Reklama

zpevneni prsou

Simona (So, 5. 1. 2002 - 10:01)

Ahoj,zdraví Vás Simona.Mám stejný problém,jako většina z vás.Je mi 25let,měřím 173 a vážím 48kg,prsa 75A.Kojila jsem půl roku a prsa byly 75C.Nyní jsem s kojením přestala a uvažuji o plastic.zvětšení,které se provádí pouze 2cm jizvou v podpaží.Máte některá z Vás s touto operaci zkušenosti,kolik stoji a kde to provádějí.Tabletkám na zvětšení opravdu nevěřím.Děkuji za odpovědi.

Návštěvník (Čt, 27. 9. 2001 - 16:09)

Také já uvažuji o zakoupení HerBustu.Sice jsem v tomto směru spíše skeptická,ale už si nevím se svým problémem rady.je mi 22 let,měřím 173 cm a vážím pouhých 49 kg.Stravuji se normálně,někdy se přímo přecpávám,ale výsledek žádný.Možná právě HerBust mi pomůže.Co se týče prsou,mám velikost 70A,nijak zvlášť se tím netrápím,i když zvětšení bych uvítala.Neočekávám od HerBustu ani ničeho podobného nárust prsou,myslím spíš,že kdybych pár kil přibrala,zvětšila by se sama.Jestli má někdo zkušenosti s tímto přípravkem,pora´dte,prosím.

Návštěvník (Po, 10. 9. 2001 - 09:09)

Plasticka operace stoji kolem 20 000 Kc, ale muze ji castecne hradit i VZP - zalezi na velikosti prsou. Boli a zustanou po ni dlouhe jizvy - kolem dvorce, dolu a pod prsem. Nektere holky chodi i potom nahore bez, skoro to neni videt, zalezi to na tom, jak se komu obecne hoji jizvy.

Návštěvník (So, 8. 9. 2001 - 21:09)

Petro, prosim Tě,máš nějakou zkušenost s plastickou operací Ty osobně?Byla bych moc ráda,kdybys něco napsala.Děkuji Martina

Návštěvník (Čt, 6. 9. 2001 - 08:09)

Prsa se daji zpevnit tak, ze jsou tvarove "dokonala". Boli to, zustanou potom dlouhe jizvy (kolem dvorce, od dvorce dolu a pod prsem), stoji to kolem 20 000 Kc. V plavkach, v pradle a obleceni to vypada skvele, naha...nektere zenske chodi i nahe na plazi, nekomu jsou jizvy videt - to je individualni, vysledek odhadnete z hojeni beznych jizev.

Návštěvník (St, 5. 9. 2001 - 13:09)

Hanko,děkuji Ti názor.Nejde ani tak o velikost s tou bych se smířila.Jenomže jsem 2,5roku kojila aprsa teď vypadají otřesně,i když manžel mě říká,že jemu se líbí.Spíš je to můj problém,proti plastice by nebyl,jenom překonat ten počáteční strach(asi).Ještě jednou děkuji za názor,který mě pomůže se rozhodovat.Martina

Návštěvník (St, 5. 9. 2001 - 09:09)

Ahoj Martino,já mám asi spíš opačný problém -prsa nulky-, alejsem proti plastickým operacím ( proto jsem taky zkusila Herbust), myslím, že vycpaná silikonová prsa nikomu na kráse nepřidají. Ovšem, co se týká zmenšování a zpevňování prsou, pokud nepomůže žádné cvičení(například jsem někde četla, že pomáhá jóga)a pokud Ti to opravdu hodně překáží, asi bych se šla poradit s doktorem a plastiku podstoupila. Hanka

Návštěvník (Út, 4. 9. 2001 - 21:09)

Hanko, po důkladném přečtení si stránek www.herbust.cz jsem nabyla podobneho dojmu,který ty popisujes.Pracně jsem shodila 15kilo usilovným cvičením a změnou v jidelničku,proto jsem se emailem ptala jak to s tou vahou je,ale zatím žádná odpověď.Nepřemýšlelas náhodou o plastice prsou?Trochu indiskrétní otázka,ale snad se nebudeš zlobit.

Návštěvník (Út, 4. 9. 2001 - 12:09)

Možná někomu přípravek Herbust pomohl, ale já jsem po využívání doporučené dávky nepozorovala žádnou změnu ve velikosti prsou, jen jsem znatelně přibrala. Bohužel (nebo naštěstí) nemám doma váhu, ale na centimetry to bylo 3 přes zadek. Také jsem předtím měla bezbolestnou menstruaci a po prvním měsíci užívání jsem měla velké křeče. O upavení sexuálních problémů ani nemluvím. Nejsem doktor, ale možná to pomůže někomu, kdo je hodně hubený, tím že hodně přibere a tím se mu pak zaplní prsa tukem. Nevim. Jo a amoje kamarádka to musela po 14 dnech přestat brát, protože se jí hrozně zhoršila pleť. Ale je to jen moje zkušenost....

