Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Default User Image
Pani Eva (Po, 15. 4. 2024 - 08:04)

I ja mam taky problem ale niečo širšie rozpravanie

Default User Image
Eva42 (Po, 27. 5. 2024 - 21:05)

Ne to syn dělá každé ráno když de do skoly

Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 05:03)

Mě to připadalo, že má o mou nahotu tím větší zájem, čím jsem byl dospělejší. Když jsem jí navštěvoval, tak mne zahnala do koupelny a tam mne zkontrolovala. Říkala, že bych neměl penis tak často používat, že už je dost opotřebovaný a žilnatý. Pak mi nařídila abych se uspokojil a až se uklidním, že má pro mne práci na zahradě a chalupě. 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 16:03)

Já vím. Máte to maminky se svými ratolestmi těžký. U nás to bylo tak, že dřív jsem přistihl mamku já. Byl jsem malej a myslela si, že z toho ještě nemám rozum, ale já si to dobře pamatoval. Bylo mi šest let. Vrátil jsem se z minifotbalu, protože nám soupeř nepřijel. Byla úplně nahá a dělala si to vibrátorem. Vůbec si nevšimla, že se dívám, až když se vzpamatovala z orgasmu. Když pak přistihovala ona mne tak jsem říkal, že to dělá taky. Pak už jsme s tím nedělali žádné tajnosti, ani když jsem už byl dospělý, ale nikdy to nepřekročilo meze. Ani jsme se jeden druhého nedotkli. Když máme to šimrání v rozkroku, tak se uspokojíme. Patří to k životu.

Default User Image
Lucie (So, 16. 3. 2024 - 03:03)

Rada bych chtěla poradit nejlépe od ženy jestli má skusenosti můj syn chodí do ložnice a hladí mě všude začalo to asi před půl rokem 606839482 děkuji  

Default User Image
Zdenek (St, 8. 5. 2024 - 08:05)

Ahoj pokud chceš poradím ti mě taky máma vzrušuje 

Default User Image
Ggg (Ne, 19. 5. 2024 - 08:05)

Gghz

Default User Image
Zdenek (St, 8. 5. 2024 - 08:05)

Ale pošli mi číslo jo 

Default User Image
Lucke (Út, 7. 5. 2024 - 23:05)

Pokud je to nežádaný co nejrychleji mu vysvětli že takhle né. Ale pokud se bojíš že by to změnilo váš vztah nebo ze by z toho měl trauma musíš pomalu na vše je čas. 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 14:03)

Ahoj lucie.moc dobře poznám o čem mluvíš.ja nejsem oběť ale kdo to dělám mamce.do dnes nevím jestli o tom věděla či tušila..ale určitě bych chtěl vědět druhou stranu.promin jmenuji se Jirka 45.rad bych o tom věděl víc.dnes jsem už dlouhý čas mimo republiku a s mamkou nejsem v kontaktu.nekdy si říkám jestli jsem ji tím nepohoršila.dik 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 07:03)

U nás byla ložnice tabu. Směl jsem tam jedině, když mne matka zavolala, nebo když byla nemocná a já jí nosil čaj, jídlo a léky. Žádné doteky, líbání a osahávání.

 Někdy mne zavolala do koupelny abych jí umyl záda. Nestyděla se, ale směl jsem se jen dívat. Koupal jsem se po ní a při tom mne kontrolovala. Mé erekce považovala za normální. Spíše by se divila, kdybych je neměl. Oba jsme dost často masturbovali. Věděli jsme to o sobě a neskrývali to. Ona při tom byla dost slyšet a taky její vibrátor. Nedalo se to přeslechnout a taky fo bylo cítit. Říkala, že má migrény a proto tak vzdychá a sténá. Dělal jsem, že jí to věřím a litoval jí. Dokonce mi vyčítala, že za ty "migrény" mohu taky já. Když to dělala, tak jsem se neovládal a musel taky. Pokud jsme se při tom viděli, dělali jsme,  že o tom nevíme a nijak jsme to neřešili. 

Byla tak nedůtklivá, že jednou, to už mi bylo asi dvacet let, na Silvestra u TV usnula. Byla jenom v županu a dost odhalená, O půlnoci jsem jí dal pusu na tvář a dostal jsem takovou ránu, že jsem přelítl celý pokoj. Pak se mi omlouvala, že myslela, že se o něco pokouším. Ani mne to nenapadlo. Ona ale ze mne vzrušená byla a sváděla na mne, že jí svádím. Nikdy bych si to nedovolil, ale měla takový dojem.

Default User Image
Jaruška (So, 16. 3. 2024 - 06:03)

Ahoj, mě dělá něco podobnýho vnuk

 

Default User Image
dan (So, 20. 4. 2024 - 22:04)

co vam dela vnuk

Default User Image
Zoro (Pá, 15. 3. 2024 - 01:03)

Líbám se se svou matkou denně Na ústa líbáme se francouzky   a navzájem se osahavame 

Default User Image
233 (So, 16. 3. 2024 - 06:03)

Líbání je super. Taky bych chtě  

Anonym (Čt, 14. 3. 2024 - 18:03)

Je tady někdo kdo by měl zájem semnou probrat jeden problém? Byl bych rád, kdyby se někdo našel! 

Anonym (Pá, 15. 3. 2024 - 09:03)

Ahoj. O co ide?

Anonym (Po, 26. 2. 2024 - 00:02)

Velice mocným spouštěčem incestu byly války. Muži se nevraceli a doma nadrženým ženám dospívali synové. Dodnes, prý ve Francii, není incest trestný čin.

Anonym (Po, 26. 2. 2024 - 07:02)

V té době někdy až do konce 16 století byli takové praktiky běžné a nikdo to neřešil. 

Default User Image
dušan (St, 21. 2. 2024 - 18:02)

Ahoj ,přítelkyni také rajcuje její 29 letý syn . Moc by je chtěl spolu vidět při sexu. Často mluví o jeho velkém péru , ale když jsou spolu ,drží se hodně zpátky . Při sexu mi říká co všechno by s ním chtěla dělat , ale mám pocit , že k tomu nedojde. Kluk by si dal říct , ale konveční myšlení dělá svoje. Nějaká rada?

Reklama

Přidat komentář