Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Pavel1 (Út, 2. 3. 2021 - 22:03)

Proč tedy neodejdeš k nějakému jinému muži,proč todle vymyšlíš?

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 20:03)

Čemu se divíš. Ten tvůj spojenec je mnohonásobně větší magor, než si sama.

DDD (Út, 2. 3. 2021 - 16:03)

Ty jsi ještě pošahanější, než jsem si myslel. Čím dříve navštívíš psychiatra, tím lépe.

Růžový slon (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Tebe mít doma, tak už bych si tě zkrotil a udělal z tebe poslušnou čubičku, která by už nikdy nepsala takové žvásty a jen by mi ji poslušně nastavovala dle pokynů svého pána.

Veronika (Po, 1. 3. 2021 - 19:03)

Ale , ale, nějaký pruďas ☺ Bojím, bojím ☺☺☺☺ násilníku ☺☺☺ Jen jestli nejsi obyčejný "honibr", takoví mají ty silácké řeči ☺ Ježe to má jednu chybu, mě by jsi doma nikdy mít nemohl, protože já bych nikdy s takovým vylízaným kreténem nebyla ☺ Tím vylízaným myslím mozek a ne, že ti soused líže tvoje kulky ☺☺☺

Růžový slon (Po, 1. 3. 2021 - 19:03)

Neposlušné a drzé čubičky krotím rád. Za týden bys mi ty kulky ráda lízala a ještě bys u toho vrněla blahem a panáčkovala, jak správně vycvičený pudlík.

Veronika (Po, 1. 3. 2021 - 19:03)

To si jen myslíš ubožáčku, k něčemu takovému bych se nikdy nesnížila. Jak si může normální člověk všimnout, což není tvůj případ, tak jsem založená trošku feministicky a rozhodně bych si nikdy nenechala od muže dělat něco, co bych nechtěla ☺ Při první příležitosti bych ti ho ukousla a spláchla v záchodové míse, kdyby jsi se ke mně nechoval, podle mých představ a chtěl na mně praktikovat násilí. Potom by jsi mohl mít nick Růžový eunuch ☺

Majda (Po, 1. 3. 2021 - 13:03)

Jo to určitě, na tohle se ti každá vysere. Z žádné ženy poslušnou čubičku neuděláš. Na to si musíš odchytit nějakou úchylnou subinu, ta ti bude nastavovat jak je tobě libo. Ale je jich málo a jsou rozebrané, takže když žádnou nenajdeš budeš na to muset do kurvince.

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 17:03)

Správně. Jenže kurvince jsou teď zavřený, tak tomu dominantnímu úchylovi nezbyde nic jinýho, než si honit čuráka.

Růžový slon (Po, 1. 3. 2021 - 18:03)

Chceš taky zkrotit?

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Jo to si zkus, a nakopnu tě do koulí, až ti přistanou na lustru. Žádný kastrovací doktor už pak nebude potřeba.

Bonifác (Út, 2. 3. 2021 - 16:03)

Bla bla bla. Nemáš na to subinko.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

Chceš rozkopnout držku Bonifáci??? Já ti dám subinku, to bys viděl to tóčo. Na konci toho by z tebe byl kastrát.

Bonifác (Út, 2. 3. 2021 - 21:03)

Po příchodu svého pána bys ses vycvičená subinko počůrala štěstím a pak bys spokojeně usnula u pánových nohou.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 19:02)

Normálně se mi takové praktiky nelíbí, ale jestli je pravda co doposud psala, tak by si to zasloužila a moc bych jí to přál.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

Ano , tak to prostě je fakt ať to psal kdo chtěl .

DDD (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Verunka, tady jsou typy na léčiva :DDD
CLOTRIMAZOL AL 100 mg 6 vaginálních tablet Léčivý přípravek. ...
ROSALGIN Prášek pro poševní roztok 10 sáčků Léčivý přípravek. ...
ROSALGIN Easy vaginální roztok 140 mg 5x 140 ml Léčivý přípravek. ...
CANESTEN Gyn 6 dní 35 g vaginální krém Léčivý přípravek. ...
INTIMOHELP Při infekcích intimních partií 14 tablet Zdravotnický prostředek.

DDD (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Pár rad zdarma ty naše mrško zlobivá :DDD ......Vaginální výtok - detailní popis
Jak běžný vaginální výtok poznat
Průhledný, mléčný, lehce bílý výtok bez zápachu – ničeho se nelekejte, jedná se o normální fyziologický jev.
Zbarvený výtok – bílý, zelený nebo žlutý, který má spíš hrudkovitou nebo tvarohovitou konzistenci a je provázen nepříjemným svěděním a pálením. Zde je na místě vyhledat lékaře, je velmi pravděpodobné, že se jedná o zánět pochvy.
Pokud je samotný výtok bolestivý, provází ho zvýšená teplota nebo horečka, vyhledejte ihned lékaře.
Množství výtoku je závislé na věku, fázi menstruačního cyklu, ale i na Vaší psychice. Mezi nejčastější příčiny patří kvasinky, bakterie, plísně nebo přítomné viry. Vzácné ale nejsou ani výtoky způsobené mechanicky – tampónem, poševním pesarem či nitroděložním tělískem. Nejčastější výtok, který způsobují právě kvasinky, bývá pro ženu velmi nepříjemný, obtěžující a dráždivý. Jeho původcem je vaginální nebo také poševní mykóza.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Bez praxe si v háji. Martin Roman tvrdí, že většina si pamatuje jen 5% z učiva. To jako a co má být. Přeci vše není matematika. A vše není potřeba. Martin Romna by měl vědět, že škola není přípravka , ale je to rezerovár života bez existenčních stresů a nejradostnější chvíle života. A že to nemá plnit jeho podnikatelské záměry.

DDD (Čt, 25. 2. 2021 - 01:02)

To byl samozřejmě vzkaz pro naši pošahanou Verunku hospitalizováno v oddělení klecových lůžek DDD

Reklama

Přidat komentář