Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

A není ti hanba. Dětem kradeš tatu. Zničíš manželství, i když je otázka, jestli to pro manželku nakonec nebude výhra.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Jeżis tady hraJe od nekud Tublatanka pisen Dnes a ja se v tom vidim :-D pojd tancivat Mio. To he masakr, tomme dostalo, já se v tom vidim. To jw krása. Po roce si zasloužime takle život. TY musoš taky Miu ,aby ti bylo lip. Podj ven ,zapni hudbu na plno a pijď tamcovat a koukat na noc a vnímat atmosferu. Pojd prosim a pak nekam pid pod most a napíses nám jak se tam mአaby sne porovnali? Co říkás?

12.června (Pá, 10. 9. 2021 - 17:09)

Tady ještě Milča volá zfetovaná Miu a pak končí s lubínkem první šukačkou pod mostem. Určuitě bez gumy, protože pak někdy psal, že byl na testech HIV.oooooo Jeżis tady hraJe od nekud Tublatanka pisen Dnes a ja se v tom vidim :-D pojd tancivat Mio. To he masakr, tomme dostalo, já se v tom vidim. To jw krása. Po roce si zasloužime takle život. TY musoš taky Miu ,aby ti bylo lip. Podj ven ,zapni hudbu na plno a pijď tamcovat a koukat na noc a vnímat atmosferu. Pojd prosim a pak nekam pid pod most a napíses nám jak se tam mአaby sne porovnali? Co říkás

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Mio, to je skvělý nápad. Nabídka, co se neodmítá. Jít spát pod most. Já se snad přidám. Jen dotaz: umí Miluna plavat? Až létající žuchne do řeky, aby vyplavala.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Jo pojdte pod most taky prosim at to porovn3me. Ja ho vemu pod most co mam oblibeny pod kolejema a je tamb vedle jen potucek.Ja moc plavat dobre neumim ale k řece ted nepijdem.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Milčo, jdi domů. Jsi tam sama, tak si užij domácí klid. Jsi zfetovaná, ještě se ti něco stane. Jdi dom a pusť si hudbu. Luboše nemiluješ, jen tě teď baví, že máš jedinýho kámoše. Jenže on má rodinu, vnímáš to?

povídkáři (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Jak jsem psal, Rio, Lubosch nás chce svou konkurencí zničit Proti němu nemáme šanci. A teď, jak to říkáte, mi spadla čelist z té Jituny večeře jen by mě zajímalo, jestli si ten zub u tý pizzy zlomila před nebo po.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

To byla kost vmase asi nevo nevim. Zub mi jen z tohi zabolel. Jakej je Luboš konjurent? Vždyt si jeb píšem?

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Ta K skvělý. My sme si je naučili špatne a chce to někak změnit. Sem v parku u rest.jak byla Martina.Tak čekam.

Ba ne, (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

jestli si dala to co včera, tak o půlnoci byla jak rybička a sdílela ty videa na profilu. Bude muset přidat :))

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Jaký videa sem sdílela? Dy5 o tom nevim ?

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Napiš co jsi si dala, chci to taky.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Exazi,piki ,vodku, ták na hádán8 mááš sanci si vybrat jwdno z toho,vics byvh to nerozebirala.

Ota (So, 12. 6. 2021 - 21:06)

Tak vám závidim třeba krásný zážitky. Ale kdyby Milču pak viděl v tom stavu tak to už nezávidim.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

No jo Otíku, jenže to si měl napsat dřív, jak to všechno bylo. Buď rád, že to teď odnese jiný člověk. Jen škoda těch dětí, že přijdou o rodinu.

Pils (So, 12. 6. 2021 - 21:06)

Povídkáři, vy taky mažete? To mě štve, dělám na zahradě a občas si jdu odpočinout a prázdné okno. No ale už je tma a končím. Luboši, jen tak mi napadlo - píšeš sem skoro pořád, to se manželce nezdá divné?

povídkáři (So, 12. 6. 2021 - 21:06)

Já to smazal, abych neprudil Lubosche. Von je to hodnej kluk ale asi nebude cílová skupina našich literárních skvostů.

Pils (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Prosím tě - Luboš je duchem úplně jinde. Ani by si nevšiml. A cílových skupin je tu dost. :)

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 21:06)

Já na to seru. Prostě se balim a pojedu a řeknu jí že budu spát v autě. A jestli bude pindat tak jí řeknu že může příště prozměnu ona někam jít že děti pohlídam. Ať si zvyká že nebudu jen doma na prdeli a poslouchat její buzerování. Za ten rok už toho bylo dost. Tak já Milu natankuju a vyjedu a až budu v Písku tak ti rovnou zavolam a pak už se domluvíme.

di (So, 12. 6. 2021 - 22:06)

Luboši taky se může stát že až se vrátíš domů můžeš mít kufr před dveřmi.
Ale je teplo tak zatím můžete spolu s Milunou bivakovat s bezdomovci pod tím mostem.

Reklama

Přidat komentář