Reklama

Velikost penisu ***

L... (Po, 17. 10. 2011 - 14:10)

Dobrý den,chci se zeptat na můj penis mám 13 a dlouhý je normální stav 7 cm a stopořelý 10 cm,je to v pořádku?

S. (Ne, 16. 1. 2011 - 12:01)

Tak to je pak těžký Pavlíku když ho sám ukazuješ

Pavel (Ne, 16. 1. 2011 - 12:01)

A jak Pavle všichni ví...No já jsem exhibouš :-(

Magda (Ne, 16. 1. 2011 - 12:01)

A jak Pavle všichni ví jakýho ho máš?

Pavel (Po, 5. 7. 2021 - 08:07)

A jak Pavle všichni ví...No já jsem exhibouš :-(

Pavel (Ne, 16. 1. 2011 - 10:01)

Kristepane, kolik těch...neni nic horsiho kdyz se za zady holky vysmivaj a dokonce i kamaradi a ne jen za zady,ale i do oci!Proste me maj za malocenyho

ben (So, 15. 1. 2011 - 15:01)

Bene,máš ho akorát.Klidně...děkuju za odpověd.. někdy se mi zdá, že to prostě holkám nestačí.. někdy si zase říkám, že prsty se dá holku taky dobře uspokojit a přitom jsou tenčí než penis, tak nevím no... možná je to všechno fakt jenom psychickýho charakteru.. kdyby to tak příroda chtěla, tak nadělí všem 20cm a výš, takže velikost asi fakt v pořádku :-)

jana (St, 12. 1. 2011 - 13:01)

Bene,máš ho akorát.Klidně i menší,vůbec se netrap,máš ho super a na statistiky se vykašli.Ahoj

ben (St, 12. 1. 2011 - 13:01)

chtěl bych se zeptat dívek... kolik cm je podle vás malý penis?? a stačilo by vám 15,5/4 cm k dosáhnutí orgasmu? všude se o tom statisticky něco píše, ale konkrétní čísla z vlastní zkušenosti řekne málokdo, předem díky za odpověd

Daník (Út, 18. 12. 2007 - 14:12)

Hele, na tom www.primeros.cz je to fakt legrace... zadal jsem tam sebe a fakt to vyšlo :-)

Mirek (Po, 3. 12. 2007 - 17:12)

Proč otazník já se jen tak ptám tak jakýho máš ty no ty frajere?

názor (Po, 3. 12. 2007 - 17:12)

Tak tam dej otazník, když se ptáš, ty magore.

Mirek (Po, 3. 12. 2007 - 17:12)

To se ptám

rara (Pá, 30. 11. 2007 - 01:11)

ty kozle to se ptas nebo se chlubis?

Mirek (Čt, 29. 11. 2007 - 21:11)

je mi 15 a mám ho 14 cm
je to dost

dj.giovanni (So, 10. 11. 2007 - 12:11)

M. má pravdu, že je to pořád dokola s tou velikostí. Znovu teda opakuju, že vyšla knížka Beetles /J.Kudrnáč/ ve které je skvěle zachycený dospívání kluků na začátku 60. let a je tam snad opravdu všechno včetně mnoha nenápadných rad, navíc geniálně vysvětlenej "problém" velikosti penisu - poprvé u nás a možná i na světě navíc jen tak mmch v rámci zajímavýho děje takže v České republice jako v první zemi na světě nebude mít už nikdo problém s malými ňadry nebo penisem! -ukázka z knihy Beetles:
"Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?"
Podobná knížka tady ještě nevyšla - malý román zdaleka nejen o dospívání, kde je nenásilně zakomponováno mnoho skvělých rad nejen pro dospívající a něco např. problémy s čuráním při ztopořeném údu u nás vůbec poprvé, odborný tisk nevyjímaje! Tak jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí penisu či ňader ať si pořídí knížku Beetles od J. Kudrnáče a bude mít navždy klid. Navíc je to docela sranda, o dospívání v šedesátých letech. Nejlíp se to dá ještě sehnat na netu přes Kosmas.cz ani ne za kilo a půl, v nejhorším zkuste bibliotéku. Tato knížka na stopro způsobí, že u nás jako v první zemi na světě vymizí lidi se zbytečnýma komplexama - pokud se teda dají do čtení -:).

Návštěvník (Ne, 21. 10. 2007 - 20:10)

Tolik chlapu jsem mela a zadnymu jsem ho jeste nezmerila! Asi zacnu, abych vas tady mohla uklidnit, jen nevim, jak to vysvetlim.

larek (Ne, 21. 10. 2007 - 16:10)

chci se zeptat je mi 15 mam 15,5cm dlouhyho a 13obvod a 4,2sirku jeto malo nebo akorat??

to Bar (St, 17. 10. 2007 - 18:10)

Je to jen tvuj pocit, ktery sis vsugeroval. Urcite nepochodis u kazde zeny, ale budes-li vstricny a laskajici milenec, budes prekvapen. Ver mi, nedokonalych i kdyz dobre vybavenych milencu jsem se vzdycky rychle zbavila.

Šérina (St, 17. 10. 2007 - 01:10)

Hm,je fakt,dle mých poznatků,že chlapi s menším pinďou-v jejich očích-to dohánějí snahou a vstřícností,nápady a pečlivostí.
Frajeři s velkým ho popadli do ruky,zacloumali s ním a mysleli si že se z toho pomálu udělám a strašně dlouho jim trvá,než se udělají,i když vyjímku jsem taky zažila.

Reklama

Přidat komentář