Reklama

Koupání v oblečení.

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 08:07)

když lezu do vany, beru na sebe všechno co je v koši na prádlo, nabalím se, čachtám ve vodě, leju na sebe tekuté prášky a tak krásně vše vyperu, pověsím se a všechno na krásně uschne.

Vilma (So, 10. 7. 2021 - 04:07)

V Hraci Králové se koupaly v měském bazénu 3 arabky v hábitu, v kterém přišly z venku a nikdo s nimi nic neudělal - http://www.krajskelisty.cz/kralovehradecky-kraj/okres-hradec-kralove/10703-mestske-lazne-v-hradci-kralove-zazivaji-sok-arabky-se-koupou-mezi-skolaky-v-habitech-od-hlavy-az-k-pate.htm

Návštěvník (So, 10. 7. 2021 - 23:07)

Brzy se budete koupat v oblečení všichni. Alah akvárko.

Tonda wet (Pá, 9. 7. 2021 - 21:07)

Nemáte nějakou kamarádku jestli se koupe taky v zimním oblečení moc děkuji

Plavec (Pá, 9. 7. 2021 - 20:07)

Jsme domluveni na koupání v oblečení v Praze nebo v okolí Prahy
na nějakém přírodním koupališti na veřejné pláži, možná Lhota nebo Konětopy. Budeme dva kluci a dvě holky. Kdyby byl nějaký pár, kluk s holkou, muž se ženou a chtěli by se přidat, můžeme se domluvit.

Petr (Pá, 9. 7. 2021 - 21:07)

Ahoj máme zájem

Plavec (So, 10. 7. 2021 - 22:07)

Pokud máte zájem, můžete napsat na mail: [email protected]

Petr (Pá, 9. 7. 2021 - 21:07)

Ahoj máme zájem

Plavec (Pá, 9. 7. 2021 - 20:07)

Jsme domluveni na koupání v oblečení v Praze nebo v okolí Prahy
na nějakém přírodním koupališti na veřejné pláži, možná Lhota nebo Konětopy. Budeme dva kluci a dvě holky. Kdyby byl nějaký pár, kluk s holkou, muž se ženou a chtěli by se přidat, můžeme se domluvit.

Tonda wet (Pá, 9. 7. 2021 - 20:07)

Ahoj já byl ve vodě už v oteplovackach a v mikine a můžu říct že je to bezva kdy bych měl přítelkyni tak myslím že by šla taky a musí to být moc hezký být vzrušení s holkou

Tonda wet (Pá, 9. 7. 2021 - 20:07)

Ahoj já byl ve vodě už v oteplovackach a v mikine a můžu říct že je to bezva kdy bych měl přítelkyni tak myslím že by šla taky a musí to být moc hezký být vzrušení s holkou

Návštěvník (Ne, 4. 7. 2021 - 17:07)

Před chvílí jsem se byl vykoupat v riflích tričku a botách Nike a cestou domů mi oblečení celkem proschlo, jen boty čvachtají. Boty jsou z koupání před zimou většinou mrtvé a jdou do popelnice. Často se mnou chodí ségra a kámoš, oba se koupou taky oblečení. Když mají chuť tak si jen tak spolu zašukají ve vodě nebo na břehu, to se potom ségra koupe dole nahá.

Petr (Po, 5. 7. 2021 - 15:07)

Můžu někdy s Vámi a v čem se ségra koupě?

Návštěvník (Po, 5. 7. 2021 - 15:07)

Všichni i ségra máme super skinny džíny, jsou do vody lepší než klasické plandavé, sportovní obuv, já NIKE sestra a kámoš Adidas. A tričko, nosí značková a dost těsná, volná jsou do vody na prd. Když ví, že jde kámoš, tak si bere bílé, aby ho víc vzrušila a chudák má potom džíny napnuté a ségra mu potom musí pomoct. Blbli jsme ve vodě i v mikinách a se ségrou máme bomber bundy od Alpha Industries a nedalo nám je párkrát vytáhnout na koupání taky. Navrhoval jsem ji i péřové bundy, to ale zamítla a tak jsme v nich šli s kámošem a docela zajímavé. Zkusit by se mělo všechno co neublíží, tak proč ne.

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 20:07)

To je síla. Poseru se a nechám se tak.

Láďa (Čt, 1. 7. 2021 - 19:07)

Jenom blbec se může koupat oblečený , do vody zásadně nahý .

Mirek (Pá, 2. 7. 2021 - 15:07)

Proč tak zostra? Já se koupu normálně v tom co mám zrovna na sobě a plavky neřeším. A hlavní je pro mě nesundávat boty, po úrazu na noze kvůli nějakému blbovi v přírodě vždy v botech. Jinak skinny džíny a tričko je klasika na koupání, někdy i mikina. Pokud chodíš rád nahý, tak v pohodě, každý má rád něco jiného.

Medvěd (Pá, 2. 7. 2021 - 06:07)

A když Tě tohle téma nezajímá, tak proč to sem píšeš? A proč hned někoho odsuzovat za to, že má jiné názory než Ty?

Medvěd (Čt, 1. 7. 2021 - 14:07)

Díky hňupovi z posledního příspěvku, že to tu zazdil.
Tak alespoň něco:

novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/clanek/vse-co-byste-meli-vedet-o-sexu-ve-vode-40364854#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=uwjn8DUjW7F-202107011141&dop_id=40364854&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Mirka (So, 17. 4. 2021 - 07:04)

To je síla. Poseru se a nechám se tak.

Reklama

Přidat komentář