Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Tamara (Út, 25. 4. 2023 - 06:04)

Kašli na ně, nás to zajímá, vždycky se najde nějakej blbec všude, budu ráda, když budeš pokračovat, přítel to taky čte a moc se mu to líbí,měla mamka návštěvu?

Lenka (Út, 25. 4. 2023 - 06:04)

Nehodlám tady ze sebe dělat blku. Omlouvám se Tamaro

Omluva Lence (Út, 25. 4. 2023 - 11:04)

já se ti omlouvám že jsem upozornil na pravopis mělo mi z kontextu dojít že myslíš druhou mízu

Alen (Út, 25. 4. 2023 - 07:04)

Jak ze sebe dělat blbku? Vždyť už prosím tebe blbkou dávno jsi. A jak je vidět, tak teda hodně řádnou.

Tamara (Út, 25. 4. 2023 - 20:04)

Proč musíš urážet druhé, vždyť do tebe se nikdo nenaváží a neuráží tě, tak proč to děláš ty?

Lenka (Út, 25. 4. 2023 - 02:04)

Vydím, že jeto zbytečné tu něco psát , aniž by někdo neurazil a to nemám za potřěbý, že si vymíšlìm.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 12:04)

Dej si na osvěžení lekci češtiny protože při probírání i a y jsi na základce chodila za školu.

Návštěvník (Po, 24. 4. 2023 - 10:04)

ale znělo by to zajímavě kdyby to byla pravda no nic rozhodně jsem si z tebe Lenko dělat legraci nechtěl

Lenka (Po, 24. 4. 2023 - 10:04)

Omlouvám se překlep

X (Po, 24. 4. 2023 - 00:04)

Ve čtrnácti letech jsem viděl moji tetu jak ji její vlčák jménem Rex v dokořán roztažených nohách líže píču jako blázen. K tomu ji její druhý pejsek pouliční směs jménem Tobík olizoval její velké kozy a zduřelé bradavky. Teta z toho byla úplně v rauši a já si u toho super vyhonil čuráka. Pak jsem k obědu dostal borůvkové knedlíky a teta se mě zeptala jestli se mi už líbí holky. Málem jsem se tím knedlem udusil a celej jsem zrudl. Teta mi dala herdu do zad a řekla, tak že už líbí synku. Večer za mnou teta přišla do pokoje, sundala si župan a jen v kalhotkách a podprsence si lehla ke mě do postele. Začala mě olizovat jazykem na rtech, ani jsem nemukal, sáhla mi do trenek na pinďoura až mi řádně ztvrdnul. Pak si stáhla kalhotky a nasedla si svoji píčou na můj ztopořený úd a já poprvé v životě pocítil tu nádhernou slast mít tvrdého čuráka v ženské kundě. Ale to nebylo všechno. Pak teta začala tou svoji vlhkou píčou jezdit po mém na železo tvrdém čuráku, nahla se ke mě, z podprsenky si vytáhla ty svoje velké prsy a její ztopořené bradavky mi střídavě začala vrážet mezi mé rty. Jen sykla, tak saj chlapečku, cucej mi bradavky, kousej mi je a mezi tím mi svoji mokrou píčou v pravidelných kopulačních přírazech drtila můj na beton ztopořený úd. To už jsem hekal, teti, tetičko, já už budu a v mohutném orgasu jsem ji vystříkal do kundy. Na to mi ta moje tetička řekla, ale to není všechno ty můj malej chapečku.

Lenka (Ne, 23. 4. 2023 - 04:04)

Zdravim. Ani jâ nemám nic nového. S pejskem si užívám pořád stejně, tak jako mámka.

Tamara (Ne, 23. 4. 2023 - 06:04)

Ahoj Lenko, a co ti kluci s mamkou?

Lenka (Ne, 23. 4. 2023 - 07:04)

Taky tě zfravim Tamaro. Kluci knám mezitím dorazili už 2x ale jen dva, třetí nemoch. Zdrželi se asi 2 hodiny. Po celou dobu jsem je slušela jak u toho hekaj. Ani němusím říkat jak mamka po odchodu kluků vypadala, natož moje postel. Všude bylo cítit semeno a vrušení a víděla sem mámou jek ho má snad všude po těle, nemluvje o její vábíně a zadečku.Teklo jí to všude. Když jsem se jí zeptala jestli je v pořádku, usmá lase a objala mě. Říkala že kluci byli perfekní a ani si nepamatovala kolikrát stříksli. ale když jsem viděla mámu a postel od jejich semene tak to muselo bejt hodněkrát. Kór ti mladí stříkaj hodně semene

Tamara (Ne, 23. 4. 2023 - 12:04)

Tak to si pořád hezky užíváte, mamka tomu přišla hodně na chuť? Brala by kluky častěji?

Lenka (Ne, 23. 4. 2023 - 15:04)

Docela si kluky oblíbyla a cítí se snímá jako mladá. Jsou prej hodně šikovní a jsou řády že nemusej používat kondomi a můžou to semeno stříkat kam se jim zlíbý.Ať už na ní nebo do ní. Ráda jim sahá na ti mladí ptáky. Jsou prej i vytrvalí a když se vystříkaj tak zachvilku můžou znova. Prostě jsem ráda že si snímá tolik užívá a vychutnává tak jejich mládí. Vůbec mámu nešetří a je smích pak úplně hotová. Dělá to snímá moc ráda. Dokonce maj zítra znova přojít aby jí zase pěkně všici opícháli.

Vašek (Po, 24. 4. 2023 - 20:04)

Hele chlape. Jako dobrý. Opravdu jde vidět, že máš talent a dobrou fantazii. To se musí ocenit. Nechceš napsat taky něco do vlákna "https://diskuse.doktorka.cz/incest?page=162#comment-3438797"? To by mohlo být od tebe taky zajímavý.

Tamara (Po, 24. 4. 2023 - 07:04)

Tak mamka zase dostane pěkně naloženo, se jí to zalíbilo a šukala by s nima pořád:)

Lenka (Po, 24. 4. 2023 - 08:04)

Chytla nákou druhou mísu. Šuká snímá moc ráda. Užívá si ti mladí nahý těla a o penisu a semenu nemluvě.

Default User Image
Karol (St, 17. 4. 2024 - 15:04)

Leni můžeme si napsat ? [email protected]

Tamara (Po, 24. 4. 2023 - 11:04)

Tak dej vědět, jak ji hezky rozšukali:)

Reklama

Přidat komentář