Reklama

Gamblerství

Kevin (Po, 28. 6. 2021 - 21:06)

Dnes 69. den bez gamblu.

Kevin (Po, 28. 6. 2021 - 06:06)

Včera 68. den bez gamblu.

Kevin (So, 26. 6. 2021 - 21:06)

Dnes 67. den bez gamblu.

Kevin (So, 26. 6. 2021 - 21:06)

Dnes 67. den bez gamblu.

Kevin (Pá, 25. 6. 2021 - 19:06)

Dnes 66. den bez gamblu.

Kamile (Čt, 24. 6. 2021 - 19:06)

Ahoj Kevine,
paráda, fandím Ti...píšeš rozumne a v hodně věcích to máme podobné :-) věřím, že to zvládneš :-)

Diskuzi si čtu párkrát do týdne, tak mám vždycky radost, že se Ti daří. Čtu to poměrně pravidelně, ale jsem často "líný" odepsat :-/ omlouvám se :-(

Jinak abstinence je super - žádné myšlenky na hru nemám, dnes jsem byl na výletě, teď sedím na zahradce a popíjím pivko ;-) život je krásný ;-)
...ale nejhorší je, že ta recidiva může přijít kdykoliv z čistá jasná...člověk musí být stále na pozoru :-(

Kevin (Pá, 25. 6. 2021 - 19:06)

Ahoj Kamile, jo, jo, abstinence je super, mé nadšení z toho současného stavu je nekonečné, povznášející, osvobozující a hlavně si sám sebe člověk víc váží. Taková "prkotina", jen nehrát a spokojený život se vrací, vrací se radost z úplně obyčejných věcí, které byly i předtím, jen v období hraní je člověk vytěsnil z mysli a ze života, jedinou prioritou byl gambl. Je to tak, bohužel, ale to ti nemusím vysvětlovat. Je to nemoc, je mi to jasné, ale přesto stále diskutuji se svým rozumem, co to bylo za zkrat, z normálního pěkného života utéct do takové stoky? I tyto "moje hovory s duší" mi pomáhají, ale jak jde čas, ubývá jich, protože odpovědi minulost nezmění a já se upínám k tomu, co je teď a co bude a co chci, aby bylo dál. Chci vydržet a každý nový den přivítat s tím, že nepřišla porážka. A věřím si moc, jinak by to ani nešlo. A všem, úplně všem, kdo to zde alespoň čtou, říkám přestaňte s hraním hned teď, ukončete nesmyslný vztah s tou bestií, co vás ničí, protože jinak vás určitě zničí, ona má čas a počká si na jakékoli rande s vámi, aby vás dohnala k oltáři, a přitom už očkem vyhlíží novou známost. Nikdy není pozdě a všechno má řešení. Pěkný víkend všem a Kamile, děkuju za tvé řádky. :-)

Kevin (Čt, 24. 6. 2021 - 17:06)

Dnes 65. den bez gamblu.

Sun (Čt, 24. 6. 2021 - 01:06)

0,02135 USD

Kevin (St, 23. 6. 2021 - 18:06)

Dnes 64. den bez gamblu.

Kevin (Út, 22. 6. 2021 - 19:06)

Dnes 63. den bez gamblu.

Kevin (Po, 21. 6. 2021 - 17:06)

Dnes 62. den bez gamblu.

Kevin (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

Včera 60. a dnes 61. den bez gamblu.

Karel (So, 19. 6. 2021 - 00:06)

Závislosti jsou všechny podobné, je to k ničemu, jen to ubližuje, není žádný malý množství možný, jedině nulová množství je správný a neustále bez vyjímek, bejt čistej celou dobu, nepokazit si to recidívou, každej den to dát nulu, někdy to jde ovšem těžko, ale vybojuje se ten den, když se nepochybuje o abstinenci jde to zpravidla lépe, ale pozor, nepouštět se protože to jde jakoby nepochybovaně do ničeho nebezpečného. Nepochybovat zároveň a neustálé nebezpečnosti a lákavosti drogy ať už to je "nevinné pivo" nebo gamblel či snad tvrdší drogy. Takové to, neužívám každá den, protože na to nemám je samozřejmě zcela špatná závislost např. na pervitinu. A nepřeklopit si jednu závislost jinou, to je pak, sice , že zbavil se třeba chlastu, ale začal hulit a pak při zbavování hulení se zase vrátil k chlastu. Třeba držet abstinenci od všech drog, snad vyjma kafe, ale to je také nezdravé, lépe cílově nepít přehnaně ani to kafe.

Kevin (Pá, 18. 6. 2021 - 18:06)

Dnes 59. den bez gamblu.

Kevin (Čt, 17. 6. 2021 - 16:06)

Dnes 58. den bez gamblu.

Kamil (St, 16. 6. 2021 - 23:06)

Kevine - krásná práce, mám z Tebe radost ;-) Drž se chlape!!!

Kevin (Čt, 17. 6. 2021 - 16:06)

Díky Kamile za zjevnou přízeň k mému abstinenčnímu chování. Taky mám ze sebe radost a věřím, že je nás víc, jen ne každý má potřebu se o to denně dělit. Vlastně ani já ne, vím, že to dělám hlavně pro sebe a své nejbližší, ale říkám si, že to může být povzbuzující pro ostatní, kteří se chtějí teprve na stejnou cestu vydat, i pro mě byla ta vzrůstající čísla psaná předchozími velkou výzvou a každodenní (pokud nezapomenu) otevření této diskuze je pro mě zároveň i vykřičníkem vlastní minulosti. Vždycky když vidím to téma psychické problémy - gamblerství, tak mi v hlavě naskočí myšlenka, proč já? Co mě k tomu vedlo? Do doby první sázky normální spokojený člověk, a teď na cestě vpřed a zároveň zpět, k tomu, co bylo před. Je to velké ponaučení a říkám si, že to není tak špatné, když si můžu o budoucnosti, co se týče hraní a nehraní, rozhodnout. Je to jen a jen na mě. Ale co lidé, kteří mají nevyléčitelnou nemoc? Ti tu možnost nemají, a proto si říkám, že jsem vlastně, i přes to všechno, šťastný člověk, já mohu svou budoucnost, svůj život změnit. A pokorou to přijímám. Přeji všem pevnou vůli a udělejte to správné rozhodnutí hned. Pěkný den všem a obzvlášť Kamilovi. :)

Kevin (St, 16. 6. 2021 - 16:06)

Dnes 57. den bez gamblu.

Kevin (Út, 15. 6. 2021 - 16:06)

Dnes 56. den bez gamblu.

Reklama

Přidat komentář