Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Pulec (Út, 15. 6. 2021 - 06:06)

Aspoň že tak a co cítíš ještě že se ti hce čůrat nebo kakat

Aneta (Út, 15. 6. 2021 - 08:06)

Čůrání necítím vubec, až když to teče do plíny .. kadění cítím ale už jsem ho i tak posledni dobou i víckrát neudržela ..

Pulec (Út, 15. 6. 2021 - 16:06)

A co jak se máš vlastně co teď plinky a máma tě prebaluje nebo to zvládáš sama

Aneta (St, 16. 6. 2021 - 11:06)

Doma mne prebaluje většinou mamka, občas já sama, ve stacionáři máme osetrovatelky které nás když máme nehodu přebalí nebo i umejou když se někdo pokadí, stává se to, ale nesmejeme se tomu kdo je pokadenej, protože vime ze nám se to taky někdy stane .. a jinak na veřejnosti když jsem venku třeba v obchodě nebo tak a stane se mi nehoda tak to se přebalit sama nekde na záchodech ..

Pulec (St, 16. 6. 2021 - 12:06)

Ajo a co teď jak spinká tom plinecky

Aneta (St, 16. 6. 2021 - 17:06)

Jsem hodně moc počuraná, jsem s tou kamarádkou co jsem jí to přiznala, jsme u ní doma, pozvala mne a stydím se jí ale říct že bych se potřebovala prebalit, protože jsem to pustila už dvakrát tak aby to příště neproteklo

Pulec (St, 16. 6. 2021 - 21:06)

Tak skus jestli tě neprebaly náhodou

Aneta (St, 16. 6. 2021 - 22:06)

No nakonec to tak dopadlo, s brekem jsem se ji přiznala ze jsem už hodně počůraná, ze mám úplně mokrou plínu mezi nohama, kamarádka hned rekla ať ji podám náhradní plínky co mám a ze mne přebalí, nejdřív jsme nechtěla, styděla jsem se před no ukazovat pipinku a ještě v úplně prochcaný plínce ale nakonec jsem rekla ze jo, podala jsem ji náhradní plenu a lehla si .. kamaradka mi vyhrnula sukni, roztahla jsem nohy, ona mi sundala plenu, otrela mne, nasadila novou a pak jsme byli já jen v plíně a ona jen v kalhotkách a já ji je záviděla ze je taky nemuzu mít, měla krásný

Pulec (St, 16. 6. 2021 - 22:06)

A jak je na tom teď plinecka pocurana ale zase buď ráda že to nikomu neřekne a co jaké to bylo před ní sedět jen v plince

Aneta (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Styděla jsem se moc víš .. a plína je hodně počůraná, před spaním mě asi ještě mamka přebalí nebo já sama uvidime ..

Pulec (Pá, 18. 6. 2021 - 04:06)

Dobré ranko tak jaká byla moc a plinecka po ránu asi musela být hodně pocurana a pokakana a jak se vni spinká

Aneta (So, 19. 6. 2021 - 00:06)

Ano byla moc mokrá a v stacionari jsem se pokadila jako mala, samozřejmě i parkrat počůrala .. přebalili mne umyli zadeček, namazali ho i pipi, dostala větší plínu a to i proto ze už to byla asi pata kakaci nehoda tam takže mi napsali do papiru krom močový inkontinence i fekální .. prs už to není jen tak náhoda ale prestavam mít kontrolu i nad tím .. no a dneska jsem byla zas u kamarádky a stala se mi kadící nehoda taky, styděla jsem se a dělala ze nic když kamaradka rekla ze to tam nějak smrdí jestli jsem se neposrala .. tak jsem se ji přiznala ze to mám v plíně a ona ať roztáhne nohy ze mne musí přebalit ... svlikla mne rozbalila plenu videla ze je to spatny, bylo na ni znát ze to hodně smrdí, otrela mi pipku a zadek, smotala plínu a sli jsme do koupelny kde mi pomohla umýt zadek, pak mne namazala prdelku a pindu a vzala mi z kabelky velkou plenu a zabalila mne do ni, tricko a podprdu mi sundala a byla jsem zas jen v ni a pak jsem ji svlékla taky tricko a podprdu a taky kraťásky .. byla jen v kalhotkách, měla krásný červený krajkový přes zadeček, pusinkovali jsme se na prsa a sahali mezi nohy přes kalhotky (plenky)