Návštěvník (Po, 3. 9. 2001 - 21:09)

Valerie,mockrát Ti děkuji,vyzkouším všechno jen aby to mohlo a nemusela přitom chodit na plastiku.Děkuji a určitě napíšu svoje výsledky. Martina

Návštěvník (Po, 3. 9. 2001 - 19:09)

V každém případě vyzkoušej dnes již v České republice zažitý a lze jej nazvat i tradiční přípravek na zpevnění a zvětšení poprsí, HerBust! Více o něm najdeš na www.herbust.cz. Zdraví Tě upřímně neúnavná a pro mnohé i nepříjemná propagátorka tohoto přípravku, které HerBust skutečně pomohl a velmi ovlivnil její život směrem k lepšímu, Val.

Návštěvník (Ne, 2. 9. 2001 - 21:09)

Cvičim uz pul roku,poctivě každý den ale na prsa to nemá žádný vliv,možná je to i tím,že jsem přestala nedávno kojit.Malá má 2,5roku a s kojením jsem přestala asi před měsícem.Proto prosím o radu nebo informace o plastice prsou,mam z toho strach,ale sama sobě se nelíbím a chtěla bych s tím něco udělat.Děkuji za všechny odpovědi.

Návštěvník (Pá, 31. 8. 2001 - 11:08)

Už asi měsíc provádím téměř každý večer, obden určitě, asi 60 dámských kliků(30 na přední prsní svaly, 30 klasických).A musím říct, že je to znát. Poznám to an šatech apod.Člověk má pcit, že se mu zvětšily,ale došlo pouze k jejich zpevnění. Mám prsa dosti velká, takže velká se musí hodně posilovat.Kromě toho plavu,ale to ne zas tak často.Myslím,že není nad kliky !

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2001 - 11:07)

pro janu: všechny cviky na prsa ti předvedou přímo instruktoři v posilovně - na strojích i s činkami. na doma cviky neznám, mě to samotnou cvičit nebere. je pravda, že na hodně velká prsa cvičení moc nepomůže, tam už zbývá jen plastika.chci vám ještě říct, že za tu dobu co posiluji jsem nabrala asi 9 kg (byla jsem moc hubená) a na prsa to mělo moc dobrý vliv. chce to asi sportovat, protože všechny holky co mají atletickou postavu mají taky pěkná prsa. myslím, že změnit na sobě jenom jednu izolovanou část dost dobře nejde - já mám zase problém s břichem, ale přišla jsem na to, že to chce celkově vytvarovat postavu, zlepšit držení těla apod. ahoj, přeji mnoho úspěchů.

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2001 - 08:07)

Velka prsa posilovanim zpevnit nejdou, netvori je svyla, ale mlecna zlaza, tuk a kuze. Prsni svaly jsou "podkladů, takze mala prsa lze jejich vyraznam zvetsenim (svalu) , pozvednout.

Návštěvník (Po, 9. 7. 2001 - 10:07)

muzes popsat jake cviky cvicis na zpevneni prsou, moc mne to zajima. dik

Návštěvník (Pá, 29. 6. 2001 - 07:06)

asi 1 a 1/2 roku posiluji, mimo jiné, prsa ve fitku. výsledky jsou výborné. doporučuji. na krémy nevěřím ty mohou maximálně vylepšit pokožku.

Návštěvník (Po, 18. 6. 2001 - 17:06)

Byt Tebou tak bych od Erdicu odstoupila. Setkala jsem se s par pripady, kteri mely problemy s kuzi pri uzivani techto tablet. Existuji tabletky Herbust ty maji delsi tradici nez Erdic take vyrobce herbust jsou americane a vyrobci erdicu holandane bez zkusenosti. Ja osobne premyslim o Herbustu, ale mam strach, aby nepribrala. A take Ti chci rict, nepocitej s nejakym narustem poprsito nelze. Na to je jen silikon, po zadnych tabletach prsa nemohou narust snad jen po hormonalnich a to take neni stale pravidlem, vis ja osobne mam problemy hormonalni a na ty me byl doporucen ten Herbust od kamaradky, ktera ho uzivala na zvetseni poprsi, poprsi se zpevnilo, ale nezvetsilo, ale take pribrala vic nez 5 kilo!Zkus si vyhledat na netu Herbust.cz, ale na ten Erdic but opatrna jsou u nej opravdu alergie ! Z Mnichova zdravi Ivet

Návštěvník (Pá, 8. 6. 2001 - 08:06)

Rada bych se zeptala, jestli ma nekdo zkusenosti s pripravkem Erdic na zvetseni a zpevneni poprsi. Podle toho co jsem cetla je to zazracny pripravek na prirodni bazi, ktery pomaha rust prsou o 1 az dve cisla.

Návštěvník (Čt, 31. 5. 2001 - 00:05)

Rada bych se timto dotazala zdali je mozno po herbust tabletech pribrat na vaze ?

Reklama

Přidat komentář