Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Čt, 10. 6. 2021 - 22:06)

To se ti asi zamotala noha do odhozenýho respirátoru.

:D (Čt, 10. 6. 2021 - 22:06)

:))))) tak to je skvělá hláška..slzim smíchy...díky:)))

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 22:06)

Ty se taháš s ženáčem? Psala si, že to bys nikdy neudělala. Zase lžeš.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Aha, je jako vy.

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

No naprosto naladěný uplně stejně.Tohle je skvělý když člověk vidí stejný lidi.Kdyby Luboš chtěl tak bych za nim s nim jela.Člověk o něm tady dnes píše a Lalla ho zrovna taky najde:-) ..zajímavý..nestačim se divit.A ještě Lalla měla ošklivou reakci jak píše.A to je přesně ono proč si to do sebe nechci ani za nic nechat naprat.Mam tušení že by mi to ublížilo víc než Covid a já už to nechci udělat abych neposlechla vnitřní hlas varování.

lalla1 (Čt, 10. 6. 2021 - 22:06)

Ne Miluno, on našel mě

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Jak dlouho jsi mluvila s
Patrikem?

Pils (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Kači, tobě přeju krásnou dovolenou!! Užij si ji, potřebuješ to. A občas piš.

Kača (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ahoj Pils, děkuji :). Moc ti přeji, ať se máš dobře. Každý si to zaslouží, ty také...A koukám, že i Andy a Marťa se dovolenkují, tak to jim přeji, počasí je akorát...

Pils (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Lallo, ty mě bavíš, já jsem si v Notinu zrovna dneska parfém koupila. :)) Já mám pro jistotu kameru zalepenou, už té krabici fakt nevěřím. A koukám, že Milča má novou lásku. To jsem zvědavá, kdy dá Serjoža Lubošovi na budku.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Miluno, ten co ti po netu vyznával lásku a chtěla jsi za ním jet, byl také skvělý, že. Jak dlouho, Slyšel jsem jej u tebe na fcb jen asi minutu a bylo mi to jasné. Co to bys nepochopila, nebo už víš?

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Myslíš toho Viktora? A co ti bylo jasné? Já když si pak s nim zavolala tak mi moc nesedl.A vzhledem k tomu že bych ani z něj nic neměla jako nějakou pomoc a chtěl mě jen tam k němu tak sem se na něj bez vysvětlení vyprdla.A stejně byl daleko.

Kača (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Lallo, díky za optání :). Mám se fajn, doma to klape, děti jsou nadšené ze školy. Kdyby to takto nylo pořád, nestěžovala bych si. Něco se stalo, mám stejné "starosti" jako Mia. Viděla jsem, co tu kdysi napsala...Tak jsme asi odměněny, že jsme blízké nehodily přes palubu :). Nezlobím se :)... Sem už nepíši, když je tu něco zajímavého, tak mi to uteče a to druhé mě už nezajímá...Teď abych se bála podívat na FB :).

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

jak dlouho jste spolu mluvili, múžeš napsat?

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

To se ptáš koho?

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

tebe, jak dlouho jste mluvili s kámošem Patrikem

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Ještě jsme s nim nemluvili ale každý jeho video sleduju a Lubošovi sem říkala že by stálo za to se s nim někdy sejít když vidim že je jako my.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Jak jsi poznala Miluno, že je chytrej.

Miluna (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Protože se chová tak jak já potřebuju aby se chlap choval.Mluví mi z hlavy,přemýšlí mu to jako mě.Vim že bysme si s nim s Lubošem rozuměli.Takových lidí jako je Patrik víc a bylo by vyhráno.Luboš je taky takový takže uplně mě tim dostal.Od včera sem poznala že Luboš je borec,nějak jsme se za poslední dny víc poznali a nějak nás to zblížilo.

Sany 11 (Čt, 10. 6. 2021 - 21:06)

Lalo, mne se stalo neco jeste pro me neuveritelnejsiho. Jedna moje studentka me zvala k nim na chalupu na Sumavu a rikala mi po skypu nazev te vesnice, ktera se jmenuje Mlýnské struhadlo.Tak jsem se pak chtela kouknout do Google maps, kde to presne je a napsala jsem 2 nebo 3 zacatecni pismena a okamzite mi vyskocila ta vesnice. To fakt neni jinak k vysvetleni, ze snad mame i odposlechy. Protoze obci, ktere zacinaji na Mlý.... je spousta.

Reklama

Přidat komentář