Reklama

Cuckold

Míra (Ne, 22. 6. 2014 - 09:06)

a je to mimo témaale je bejček, a to pro paroháče je zase k tématu.

To ale nejseš c (So, 21. 6. 2014 - 17:06)

To mě strká do postele...a je to mimo téma

Andreas (So, 21. 6. 2014 - 13:06)

To mě strká do postele manželku šéf, nemá na ní čas a skvěle se to odráží na premiích. Vždycky ráno se mě jen ptá jestli byla manželka spokojená.

Rijana (So, 21. 6. 2014 - 13:06)

Ano, už je o tom i film....Není sám kdo strká šéfovi do postele manželku.Já u nás ve firmě vím o dvou takových prospěchářích.Nechají si šéfem ojíždět manželky,jen když se z toho mají dobře.

Čistá pravda (Čt, 19. 6. 2014 - 23:06)

Ano, už je o tom i film. Šéf ji pořádně ošuká, bude i oral a anál, žena prostě bude maximálně spokojená. Ty si mezitím můžeš vyhonit.

franta (Čt, 19. 6. 2014 - 23:06)

jdu se zenou na vykend stim ze jeji sef je to reditel nas mas cekat na parkovisti a on si ji ma vzit sebou na hotel ale kde to nemam vedet ja mam zamluveny penzion sam

franta (Čt, 19. 6. 2014 - 23:06)

zacina to i u mne zitra

zvědavec (Út, 17. 6. 2014 - 21:06)

našla sis milence ty nebo manžel, a jak jste milenci vysvětlili že manžel se bude dívat?

Verca (Út, 17. 6. 2014 - 21:06)

Ja jsem se tomu taky ze zacatku hrozne branila, vahala jsem, ale manzel tak nalehal az k tomu doslo..necekala jsem ze me po tom vylize a prekvapive byl spokojeny..je to mezi nami zatim ok ..

pits (Út, 17. 6. 2014 - 21:06)

Co dívat, řekne:...ano, přesně o tom to v tu chvíli je. Využít jeho poslušnosti a zneužít ho pro vlastní pobavení a uspokojení.

Berta (Po, 16. 6. 2014 - 16:06)

A když chcete vašeho...Kromě manžela,který se jen dívá a někdy je mu dovoleno při sledování mé aktivity s milenci masturbovat.Žádné další čumily netrpíme,pouze aktivní.

Ferda (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

A když chcete vašeho...Co dívat, řekne: "Super, taky si jdu zaprcat, dojdi mi zatím pro pivo, a hoď sebou!"

zvědavec (Ne, 15. 6. 2014 - 20:06)

A když chcete vašeho paroháče ponížit, to ho necháte dělat nějakou domácí práci třeba žehlení a místo telky ho u toho necháte sledovat sex s milencem přes sklo u dveří do ložnice?
A pak za vaším paroháčem příjde kamarád a ptá se : na co se díváš? Jak manželka má milence. Tak to se budu chvilku divat s tebou.

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 16:06)

Bože můj, takové nestoudnosti!
Hospodin vás navždy zatratí.
Pokyny pro život v bezbožné době hledejte zde:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

a snad ještě budete spaseni.
APOKALYPSA JE BLÍZKO !

milan (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Nejsi sám,komu se to...Jestli máš zájem pokecat napiš na [email protected]

milan (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Nejsi sám,komu se to...Ahoj dva po sobě jsem ještě nedělal,to by byla pořádná svačina.

Joska (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Taky moc rád vylizuju...Nejsi sám,komu se to líbí.Je vzrůšo sledovat jak ji naplní a potom čerstvé vylízat.Když to udělají dva těsně po sobě,je to super.

milan (Pá, 13. 6. 2014 - 17:06)

Neznam nic krasnejsiho nez...Taky moc rád vylizuju manželce z kundičky semeno jejího milence.

Berta (So, 7. 6. 2014 - 09:06)

No nevim, jako by skopec měl...Jde o vzrušení a on je vzrušován ponižováním,je to úchylka.Těžko by takzvaně "normální" heterosexuál vylizoval semeno milenců z vaginy své ženy a vzrušovalo ho to. Cuckolda ano.

Je jedno,čí je (Čt, 5. 6. 2014 - 17:06)

No nevim, jako by skopec měl radost ze může hlidat ovce a jehňata na pastvě a když příjde říje tak ho beran vyžene a nakonec berana nechaj a skopce vezmou na maso protoze k ničemu jinýmu se nehodi.
Klidně se nechte vykulčit, když chcete celý život poslouchat chlapskou černou můru totiž že nejsivdost dobrej chlap abys to pořádně udělal v posteli tak zatím umej nádobí a uvař milenci při sexu vyhládne.

Reklama

Přidat komentář