Pulec (So, 19. 6. 2021 - 04:06)

To to musí slušet v té plince škoda že nevidím jak moc jsi teď mokrá a možná i pokakana bych tě prebalil a bylo by kdyby si htela psát víc napiš [email protected] rád si popovídám a co ty bys raději chtěla nosit kalhotky jako ta kámoška

Aneta (So, 19. 6. 2021 - 09:06)

Jo víš chtěla bych až budu mít jednou kluka a s nim poprvé a by mne videl v krásných kalhotkách a ne špinavé plínce .. ale bohuzel to zatím nejde, plíny musím mít furt jinak bych byla furt spinava a mokrá ..

Aneta (So, 19. 6. 2021 - 09:06)

Jo víš chtěla bych až budu mít jednou kluka a s nim poprvé a by mne videl v krásných kalhotkách a ne špinavé plínce .. ale bohuzel to zatím nejde, plíny musím mít furt jinak bych byla furt spinava a mokrá ..

Pulec (So, 19. 6. 2021 - 11:06)

A jak jsi na tom teď jestli hceš napiš na [email protected] rád bych tě poznal

Jana (Po, 14. 6. 2021 - 11:06)

Malému už je trochu dobře ale pleny zatím ještě má akorát jsem před chvílí ho musela jít prebalit ráno když jsem ho prebalila tak měl hodně nakadino v plenkách a starší zase na curano tomu jsem sundala pleny úplně a šel se osprchovat pak přišel zpět do pokoje a jenom jsem ho namazala mastí aby se mezi nohama neměl opruzeniny pak si vzal své oblečení a pomalu se připravoval do školy a mladší ještě spal protože že je nemocný nechali nás oba doma a musím se starat o mladšího bratra jako je například přebalování a držení diety dnes mu dám jenom vývar a suché pečivo hold dieta se musí držet sousedka mi doporučila abych mu dávala i Sunar tak to zkusím ale kojeneckou lahev musím i přikoupit aby měl s čeho dudat ale to až ke konci svačině zkusím dát a pak se uvidí jak to bude dál. A starší syn se mi ptal jestli když přijde ze školy tak jestli už odpoledne může dostat pleny látkové ale to uvidím ale spíš zase na noční spaní ji dostane teď se mi dopiraji v pračce látkové pleny a dám je sušit asi ven na sluníčko a chci se zeptat jestli mám pleny i žehlit u mimin jsem se látkové pleny zehlila ale teď nevím jestli ano či ne. A potom půjdou na řadu bodyčka a punčocháče ale těch je málo.

Pulec (Po, 14. 6. 2021 - 15:06)

A co větší jak došel ze školy dostal plinecky a co malej zase pokakanej staršímu nbych dál plinky do té doby než bude mýt malej aby se mu pak ještě neposmíval

Miki (Po, 14. 6. 2021 - 14:06)

Jano delas to dobre, ale pliny se zehli jen u hodne malych miminek, u tech tvych kluku staci vyprane latkovky nechat ususit na slunicku a pak je slozit do skrine. Zehlit se nemusi. Hlavne na ne nedavej avivaz. Tak at se dari! Cauky, M

Miki (Po, 14. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj plinkarky a plinkari-u me dobry. Latkovky mam jen lehce opocene, takze premyslim, zda si je necham i s gumovumi kalhotkami az do pocurani, nebo je dam na susak a nasadim si jine s gumovymi kalhotkami na zapinani. Je mi v nich hezky, ikdyz to zabere vice casu a pak to prani. Ale nelituju. Bez plinek bych mel mokre kalhoty a ostudu na verejnosti. A taky nekdy mokrou postel, ikdyz v ni mam velke igelitove prosteradlo. Tak jo, necham je zatim byt. Cauky a mejte se! M

Reklama

Přidat komentář