Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavel (Po, 27. 9. 2021 - 13:09)

Já měl holku, ta chtěla stále závodit, kdo dál dočůráme. Když jsem ji předstih, tak jsme to museli opakovat pokud jsem ji nenechal nevyhrát.

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 17:09)

děkuju ale takhlejsem to myslel tato odpověď je dostačůjící kéž by se našla nějaká holka která by o tom jak čůrá sem nebo na jiné vlákno bezostyšně psala

Bára (Po, 27. 9. 2021 - 12:09)

Mého kluka umí čůrání na veřejnosti pořádně vyrajcovat, Začínalo to spíš náhodně, když jsme byli někde v lese, no teď už je to plánovaně na našich výletech, když jsme v lese, v parku, na odpočívadle nebo parkovišti. Ještě než si stihnu stáhnout kalhotky, už je přede mnou a strká mi ptáka do pusy. A tak dělám dvě věci najednou, čůrám i kouřím. A taky když jsme doma tak přijde za mnou na toaletu a nechá se vykouřit.

Karel (Po, 27. 9. 2021 - 12:09)

Báro, a držíš si někdy kundičku při čůrání? Třeba, když čůráš v lese? A vytíral ti ji někdy tvůj kluk po čůrání?

Šárka (Čt, 30. 9. 2021 - 09:09)

Vím, že to kluky rajcuje, tak jsem to jednomu dovolila mi tam sáhnout. On si tam hrál prstem tak dlouho, že jsem začala téct. Vytáhl pak kapesníček a důkladně mě s ním utřel. Pak ale ten parchant k tomu dával čuchat kamarádům. Nevím, jak to přitom komentoval. Ale jednoho z nich jsem si potom vzala za manžela a jsme spolu dodnes. Jsem ráda, že to nijak neřešil.

Karel (Čt, 30. 9. 2021 - 09:09)

Šárko, ty jsi u toho čůrala nebo tekla vzrušením?

Šárka (Čt, 30. 9. 2021 - 10:09)

Od vzrušení jsem byla náhle mokrá, až mi to tam čvachtalo. Bylo to hrozně příjemné a najednou mi bylo jedno, kam až mě přivede. Když už měl celou ruku mokrou, tak mě něžně utřel a kapesníček si dal do kapsy. Nevěděla jsem, co s ním chce udělat. Ještě mi dal i pusu a pomohl mi na nohy, protože mi v dřepu trochu ztuhly.

Karel (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Šárko, teď jsem tvůj příspěvek dočetl a mám z toho tvrdého a mokrého ptáka. Jinak taky některým svým kamarádkám dávám prsty do kundičky potom, co se vymočí. A také u toho pak nepoznám, jestli je mokrá od čůrání nebo od vzrušení.

Šárka (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Jestli jsem ti pomohla se dobře udělat, tak jsem ráda. Já miluju klučičí prsty v kundičce, oni jsou tak hraví a něžní. Nemusí to být po vyčurání, ale když ho to povzbudí, tak proč ne? Pak mi ji rozdělá tak, že v ní mám vítr a čvachtá to. To ho vzrušuje a mě taky. Umí to rukou líp než s penisem a za chvíli je mi jedno, jestli k ní dá někomu čuchat. Zřejmě to nesmrdí tak, jak tu mnozí píšou.

Karel (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

Šárko, ještě se chci zeptat, jestli máš vyholenou nebo chlupatou kundičku?

Šárka (Čt, 30. 9. 2021 - 14:09)

Neholím se úplně, zkoušela jsem to, ale je mi to nepříjemné dělat často. V podbřišku si chlupy nechávám, nemám je nijak dlouhé, ale kolem vagíny je zkracuju a vystřihuju tak, aby nepřekážely. Když roztáhnu nohy, musí se odhalit čistá díra. Aby partner nepotřeboval křovinořez, a taky aby mu nezůstávaly mezi zuby. Taky při čurání by mohly překážet a byly celé zmáčené. Takhle pipku jen roztáhnu dvěma prsty a po vyčurání zůstane na pyscích jen pár kapek.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 19:09)

Manželka má hodně černých tvrdých chlupů. Holení nepřipadá v úvahu, protože vyrůstající chloupky nás oba vždy poškrábaly a holit jí každý den by asi nešlo. Proto se rozplétání chlupů před vstupem, muselo stát rituálem, který nás hodně bavil. Když jsem lízal, musel jsem si vybírat její srst nejen ze zubů, ale i z krku.

Karel (Čt, 30. 9. 2021 - 14:09)

Šárko, a roztahuješ si pysky při každém čůrání nebo jenom někdy?

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 12:09)

Šárko. Čistotné ženy mi nádherně voní přírodou a to i ve vagíně. Nesnáším navoněné fifleny. Vždy jsem si vybíral ty, které měly přirozené aroma, z kterého se mi točila hlava a penis ztvrdl na kámen.

Bára (Po, 27. 9. 2021 - 13:09)

Jo, držím, je větší pravděpodobnost, že si nepočůrám stehna. Někdy ji vytře, no většinou jí chce mít vlhkou, protože venku, když je to možné, mne pak někdy opře o nejbližší strom a udělá mi to ptákem nebo rukou.

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 17:09)

Já jsem je o to nežádal. Byla to jen jejich iniciativa. Pravděpodobně tím vyjadřují důvěru a taky chtějí ukázat to, co ti mohou nabídnout. První byla dětská láska, která mne milovala, žel platonicky celý život. S tou jsme si začůrali mnohokrát, došlo i k dotekům a prohlížení, ale byli jsme děti. Holka na základce, s kterou jsem po té chodil. Další byla má nastávající. Ta mne požádala abych dával pozor jestli někdo nejde, ale já se díval na ní, a jí to hodně vzrušilo. Za rok jsme se vzali. No a pak ty dvě kolegyně, které o mne soupeřily a nakonec mne měly obě. Možná toho bylo víc, ale kdo by si to pamatoval.

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 09:09)

Čůrání je dobrý způsob k navázání erotických vztahů. Jednou jsem vezl dvě kolegyně z nějaké porady. Chtělo se jim na malou. Tk jsem zastavil u lesa a přidal se k nim. Čůrali jsme tak abychom na sebe dobře viděli. U mě dámy viděly i závěrečnou erekci a krátké pohonění. Jednu jsem měl, po pracovní době, hned ten den, a druhou, druhý den. Když je nálada chodíme i do trojky, protože už se známe ze společného čůrání.

Pavkol (Ne, 26. 9. 2021 - 09:09)

šťastný to muž taky bych chtěl takovou která by mi kromě klasických projevů lásky a sexu dovolila toto nekonvenční voyeurství

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 11:09)

V tomto případě šlo jen o sex, ale hoky které se neostýchaly se předemnou vyčůrat to dělaly i z lásky. S většinou, včetně mé manželky jsem potom chodil.

Pavkol (Ne, 26. 9. 2021 - 17:09)

možná že už si to tu udělal někdy dřív ale nechtěl bys jen tak pro zajímavost některý z těchto zážitků připoijt? (abych věděl jak taktně to mám té případné budoucí naznačit anichž bych si jí tím odradil)?

Reklama

Přidat komentář