Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Tohle mě fakt děsí, ale syn říkal, že je to normální, že bychom ten comp nesměli ani otevřít. Možná už nás sledují mimozemšťani přes monitor. My vakcinovaní, spící a očipovaní už to máme spočítaní, ale že i ty :))

Sany 11 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Mozna ho ani otvirat nemusime, Lalo. ;)

No , kdovi, proc je zajimam, vid? :D

Pils (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Lallo, já sice nemám FB, ale štve mě třeba to, že se na něco podívám v práci, např. zahradní lavici, a jen co přijdu domů, vyskočí na mě zahradní lavice. Tohle sledování mi začíná fakt vadit.

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Jo to je globální Velký bratr, Pils:) Já mám občas pocit, že jenom pomyslím na to, že bych si koupila parfem a už na mě vybafne Notino.

Kača (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj holky, musím dát také něco k dobru, ale k smíchu mi to nebylo...Mám 14 dní dovolenou, trávíme týden na chalupě....(vybírám ještě starou dovolenou). A v pondělí mě zaujaly v trafice Květy, s titulkem Chůze jako lék. Byly v igelitu. Když jsem ho roztrhla, ještě vypadl TV magazín a Vlasta 4/2020...A ve středu dopoledne telefon, volala mi nějaká paní, že jsem si koupila Vlastu (!) a že by mi ráda nabídla zvýhodněné předplatné...Byla jsem docela v šoku. Škoda, že jsem se nevyptávala víc. Ale nyní by mě to zajímalo, co to jako mělo znamenat...Navíc jsem neplatila kartou...Už si dávno nedělám iluze, ale toto mě zarazilo.

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Strašný, já ti říkám to jsou ty mimozemský čipy. Ale že i Sany hmmmm

Kača (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

No jo, vždyť já jsem plně očkovaná :). Proto sem ani nepíšu, vy přeci víte jak se mám :)). Ta zpráva byla pro neočkované...:)

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Už máš druhou dávku AZ? Já ještě ne. Jo a Kačo, měla jsem blbou reakci

Kača (Čt, 10. 6. 2021 - 22:06)

Lallo, byla jsem na druhé 15.5. Byla to sobota. Večer jsme si tady psaly a tobě nebylo dobře...už jsem se tě nechtěla ptát, jestli jsi ten den nebyla také na AZ. Po druhé AZ jsem měla jen trochu bolestivé rameno, jinak nic. Po první to bylo horší... Přátelé to samé...i můj oblíbený lékárník. Poprvé horečky, únava, podruhé jen trochu bolest ramene...Tak snad budeš už mít také mírný průběh. Ale stálo mi to za to, jsem klidná, i má rodina...

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Tkže to pokračuje, teď mi přišlo oznámení, že mě má v přátelích. Znovu ho zablokuji a pokud to nepomůže, musím se obrátit na FB. Tohle není normální

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Hele bacha, Koukala jsem včera na ten Volný blok a dnes se mi od rána na Time Linu objevují příspěvky od jakéhosi individua, jak by řekla milá Mia, jménem Patrik Tušl. Nikdy se mi něco takového nestalo, odpoledne jsem ho nějak zablokovala a už mám od něj žádost o přátelství. Dejte na to pozor, tohle není standardní

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

To je ten Patrik o kterem sem dneska tady psala že bych zanim nejradši jela.Přesně muj člověk,skvělej,chytrej chlap.Chová se jako Luboš,měli bysme se s nim s Lubošem sejít s nim bysme si rozuměli.Je to sranda jak ti to navedlo k mym oblíbencum.

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ne, Milu, není ani skvělý ani chytrý navíc mě nelegálně obtěžuje. Nenavedlo to mě k němu ale jeho ke mně

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Tak vidíš máme na něj každá jiný názor.Ale jak tě nelegálně obtěžuje? Že tě požádal o přátelství? Nebo jinak?

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

,

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Tak tovíš to já nevim jak obešel system.Dějou se různý věci na fb jak ženský píšou.S tim sledovánim je to tak že na co člověk koukne pak mu to vylézá.Jinak Patrik má pravdu ve všem co říká,tak s nim ve všem souhlasim.Začal volat i ať měšťáci uklízí všude válející se roušky a respirátory když je to tak nebezpečný tak se povaluje na zemi nebezpečnej odpad.Ale má pravdu a i nedávno říkali jak se do toho zvířata a ptáci zamotávaji a umíraji.Jak se to všude válí tak se zvířatum chytí do toho nohy a už se z toho bez pomoci nevymotaji.

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ne neí to tak. Předpokládám, že jeho profil je otevřený ale soukromý. Nepřipadá v úvahu, aby se dostal ke mně jen tak tři sta z místa. Nicméně chápu, že se připadá můj seznam přátel zajímavý

Miluno (Čt, 10. 6. 2021 - 20:06)

Není ti hanba tahat chlapa od malých dětí? Není že, ty zrůdo. Ty totiž nemáš ani páru co je stud.

duben květen 2021 (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Naopak, Milčo. Na přelomu roku činil podíl osmdesátníků a starších mezi všemi zemřelými s covidem více než padesát procent. Nyní se jedná o třicet procent.
Zdroj: https://www.denik.cz/cesi-v-cislech/vakciny-zabiraji-seniori.html

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Tu zprávu o zemřelých už sem slyšela z více zdrojů.Je to veřejně dohledatelný.

Reklama

Přidat komentář