Reklama

Močení jako erotická aktivita

Lucka (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Musite si zacit pestovat a...Jak mám chodit do práce, a ještě si něco pěstovat? Když to navíc ani nemůžu zalýt, protože voda z kohoutku je s chlorem a bromidy a ve studni je rondap z polí?

Franta (St, 29. 11. 2017 - 21:11)

A co teda jde jíst, vždyť...Musite si zacit pestovat a zem si vyrabet zkompostovanim vseho organickeho - trava, listi, vetve, skorapky, odrezky, dreveny popel, logr,...Ja mam jeste ted doma pytel s rajcatama a furt dozravaji. Brambory pestuju taky v pytli.

Lenka (St, 29. 11. 2017 - 21:11)

Jak ze sebe dostat ty pesticidy? Když budu hodně pít, tak je do sebe spíš dám, když je všude ta voda votrávená, nebo kupovat vodu zvenku? Ale musela by být ve skle. Je to šílené.

kachnik (St, 29. 11. 2017 - 15:11)

Hledam holku,ktera se rada počurava. Je to nadherne citit to teplo.

Eduard Nud (Po, 27. 11. 2017 - 13:11)

Močení jako erotická aktivita? Beru. A víte proč? Když se člověk vymočí, je to bezva pocit. To prostě nemá chybu.

Dana (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

A co teda jde jíst, vždyť je postříkané úplně všechno?

no (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

Zabyje :-)
Omlouvám se, mobil je chytřejší než já a opravuje mi pravopis takhle.

Záměr otrávit p (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

Na půdě zamořené rondapem rostou jen geneticky modifikované semena, tedy řepka, kukuřice, pšenice a pod.
Nic jiného.
Navíc to zabyje bakterie v půdě, žízaly a vše, co půdu obohacovalo.
Američtí farmáři to už nepoužívají, protože se jim rodily zmrzačené děti a houfně umíraly na rakovinu. Na netu je o tom spousta informací.
A Rakousko, Itálie, Německo, Maďarsko, Rusko a další země to zakazují, že je to karcinogení.

Libor (So, 25. 11. 2017 - 07:11)

Rondap je totální herbicid,...Tak si všímejte, jak v přírodě ubývá rozmanitost rostlin. Dřív bylo kolem poli, cest plno planých květin. