Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 21:06)

A jedeme dál.
V nové sestavě,ale stejným stylem.

Miluna (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

Lubosi ješte sem b baru.To j2 neuzkutečmá volnost bez Sergeje,vodíš to Atakhlr by nám ap spolu bylo,vidiš to jo éže se k sově hodíme my dva. Ale iž máme v3zení je pozdě.Sme si udělaili s nesprávnýmá Lubošju.Tak to tam vydrž nějakk.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

Další tragédie na Univerzitě Karlově: Po oblíbeném pedagogovi zemřela 31letá vědkyně.......Co si o tom myslíte? Prý už tam umřel třetí mladej.

pozorující (Pá, 11. 6. 2021 - 18:06)

Tak Mia se Miluně spíš teď tak trochu vysmívala.Zrovna včera jí psala jak se proměňuje po očkování a pak se Martina diví že Miluna k tomu nemá co říct.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 19:06)

Nech si kecy, víš hovno co tady ženský pro Milču udělaly. Co jsi udělal ty, že kritizuješ? Jo a jinak, já se proměňuju taky, jenže mně narostl o 5cm.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 19:06)

To já četl že zemřela 30 letá pani Vysloužilová co propagovala očkování a zemřela po druhé dávce. A pak v Itálii zemřela po očkování 18 letá holka.A umírají i čtyřicárníci u nás.Tak mi to moc nepřijde k smíchu to co píšeš a Miluně se nedivim že to nechce.

lalla1 (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

Pokud máte na mysli Kristýnu Vysloužilovou z UK, tak je to velká tragedie, nikde ovšem není uvedeno že zemřela na očkování, to je strašní tvrzení

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

Teď to akorát píšu. No je to velice podezřelé třetí mladej na univerzitě.O očkování se šušká mezi lidma že byli všichni očkovaní. Ale nechtějí strašit.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 19:06)

odkaz na tuto informaci?

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 19:06)

O 18letý psali na Novinkách a na fb bylo parte té pani.

Mia 22 (Pá, 11. 6. 2021 - 19:06)

Asi to bude tím, že už mám k Milu jiný vztah. To co mě hnalo tolik roků se ukázalo jako zbytečně vynaložená energie a nemělo to žádný smysl, žádný posun se nekonal, všechno pořád dokola. Já jsem na ni nezanevřela, ale už dál nefunguju. Jo dělala jsem si trošku včera legraci, ale Milu mě á tím svým příspěvkem nahrála.
Možná je na čase změnit téma.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 18:06)

To nebylo nedopatřením.

-Aleš- (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Jinak to co napsala Mia se v podstatě shoduje s mým příspěvkem, jenom s tím rozdílem, že nepili z jedné flašky, ale měli tam regulérní nálevnu.

Anonym (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Aleši ty jsi hrozný hovado,hnusnej necitelnej debil.Uroven tvýho života je hnus.Mio,kaslete na něj, nestojí za to.On bije kolem sebe, protože je nespokojený v životě,slova psychologů.Dlouho tu nebyla Andrejka,Andy ozvi se

-Aleš- (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Vždyť ty seš Andrea, už si na to nevzpomínáš?

radši bez nicku (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Aleši, co takhle se Mie omluvit? Vzhledem k těm rokům rokům tady, šokoval jsi nás všechny...

-Aleš- (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Napiš ještě to, že od léta kvůli mně nepoužíváš nick. To se mě nikdy neomrzí. A bavím se tím jak se tady přechází urážení Miluny a jejich kamarádů, ale můj normální příspěvek tady budete rozpatlávat jako hovno.

lalla1 (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Jako na férovku, Aleši. Jen heslovitě: Píšeme si tady roky. Všichni. S nickama. Když se s tebou na něčem neshodnu, je to fér. Když se s kýmkoli kdykoli neshodnu, je to fér. Když se mi nedopatřením podaří někoho zranit, není to fér. A já se omluvím. Tak to mám já, sorry

lallo (Pá, 11. 6. 2021 - 19:06)

Celé roky se tady ví, že Miluna i Aleš jsou jiní než ty a třeba Mia. Ale stále po nich chceš, aby se chovali jak si představuješ, že by měli. Není na místě si uvědomit, že některé věci nejsou možné a přijmout to jako fakt? Není nutné se urážet nebo poučovat. Přijmout že někteří to mají prostě jinak je osvobozující.

lalla1 (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

Dobrá, odpovím, anonyme. Je zde všeobecně známé, že takzvaně mám k Alešovi určitou slabost. Chápu ho a rozumím mu. A většina lidí mi to vyčítá a mají pravdu, Aleš se někdy pohybuje jak slon v porcelánu. Ale není to zlý člověk, kromě určitých odchylek od normy, (ty já mám taky) žije život s naprosto stejnými základními hodnotami jako já, Mia a ostatní. Rozhodně ho nelze zařadit do nějaké škatulky Miluna, i když on se o to mnohdy snaží :(.Lidská duše je složitá, není jen černá ani jen bílá. Kdyby totiž ta naše dlouhodobá diskuze nás s nickem nefungovala, kdybychom skutečně, jak píšeš. jeden druhého již dávno nepřijali takový jaký jsem, již dávno bychom si zde nepsali. Jeden druhého se všemi odlišnostmi v životním stylu, vzdělání, sociálním statusem. Jediné, co zde lidi rozlišuje nebo od sebe odtahuje nebo způsobuje neshody je když někdo zaměňuje dobro a zlo. Urážím? Poučuji? Dobrá, zamyslím se více nad svými příspěvky

Reklama

Přidat komentář