Reklama

Cuckold

Robert (Út, 4. 3. 2014 - 11:03)

Co tím chceš říct? Před...Už to mám za sebou.V bytě jednoho činžáku na Smíchově se to v neděli ve tři odpoledne uskutečnilo.Byli tam i nějací lidé,ale moc jsem je nevnímal,manželka to natočila mobilem.Vůbec to nebolelo,jen když jsem po zákroku vstal a v misce viděl co mi odstranily.Udělalo se mi zle a šel jsem do kolen.Nebolí to ani teď a manželka a přítel jsou spokojeni,neřekli mi kolik,ale že to nebylo drahé.

xx (Út, 4. 3. 2014 - 10:03)

Vzrušivé to je když je to...Nestěžuj si, radilo ti zde hodně lidí.

Jenda (Út, 4. 3. 2014 - 10:03)

tak samozřejmě,že je to...Vzrušivé to je když je to jen v představách dotyčného a pokud se takový zákrok předvádí sexuálním sadistům,jsou uspokojeni.Když Vám,ale po vyšetření oznámí,že je nutné provést oboustrannou orchidektomii,je po vzrušení.Vyřezali mi varlata jak nějakému kozlu,když jsem po výkonu viděl svůj vyprázdněný šourek,tak jsem se sesypal.Z šoku jsem se vyhrabal s pomocí psychiatra.Manželka ode mě neodešla a já sám jsem jí navrhl a akceptuji přítele,protože nejsem schopen uskutečnit klasickou soulož.Zájem o její tělo jsem neztratil a uspokojuji ji masážemi a orálně,někdy i ve spolupráci s přítelem.Vzrušení fantazií je zřejmě krásné,ale realita bolí na duši.

kluk (Ne, 2. 3. 2014 - 16:03)

Dejte fotku na net a obličej...tak samozřejmě,že je to jen taková naše hra-spíše na fantazii-jaké by to asi bylo,je to velmi vzrušivé a nikoho to neuráží......

holka... (So, 1. 3. 2014 - 20:03)

Dejte fotku na net a obličej si zakryjte výtiskem dnešních novin jak to dělají únosci a atˇ je vám vidět ten prázdný pytlíček !!! Pak před váma smeknu !!!...ale je to tady jenom hra na jako

Ondra (So, 1. 3. 2014 - 01:03)

Kluci vy jste blbečci !!! U...Co tím chceš říct? Před čím myslíš, že s brekem utíkáme? :-)

holka... (Pá, 28. 2. 2014 - 23:02)

Kluci vy jste blbečci !!! U klávesnice hrdinové ale jinak s brekem utíkají za maminkou :)

Alfaman (Pá, 28. 2. 2014 - 11:02)

Snad vybral dobře,ta...20 let praxe může mít s kastracemi zřejmě pouze veterinářka. V takovém případě není důvod k obavám.

Robert (Pá, 28. 2. 2014 - 09:02)

To je hodný ten milenec že...Snad vybral dobře,ta asistentka má prý víc jak dvacet let praxe s kastracemi.V neděli budu podroben výkonu takže doufám,že to bude dobré.

Vilík paroháč (Pá, 28. 2. 2014 - 02:02)

a po zákroku jako důkaz...Cuckoldi papkají semeno milenců svých žen,buď po koitu smíchané s poševním sekretem manželky,nebo když mu milenec manželky v době menstruace vykonává soulož do úst.Pojídání výkalů je o jiné deviaci.

kluk... (Pá, 28. 2. 2014 - 00:02)

a po zákroku jako důkaz své bezmezné poslušnosti-hezky spapkat výkal onoho milence!

holka... (Čt, 27. 2. 2014 - 22:02)

To je hodný ten milenec že ti někoho sehnal kdo ti to udělá :)

Robert (Čt, 27. 2. 2014 - 07:02)

A nechceš si raději najít...V tom je právě ten problém,nemůžu si najít normální ženskou.Já nejsem normální,jsem cuckold.Sexuální majorita/heterosexuálové/většinou tuto úchylku nechápou.

XX (Čt, 27. 2. 2014 - 06:02)

A nechceš si raději najít normální ženskou a mít normální sex? Tu svojí nech u milence a jdi si po svém. To tě opravdu baví takový vztah a čumět na ně a ještě se nechat zmrzačit? To normální rozum nebere.

Robert (Čt, 27. 2. 2014 - 02:02)

Jsem spokojený,protože mi...Docela ti závidím,že už to máš za sebou a dobrý.Na mě zbavení samčí schopnosti teprve čeká.Bude to ještě v únoru.Milenec manželky získal někoho kdo mi to udělá.Manželka tvrdí že pro další vývoj našeho vztahu je to nutné aby moje podřízenost byla úplná a definitivní.Asi je to v cuckoldu obvyklým potvrzením dominance.Spí se opravdu špatně,jdu zkusit usnout.

Vašek (St, 26. 2. 2014 - 17:02)

Tak Vašíku je poledne, jak...Jsem spokojený,protože mi kulky zůstaly.Elektrostimulací mi vypouštěly semeno,nebolelo to,jen mravenčilo a brnělo.Nebyla to klasická ejakulace,jen to tak přerušovaně vytékalo.Když to přestalo zaškrtily mi pytlík a pak to dvakrát ostře zabolelo a řekli,že už je to abych ještě chvíli ležel.Nevím za jak dlouho mi uvolnily škrtidlo a mohl jsem se obléct.Popřáli mi hodně bezpečného sexu a kdybych měl bolest mám ihned volat.Zatím to nebolí vůbec.

Helena (St, 26. 2. 2014 - 17:02)

Otec je přece jeden,druhý...Je to čiperný a vynalézavý strýček....

Richard (St, 26. 2. 2014 - 15:02)

Oficiálním otcem je obvykle...Zvrácenost, totální vypatlanost, naprostá absence soudnosti, ta nejhlubší lidská ubohost,opravdoví duševní mrzáci. Tak by se daly pojmenovat vaše příspěvky.
Je mi vás hrozně líto.

Erika (St, 26. 2. 2014 - 14:02)

jak to detem vysvetlite ze...Otec je přece jeden,druhý je strýc.Co je na tom nepochopitelného?

zvedavec (St, 26. 2. 2014 - 13:02)

jak to detem vysvetlite ze maminka bydli s dvema tatinkama?

Reklama

Přidat komentář