Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 23:07)

Jsem Ti to říkal, že od července bude zboží z Číny zdaněné. Teď už se to nevyplatí jednak z důvodu kurzových výkyvů a pak 200 a víc Kč za celní řízení České pošty a pak ještě doplatit vyměřené DPH.

Petr (Pá, 2. 7. 2021 - 17:07)

Mně se na aliexpresu ukazuje jen DPH. Př. Zboží za 200+40dph tod vše. I na Joom to ukazuji už z DPH nic víc.

Návštěvník (Pá, 2. 7. 2021 - 21:07)

dlouho jsem pracoval v logistice a funguje to tak, že jakákoli zásilka mimo EU, která přistane na letišti nebo se v celním rezimu jakkoli jinak (třeba jako sběrný kontejner námořní přepravy dovezený z Hamburgu či odjinud) dostane na Ruzyni nebo kamkoli, kde má být zboží puštěno do volného oběhu tak musí projít celním řízením / odbavením. To zajistí Česká pošta, která si za to vyúčtuje min 200Kč a dle hodnoty zboží (nikoli na zásilce ale z faktury nebo dle screenshotu z Objednávky Aliexpressu ti ještě dovyměří DPH. Až to uhradíš (proclení a daň) tak ti to dodají. Je možné, že nyní udělali změnu, ale dost o tom pochybuji. Toto je standardní postup.

zvedavy (St, 30. 6. 2021 - 22:06)

jednou jsme byli v Babylonu Liberec na smisenem plavání plavky je.nechali doma jenže nazí jsme bLi jem my a jeden pan

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 21:06)

Tybrďo. To si snad ze mě děláte srandu. Tvrdíte, že je to jenom kousek hadru? To podle vás travestii není gay? Protože je to jenom trochu make-upu a trochu hadru? Jasně, že je to teplé, jako letní počasí. Běžte se léčit vy úchylové milující šňůrky zařezávající se do dírky. A nikomu se smát nemusím. Jednou jsem potkal na bazénu takového dědka, protože tento typu oblečení milují většinou obtloustlí, oškliví pánové. Tak jasně, že jsem mu to neřekl do očí, ale s kamarádama jsme si z něho dělali takovou srandu, že z těch sprch hned zdrhal... takže čau!

Rudolf (Út, 29. 6. 2021 - 11:06)

Do aquaparku jedině v tanga plavkách.Manzelce se to líbí, také je nosí.A si každý myslí co chce.

zvedavy (Po, 28. 6. 2021 - 00:06)

já nosím dámská i pánská tanga a moc vzrusujici

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 16:06)

Stejně nejlepší jsou dámské stringy s otvorem.

Thonger (Ne, 27. 6. 2021 - 10:06)

Tanga jsou nejpohodlnejsi pradlo! Kdo nezkusil at to tu nekomentuje ;)

X (Čt, 24. 6. 2021 - 00:06)

Nejlepší asi bude když budeme ignorovat tyto prudiče pořád dokola melou jednout a to samé. Když se jich třeba člověk slušně zeptá co tu prohledávají když jim to vadí odpověď je že jsme buzeranti a jak spolu šukáme jak si to stříkáme do perdele atd. Neumějí se bavit normálně prostě za každou cenu se musí bavit jako normální hovada. Mě tady ti rádoby chytráci budou říkat jak si nevidím do huby jak jsem sprostej jaká jsem bukvice a nevím co všechno ale o sobě neřeknou ani ň. Asi si myslí o sobě že jsou něco mnohem víc tak se budou nad námi povyšovat moralizovat ale u sebe nikdy nezačnou. Divím se sobě že vůbec lezu na takové diskuse a že se tady bavím s takovými idioty kteří tu jen uráží protože si myslí že můžou a ví že se těmto diskutujícím nestane tak v tom prostě v těch urážkách pokračují. Ale naštěstí tu jsou i normální lidé se kterými se dá normálně komunikovat. Škoda že se nedá žádný takový blbec zablokovat dát mu jedno upozornění klidně i po druhé a potřetí mu vstup sem úplně znemožnit aby nemohl dál prudit. Na jiných serverech to jde škoda že tady ne.

X (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Už jsem psal že píšu z telefonu a že si to nekontroluji a ani kontrolovat nebudu to jak to tu napíšu je moje věc neřeším a hotovo. Už konečně pochop že tě mám v píčí ale né jen tebe ale vás všechny co tu furt chodí a neustále prudí. Vůbec nevím kdo jsi odkud a seš mi totálně u prdele chápeš ? Nebo nechápeš. Takové lidi jako ty neřeším protože vím že to je úplná zbytečná ztráta času si obyčejný ubožák a pěkný hajzl. Jako hajzl si se narodil a jako hajzl zdechneš. Kurva když vám vadí tohle téma tak sem nechoďte a neserte se kde nemáte když se neumíte normálně bavit. Chci tedy vědět a jasnou odpověď pokud nejsi debil co tě tu táhne a další podrobným tobě ? Důvod ?

Petr (St, 23. 6. 2021 - 19:06)

Nové zprávy, chlap se ukajel v parku před slečnama, zachytila ho kamera měl na sobě montérky.a pak tady něco chytracte o tangach a někomu nadavejte.

X (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Petře tak to vidíš jaké odpovědi se ti dostanou ještě obhajují ty úchyláky protože se ukájejí asi také před dětmi aspoň mě to tak přijde jako by se tím doznali. Nás tady budou neustále napadat vykládat jací jsme bukvice jen proto že nosíme tanga a jiné narážky. Tady tito lidé jsou zvracení úchyl jim nevadí ale tanga ano celkově tato společnost je bohužel zvrácená.

Petr (Čt, 24. 6. 2021 - 20:06)

Jo jo, uchyl jim nevadí, tangace vyhodí,,, nová doba já odcházím.

X (Pá, 25. 6. 2021 - 00:06)

To jsou nemocní lidé škoda slov také odcházím.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 21:06)

Pokud se ukájel před slečnama, lze to jistě považovat za úchylku, ale není zde znak homosexuality. Ty asi nebudeš moc chytrý.

Petr (Út, 22. 6. 2021 - 17:06)

Babiš podal návrhch do sněmovny, navýšení o důchod... a zřízení daně z trakaře.

Petr (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Včera na seznamu, mělo to být od července ale nestihli to protlačit sněmovnou. Tak uvidíme.

Petr (Po, 21. 6. 2021 - 18:06)

Zásilky z Číny, budou zatím bez DPH.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 07:06)

Jak to? Kde jsi to četl? To se říkalo loni, když přišla korona, že se zavedení DPH a tudiž i celního odbavení o rok odloží. Potom koncem roku Evropská komise či jaký orgán přišla s tím, že je povinnost platit pro tyto zásilky DPH a to už od července 2021. Pokud to není kde si to ověřím?

Reklama

Přidat komentář