Reklama

Záliba v nylonu - kombinézy, oteplovačky, šusťáky atd.

6.6.6. (St, 2. 3. 2011 - 19:03)

čauky.Kde,nebo pod čím to mám na Youtube hledat??Díky.

bb (St, 2. 3. 2011 - 18:03)

Taky jsem si tím prošel, když mne jednoho dne napadlo gůglit. Minimálně týden jsem skoro o sobě pořádně nevěděl a byl jsem hotový z každýho obrázku (youtube tenkrát ještě nebyl). Postupem doby ale člověk začíná být čím dál tím fajnovějšía furt hledá, jestli "jinde není tráva ještě zelenější"...

colmar1 (St, 2. 3. 2011 - 09:03)

Dodrý den.Tak jsem se rozhodl, že se kvám připojím. Mám stelnou uchylku jako nekteří z vás. Žiju si s ní už od mala a dosud jsem nenešel odvahu S tím jít ven. Tyto stránky jsem našel náhodou a zjistil jsemže nejsem sám a dá se společně o tom mluvit.Našel jsem i odkaz na Youtubíčko.Ted porád sedím u PC. a hledám videa.Nejradči mám značkové zimní a snoubordové bundy a ližařské a snouborbové kalhoty.Mám jich doma už pěknou Zbírku.Řeknu vám,že je to pěkně drahý koníček. Ale Fantastickej.Péřovky mám tři a představa společného muhlání se spacákama se my zamlová. Ale jsem ženatý.Žena o tom všem ví a toleruje mě. Ani jsem nevěřil, jak video z Yutubíčka dokáže člověka rozdivočit. Delal jsem si to jednou za dva dny, ale už včer jsem to měl třikrát. To je zatím še. Colmar1

Leskleoteplovač (So, 26. 2. 2011 - 23:02)

Ahoj, vím o švadleně,...Take mě pošli adresu na tu švadlenu oteplovaček a pošli mě fotky [email protected]

6.6.6. (So, 29. 1. 2011 - 18:01)

Ahoj, všichni kdo víte o...přesně vím o čem píšeš.Jsem totálně ujetej na bundy a oteplovačky z nylonu,polyamidu atd.Není nad krásnou slečnu takto oblečenou.Mé přítelkyni schválně toto oblečení kupuju.Ještě,když se to pěkně leskne,tak je to super.Jdu vedle ní a krásně to šustí,je to vzrušující.Drží mě to už od základky a to je přes 25let.Kdo to nezná,nemůže posuzovat.

(So, 29. 1. 2011 - 11:01)

Diskuse na Doktorce je...Nech si svoje výrazivo kterému sám nerozumíš na ohromování vnoučat pitomče. Kdyby ses slyšel co to meleš tak už by sis netrouf mezi lidi. Nestuduješ náhodou práva?! Ale asi ne, spíš se jenom díváš na seriály pro debily.
Čau! Zmiz a už se neukazuj!!!

qwertz (Út, 25. 1. 2011 - 13:01)

Diskuse na Doktorce je slaboduchá, hloupá a irelevantní ať jde o jakékoli téma včetně debilního.

DRON (Út, 25. 1. 2011 - 12:01)

To Martin: Ahoj, prosím pošli mě taky kontakt na tu švadlenu.Děkuji.

[email protected]

Jiran (Po, 24. 1. 2011 - 06:01)

Tak to bych si nechal líbit...Ahoj pánové, oné švadleně bych taky dal vydělat.... :) Pošlete mi někdo fotky té soupravy? Mám mail [email protected]

Osobně jsem vydražil na Aukru přes 100 věcí a o peníze jsem přišel jednou (250 Kč) a můžu si za to sám, měl jsem si přečíst komentáře.

miro (Ne, 23. 1. 2011 - 21:01)

Ahoj, vím o švadleně,...Tak to bych si nechal líbit si ušít soupravu.Zaleží na kolik to vyjde a vkterém městě to šije.
Rád bych viděl to foto.
[email protected]

Vaclav Pivoda (St, 18. 11. 2020 - 06:11)

Ahoj mám rád retro oteplovačky ale s knoflíky s nápisem acoty

martin (So, 22. 1. 2011 - 18:01)

Neví někdo, kde se dají...Ahoj, vím o švadleně, která je schopná ušít v retro stylu, téměř k nerozezníní od origo, již jsem si nechal zhotovit soupravu, foto bych mohl zaslat. M.

Reklama

Přidat komentář