Reklama

Pánská tanga

Petr (St, 23. 6. 2021 - 19:06)

Nové zprávy, chlap se ukajel v parku před slečnama, zachytila ho kamera měl na sobě montérky.a pak tady něco chytracte o tangach a někomu nadavejte.

X (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Petře tak to vidíš jaké odpovědi se ti dostanou ještě obhajují ty úchyláky protože se ukájejí asi také před dětmi aspoň mě to tak přijde jako by se tím doznali. Nás tady budou neustále napadat vykládat jací jsme bukvice jen proto že nosíme tanga a jiné narážky. Tady tito lidé jsou zvracení úchyl jim nevadí ale tanga ano celkově tato společnost je bohužel zvrácená.

Petr (Čt, 24. 6. 2021 - 20:06)

Jo jo, uchyl jim nevadí, tangace vyhodí,,, nová doba já odcházím.

X (Pá, 25. 6. 2021 - 00:06)

To jsou nemocní lidé škoda slov také odcházím.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 21:06)

Pokud se ukájel před slečnama, lze to jistě považovat za úchylku, ale není zde znak homosexuality. Ty asi nebudeš moc chytrý.

Petr (Út, 22. 6. 2021 - 17:06)

Babiš podal návrhch do sněmovny, navýšení o důchod... a zřízení daně z trakaře.

Petr (Út, 22. 6. 2021 - 16:06)

Včera na seznamu, mělo to být od července ale nestihli to protlačit sněmovnou. Tak uvidíme.

Petr (Po, 21. 6. 2021 - 18:06)

Zásilky z Číny, budou zatím bez DPH.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 07:06)

Jak to? Kde jsi to četl? To se říkalo loni, když přišla korona, že se zavedení DPH a tudiž i celního odbavení o rok odloží. Potom koncem roku Evropská komise či jaký orgán přišla s tím, že je povinnost platit pro tyto zásilky DPH a to už od července 2021. Pokud to není kde si to ověřím?

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 22:06)

Tak ono by to bylo rozumné. Alespoň se sem ty čínské sr.čky nebudou vozit v takovém množství. A DPH se snad platit musí. To jen omezenci, jako jste vy, nechápete.

X (Ne, 20. 6. 2021 - 23:06)

Kdyby záleželo na mě tak bych ty rádoby diskuse různé sociální sítě úplně zakázal nic dobrého v tom není jen to zbytečně rozeštvavá lidi. Když je tu taková situace jakou vytvořila naše slavná vláda tak by jsme měli být při sobě a né se mezi sebou navzájem hádat skrze kokotiny kdo co nosí a co ne stejně každý bude nosit co je každému pohodlné a co se dotyčném líbí. Stejně s tím nic neuděláte myslíte že psaním zde se něco změní ? Tak velký hovno ! Každý si bude chodit v čem chce kdyby někdo měl na hlavě velké hovno tak mě to může být u prdele má hlava to není. Kdybych se měl řídit podle lidí jaký mám žít svůj život co mám a nemám nosit co si koupit a co ne tak to bych asi dávno byl po smrti. Znovu říkám já jsem v klidu to bohužel jen vy někteří máte potřebu někoho pořád dokola urážet pořád jedná a ta samá písnička furt buzerant a pořád dokola jak špatná poškrábaná gramofonová deska která se opakuje stále pořád dokola. Vy si noste vaše trenky když vám vyhovují a my si budeme nosit zase tanga a že se to vám nelíbí je váš problém. Na diskuzních fórech umí každý urážet ale v reálu každý drží tlamu do očí si nikdo nic netroufne protože dotyčný ví že by dostal do držky ale na diskuzích dělá frajera.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 21:06)

To je fakt. Ať si homosexuálové klidně ta tanga nosí. Dneska už jsou lidé k těmto menšinám tolerantnější.

Návštěvník (Po, 21. 6. 2021 - 18:06)

Naprosto pravdivé, jsme holt Češi, lepší to už u nás nebude. Už nevím který rok to bylo, když v Brazílii v jednom městě o pár drobných zdražili MHD a bylo povstání v celé zemi, v Praze zdražili a všichni jsou spokojeni a šťastní. A odkud že to vyhnali ČEZ když začal předvádět to co u nás? Hnali je tak, že o vše přišli, u nás spokojenost, jen ať se zdražuje. Češi se budou hádat o blbostech a každého urážet, ale když mají vyrazit do ulic, tak nikde nikdo, asi mají všichni radost ze zdražování, podřadných předražených potravin a dalších vyjebávek. Píše se mi to těžko, ale jsme tak dementní národ, že snad žádný jiný podobný na světě nenajdeš. Když byl problém a nátlak, tak jsem se proti tomu postavil a ti ostatní co u toho byli také, tak se rozprchli a radši přišli o peníze, než by se postavili se mnou do jednoho šiku. Nakonec jsem byl jediný špatný a vzpurný. Takový jsme národ blbů a hňupů, který se ani nedokáže něčemu vzepřít a radostně sehne hřbet. Za rohem je ovšem každý největší borec a když je nikdo neviděl, tak mě div nepoplácávali po ramenou, že se konečně našel někdo, kdo jim to řekl a vzepřel se. Když jsem byl sám, tak to ovšem bylo platné jak mrtvému zimník, ničeho jsem nedosáhl, jen jsem na sebe upozornil. Tady ten náš dementní národ nechápe, že když se vzepře mnoho lidí, tak nikdo proti nim nic nezmůže.

X (Po, 21. 6. 2021 - 20:06)

Jj tak tak Češi umí jen kecat ale skutek utek. I tady řeší ti rejpalové píčoviny dělají tu ze sebe machry ale do očí to nikomu neřeknou přál bych si takového rejpala z téhle diskuze osobně potkat na bazéně a já bych na sobě měl plavkové tanga schválně jestli by přišel si do mě rejpnout ale přísahám na svou smrt že by sbíral zuby. Jinak s tím zdražováním všeho je pěkná sviňárna ale že by rostli platy to ne to je dlouhodobí problém no a teď je v módě covid 19 náhubky a očkování a někteří Češi se nechali zblbnout a je jim jedno že budou žít v diktatuře. Dobrých lidí a normálně smýšlejících je bohužel málo místo toho aby se takový blbci přidali k normálním lidem tak radši budou poslouchat ty idioty z vlády a do druhých mrdat a starat se po čem hovno.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 22:06)

Opravdu je to plné pravopisných chyb. Smím se zeptat, jaké je vaše vzdělání?

X (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Co je ti potom jaké mám vzdělávání do mě ti je kulový.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 22:06)

Zase ten pravopis. Co k tomu můžeš říci?

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 22:06)

Po přečtení tvého příspěvku se nemohu zavit dojmu, že jsi primitivní hlupák. Jednak obsahem, kde máš jen silácké žvásty klasického primitiva, ale hlavně tím že ve tvém příspěvku je spousta pravopisných chyb.
Pak se nedivím, že jsi jen hlupák, co jen nadává.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 21:06)

Klasické primitivní silácké řeči obtangované bukvice. Ty tak někomu vyrazíš zuby. Dovol, abych se ze srdce zasmál. Pokud bys měl totiž v hlavě mozek, tak bys jistě věděl, že toto je klasifikováno jako těžké ublížení na zdraví a za to bys šel sedět do chládku. A tam bys pěkně mohl nastavovat svůj homosexuální zadek ostatním vězňům. Byl bys tedy ve svém živlu.

X (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Klidně bych to risknul tobě bych rád vykopnul zuby a že by mě zavřeli ? No a ? Zavřít musejí a pustit také no a o co si lepší ty špíno.

Reklama

Přidat komentář