Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Máma (Út, 20. 7. 2021 - 01:07)

Bude mi čtyřicet, ale jsem zadaná. Vyjímečně a nezávazně si mohu odskočit na jiný kvalitní penis.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 05:07)

Děkuji za odpověď,jsem rokama kousek nad tebou a taky jsem zadanej,ale rád si nezávazně taky odskočím:)

50 (Po, 19. 7. 2021 - 19:07)

Nevěř mu,jenom kecá

Máma (So, 17. 7. 2021 - 13:07)

Samozřejmě, že mne vždy zajímala velikost penisů mých, již pohlavně vyspělých synů a mám stále přehled. Měří se sami a dávají mi výsledky. Mám velkou radost, že jsou zcela normální. Od 15 do 18 cm na délku, od 4 do 5 cm v průměru. Maminka nás se sestrou vždy varovala před nadměrnými ocasy. Říkala, že budeme trpět celý život. Když jsem jako holka na takové narazila, z rande jsem utekla. Sestra jí neposlechla a jednomu podlehla. Záhy se s ním, pro pohlavní nesoulad, rozváděla. Chodil se ke mě opilý vyplakávat. Nakonec mne ukecal, abych ho posoudila. Měl skutečně abnormální pyj, ale pořád si ho musel honit, protože mu měkl a klesal. Když ho do mě cpal, musel ho přidržovat, aby se nelámal. Nakonec pronikl, ale tak mne to zabolelo, že jsem ucukla a mrdání odmítla. Musel si to udělat sám a ani jeho semeno za moc nestálo. Jen trošku vytékalo. Jsem šťastná, že moji kluci nebudou mít, doufám, tyto potíže a holky je budou mít rády a budou s nimi spokojené, protože jsou normální, s tvrdými, pevnými ptáčky.

Péro obrovské (Ne, 18. 7. 2021 - 22:07)

Mámo, jsem si jistý, že mým 23,5/6,5 cm tvrdým žilnatým pérem bys nepohrdla, žádná si zatím nestěžovala.

Máma (Ne, 18. 7. 2021 - 23:07)

Nejde o pohrdání, ale o rozkoš. Ne o bolest. To asi ty "Péro" nikdy nepochopíš. To, že si žádná nestěžovala není důkaz že jim bylo dobře.

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 23:07)

Mohu dodat, že jsem "průměrák" (17/4,5). Obcuji většinou se staršími, zkušenými ženami. Někdy se mi stává, že ukončují vztah, protože se bojí, že je zase zničím. Po takové celonoční souloži toho mívají plné zuby, ačkoli nejsem penisový kundobijec jako náš milý "Péro".

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 21:07)

Kolik jim je let?

Máma (Ne, 18. 7. 2021 - 23:07)

13, 15, 17. Největšího má ten nejmladší. Asi ještě poroste a tak mám starost.

Mirka (Út, 20. 7. 2021 - 00:07)

Můj mladší syn má také většího než starší,má 29cm starší má 25cm i to je dost hodně,kolik je nejmladšímu?mojemu je 14let

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 01:07)

Jestli s nimi mrdáš, napiš jaké to je.

Mirka (Út, 20. 7. 2021 - 07:07)

Už jsem s nimi začala mrdat ,je to úplná slast , ještě jsem tak velké nikdy neměla.je to nádhera když mi vysukaji obě dírky najednou

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 08:07)

Vymejšlej si jinde,neumíš měřit,děláš ze sebe hloupou

Máma (Út, 20. 7. 2021 - 01:07)

Tak tohle bych nepřipustila ani na krávu.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 01:07)

Je to velká chlouba, ale malá naděje na uplatnění v běžné ženské populaci.

Péro obrovské (Po, 19. 7. 2021 - 11:07)

Věř mi, že bych ti to udělal tak, že bys žádné jiné péro už nikdy nechtěla. Všechny si ho zatím pochvalovaly, opravdu všechny, a já jim nemám důvod nevěřit. Samozřejmě je třeba zvýšené opatrnosti, to je jasné.

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 01:07)

Ve 13 se mi tomu nechce věřit. Mám ho stejně velkýho 18/5 od 16 let a občas se tu objevují řeči o podobných číslech jako o průměru, ale musím říct že když se někde převlékání 12 cm v klidu moc lidí nemá. Víc než těch 18 bych ani nechtěl, to ať doufá pokud je to pravda že mu zůstane, jinak to bude v sexu spíše na obtíž.

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 01:07)

U mě se růst penisu zastavil v podstatě ve třinácti. Někdo dospívá rychleji. Masturboval jsem a ejakuloval dříve než moji vrstevníci. Ve třinácti už jsem měl plnohodnotný pohlavní styk s dospělou ženou. Možná, kdybych to neuspěchal, mohl růst déle, ale jsem spokojený s tím co mám a přes vysoký věk jsem stále nadprůměrně potentní.

Mirka (Pá, 16. 7. 2021 - 16:07)

Ahoj uz jsem vam psala ,ze mi synove maji oba vetsiho nez muj manzel .oba dva maji urcite pres 20cm ,ale 40 nebo 50 cm to uz je podle me moc hodne

Leona (St, 14. 7. 2021 - 14:07)

Běžně jsem syna vídávala jako každá matka hlavně při koupání a pod. a to tak do jeho deseti let. Jak mu nastaly poluce a poté již honil, tak byl konec. Žádné umývání, jen záda, vlasy a musel mít hodně pěny, abych nic neviděla. Teď po dvou letech jsem ho načapala při onanii a mohla se chvíli dívat, aniž by to tušil. No, zírala jsem, jakýho ho má. Běžná velikost, asi 12- 13 cm a zkušeně si ho mastil, různě třel. Takže taky jak už tady psali, žádná obří velikost, ale péro tak akorát.

Reklama

Přidat komentář