážnější. Já jsem kluky ještě neprovokovala, aby mě lechtali mezi nohama. Máme spolu dost tajemství, já se je sem stydím psát, ale ona ane. Ale ta tvoje pozvánka už ale vypršela.

Tak to jsi skvělá holka, že si ty kalhotky sundáš na to zlechtání sama dobrovolně a ještě si vezmeš sukni, která se snadno vyhrne ;-)
S takovou bych mohl lechtat tebe nebo tvoji kamarádku celý den, kdyby se na to připravila podobně nebo stejně jako ty a vůbec by mi nevadilo, že není moc lechtivá a že chce hlavně rajcovat - vsaď se, že bych stejně objevil její lechtivá místečka i tak 8-)

Napiš mi na mail: [email protected] a pokecáme o tom a nebude vadit, že jsi někdy bez internetu - já tu taky nejsem každý den

To chápu Hani - já jsem se zase vždycky moc rád nechal holkou vyprovokovat k jejímu zlechtání, takže tvému bráchovi s bratrancem závidím a ty se za nic nestyď! Je hodně dobře, že se ti to tak líbí i že ti tvoje kamarádka záviděla, protože by taky chtěla být tak zlechtaná, až se počůrá, ale stydí se si o to říct. Já bych tvou kamarádku lechtal až do jejího počůrání mile rád, i potom bych hned nepřestával a lechtal ji nějakou dobu dál - když tak ať mi napíše na mail a dohodneme se :-P

Adri (St, 28. 7. 2021 - 18:07)

To nejde, jsem hrozně lechtivá na břiše a potom na chodidlech

Ale co by nešlo.. já jsem taky hodně lechtivý na břiše a na chodidlech - se můžeme lechtat navzájem

Adri (Pá, 13. 8. 2021 - 16:08)

No mám pocit že bych se počůrala, protože když mě lechtal brácha tak se to občas stalo :D

Však to by mi ale vůbec nevadilo, kdyby ses z toho lechtání po čase počůrala - pokud je holka děsně lechtivá, tak je to přirozené a musí se s tím počítat, ale že by to odrazovalo se říct nedá :-D

Reklama

Přidat komentář