Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Karolína (Po, 17. 5. 2021 - 09:05)

Můj 7lety syn má penis 17cm, nevím jestli je to normální velikost, starší mu je 12 a má 28cm a nejstarší má v 15 letech 43cm a 10 cm široký, Maj je velké asi po tátovi

Lenka (Po, 17. 5. 2021 - 10:05)

Jaké mají žaludy, můj syn má 18cm v klidu a nemá vůbec kuzicku ve 13letech 27cm má v plné erekci

Karolína (Po, 17. 5. 2021 - 11:05)

Všichni tři Maj žaludy úplně holé, nejstarší má kuzicku úplně u kořene a není obrezany

Steve (Ne, 16. 5. 2021 - 01:05)

:-D Jj, asi tak ... něco na tom pravdy bude. Jinak toužit po extra dlouhém je pitomost a k ničemu ... nejlepší je zlatá střední cesta - ten se tam vejde pěkně celej, až po koule.

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 16:05)

menší velikost jasně vadí v případě, kdy jednak ona je mohutnější, po dětech a hlavně, měla leta partnera s velkým údem. Pokud pak narazí na někoho, kdo ho má menšího třeba o 4-5 cm, může být problém. Ona je už vytahaná, co by nevadilo, pokud by oba byli první partneři, tak takhle po střídání a tom vyvinutějším to vadí. Zas pokud žena se sexem začíná, určitě je pro velkou část lepší spíš menší úd. V normě, ale trošku menší velikost.

Abe (Ne, 16. 5. 2021 - 00:05)

Pochva není z betonu nebo kovu. Časem se každá "zatáhne", nebo přizpůsobí. Některé svírají, rovněž děloha sestupuje, takže není co řešit. Ty které jí mají od přírody jako vjezd do pískovny, nebo masturbují velkými předměty, musí více hledat.

stařec (Pá, 14. 5. 2021 - 17:05)

No to ho nesmíte měřit od anáilu ,to jsou pak ty vaše míry :-D

Abe (So, 15. 5. 2021 - 01:05)

Počítá se pouze užitná hodnota, čili to, co lze při souloži použít. Čili "dlouháni" mají smůlu.

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 16:05)

pokud to není profesionálka, do které se vejde třeba 18-20 cm, tak i tak větší délka pár výhod má. Umožní polohu, kde nemusí se dotýkat svým podbřiškem těla ženy na daném místě. Nebo se hodí při poloze zezadu, zvl. když je větší zadnice. Ale střední velikost nebo i lehký podprůměr v mezích normy je stále v pořádku. Viděl jsem jednou na nuda pár, oba velcí, paní vysoká, statná, velká prsa i zadnice. Pán též vysoký, statný a pindík podprůměrné velikosti, ani ne k tělu, ale vůbec. Už byli postarší, k 60 ne-li přes těsně přes, takže asi jim vztah dlouhodobě fungoval.

Simča (Čt, 13. 5. 2021 - 10:05)

Opravdu, že vás to pořád baví udávat tady ty míry 25, 30 cm, nebo ještě delší. Syn, jak jsem psala bude mít 15 a naposledy jsem ho načapala před půl rokem a má ho tak asi těch 13 nejvíc. O prázdninách jsem viděla ségřina syna a taky tak podobně. Prostě míry jaké tito klučíci mívají.

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 15:05)

no tak těch 13, 14 cm má i řada dospělých mužů.

roby (Ne, 16. 5. 2021 - 08:05)

to nemáte co dělat než měřit synům pinďoury? čím je měříte ?

Bětka (Ne, 16. 5. 2021 - 04:05)

Podle odhadu co jsem měla možnost zahlédnout, tak syn ho má k těm 13 cti a to mi už připadá jako taková skoro dospělácká velikost. Když měl necelých 12 tak jsem ho načapala a taky už by se s ním mohl chlubit.

Klára (Pá, 14. 5. 2021 - 06:05)

Některým roste jen do 15, takže 24cm ve 14 letech není tolik

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

S těma rozměrama v těch blábolech si připadám jak v nějakém hřebčíně.

Mirka (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

Tak to já mám opačný problém. Synovi bude za měsíc 18 a pořád ho má jak mimino. V klidu sotva viditelného a v erekci tak 6 cm. Často mi doma brečí ze se mu kluci smejou , ale co mužů dělat.

Patrik (St, 12. 5. 2021 - 22:05)

Ahoj at si z toho nic nedělá každej má to co má já ho mám tenkýho jako kluci kolem deseti roků ale delšího 11 cm , teda když mi stojí.Když ne tak 7 , taky se mi kluci smějou ale mě to nevadí protože se mi líbí malej ani náhodou bych nechtěl mít velikou a dlouhou hadici jako maji některý kluci .Za 2 měsíce mi bude osmnáct ale mamka řiká že vypadám tak na třináct , mamka je super.

Jára (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

Mám ho asi 17 cm tak si to vyměň za mě a ošukám tě no

Návštěvník (St, 12. 5. 2021 - 14:05)

S těma rozměrama v těch blábolech si připadám jak v nějakém hřebčíně.

Oplt (St, 12. 5. 2021 - 21:05)

Jsou to sračky. Vsadím se že tady píšou sami honici a jestli tady psala nějaká holka tak leda postižená. Matky tady budou psát o kulich svých synů. Hrozně trapný

Reklama

Přidat komentář