Reklama

děti a pláštěnky

Návštěvník (St, 1. 10. 2008 - 10:10)

A rodiče by měli mít rozum. Své děti bych do toho nikdy nenutila. A už určitě ne v pubertě. V předškolním věku to ještě jde. Tu bundu s kapucí vidím jako samozřejmou součást oblečení.

Návštěvník (St, 1. 10. 2008 - 10:10)

Děti by měli určitě poslouchat a když se jim řekne aby si vzali pláštěnku tak aby si jí vzali a nic hrozného to není

jaja (Út, 30. 9. 2008 - 23:09)

Ahoj! Co je na plastěnce tak strašného? My jako děti jsme ji taky nosili a spoustu šilených oblečeni co nám rodiče vnutili... Neřešte Jano pořad tu plaštěnku,... když nema zatim bundu s kapucí. Mám 2-letého ďáblíka a to jste měla vidět ten zachvat, když jsem ho davala do plaštěnky, naprosto ho chapu, musel se citit jak v pytli.. Bunda s kapucí je nutná věc v šatníku nemusí být super a značková, hlavně že splní účel :-D

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 17:09)

Tak asi vědšina lidí nosila a třeba ještě nosí pláštěnky

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 14:09)

Komplexy? No třeba z toho, že ho děti můžou kvůli pláštěnce šikanovat. A že děti dokážou být mezi sebou dost kruté. Jen hloupí rodiče si to nepřipouštějí.

Ariesek (Ne, 28. 9. 2008 - 14:09)

No já tedy nechápu co má pláštěnka společného s počúráváním dětí ale no budiž.Náš kluk je mu 10 a nosil pláštěnku naprosto v pohodě ve školce a i dnes si jí občas obleče,ale nechápu jaké komplexy ba po této věci mohlo dítě mít.už asi nevíte jaké krávoviny vymýšlet.

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 00:09)

Ne, moji rodiče měli naštěstí všech 5 pohromadě a ono zapařit se v pláštěnce a přehřívat se v punčocháčích taky není ono. Jinak Tobě přijde normální, že se kluk v pubertě počurává? Na kterých vyšetřeních si s ním byla? Pokud jsi vůbec někde byla... Navštívila jsi s ním i dětského psychologa? Víš, že to může být trauma z toho, pokud jsi ho nějak nedobře nebo příliš brzy učila na nočník?

jana (So, 27. 9. 2008 - 23:09)

milý neznámý,nebo neznámá.tady nejde o mě,jestli bych si ji vzala,nebo né,tady se jedná o dítě,které ma i jiné problémy a já nechci aby se nějak prochladlo,ale co se týká mě,tak já v jeho věku jsem ji taky musela nosit.kdyby se aspon nepočůrával,tak nevím,ale jde mi o jeho dobro a hlavně o zdraví,ale to vy asi nepochopíte,zvlášt ted,kdy pořád jenom pršelo a byla ještě k tomu zima,takže ještě k tomu musel mít i punčocháče,ale pokud má tělocvik,tak si je nebere,aby se mu nikdo nesmál.jenom se chci ještě zeptat,jestli když vám rodiče řekli,že si tu pláštěnku musíte vzít,tak jestli jste si ji vzali nebo né,ale asi ano že?

Návštěvník (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

Docela by Mě zajímalo Jano jestli by sis na sebe vzala pláštěnku

Návštěvník (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

Docela by Mě zajímalo Jano jestli by sis na sebe vzala pláštěnku

Návštěvník (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

Docela by Mě zajímalo Jano jestli by sis na sebe vzala pláštěnku

Návštěvník (Pá, 26. 9. 2008 - 15:09)

Docela by Mě zajímalo Jano jestli by sis na sebe vzala pláštěnku

Návštěvník (St, 17. 9. 2008 - 16:09)

Pláštěnka je dobrá věc. Jen nechápu proč lidé jí moc nenosí. Ale taky se potkávaj lidi co si vemou pláštěnku když prší

Návštěvník (Po, 15. 9. 2008 - 16:09)

Tak tohle je velký úspěch že alespoň něco dobrého. A když mu ještě řekneš že na pláštěnce není nic špatného tak ho jedině utvrdíš a není sám kdo jí nosí. To je přece blbost aby se stiděl pláštěnku nosit. Jdiť v dnešní době jsou pěkné pláštěnky a je to oblečení jako každé jinné. Sice lidi je tolik nenosí ale taky se nadjde spousta lidí co jí prostě nosí a je lepší být v suchu než mokrý.

jana (Po, 15. 9. 2008 - 15:09)

no musím se zase pochlubit,jak jsem psala,že si ji vezme do aktovky,tak dneska mě opravdu překvapil,když přišel domů,tak přišel v pláštěnce,tak jsem mu hned řekla,že na tom nic není a on mi na to odpověděl,že nebyl jediný kdo ji měl ve škole,tak aspon se necítil před ostatníma trapně,takže mi dělá tímto radost,protože jak tady ted naposledy někdo psal,že když prší a fouká vítr,tak ta pláštěnka ho fakt ochrání na 100%,před nachlazením.akorát mi dělá starosti s tím počůráváním.prošli jsme veškeré vyšetření,ale nic nezjistili,akorát na psychiatrii nám řekli,že je to psychikou,ale že se tomu podá a vyroste z toho,tak jsem zvědavý jak dlouho to bude ještě trvat.ted to bylo během týdne třikrát co se počůral a nakonec ještě schovával poč.věci,takže jsem je musela hledat,ale ted jsem mu řekla,že pokud se to bude opakovat,tak mu dám znovu plíny,ale to mu zatím nechci dávat,zatím jsem ho tím jenom postaršila,tak jsem zvědavá jak se bude v následujících dnech chovat.

Návštěvník (Pá, 12. 9. 2008 - 17:09)

Tak to je jasné nachlazení je špatné a nesvědší to organizmu. A když bude nosit když prší pláštěnku tak tím pádem nebude moc prochladnout a ochrání ho před deštěm. Přece jenom když prší a fouká vítr tak stejně deštník tolik nepomůže prostě nezakreje ale pláštěnka ta 100% zakreje a nemusí nic tahat v ruce. Takže je to dobrá věc a ochrání před prostidnutím a je čék v suchu.

jana (Pá, 12. 9. 2008 - 10:09)

mi se hlavně jedná o to,aby nikde nezmokl a tím pak někde neprochladl,aby se potom to počůrávání ještě nezhoršilo.zatím ji teda od té doby nepotřeboval,ale ted má zase pršet.uvidíme,každopádně do aktovky si ji pro jistotu vezme.

Návštěvník (Čt, 11. 9. 2008 - 14:09)

Tak hlavně aby to tak bylo a tu pláštěnku nosil. Přece jenom je to dobrá věc

jana (Čt, 11. 9. 2008 - 08:09)

taky v to doufám

Návštěvník (St, 10. 9. 2008 - 22:09)

Tak to je dobré a vidím to tak že příště si tu pláštěnku už bude brát automaticky

Reklama

Přidat komentář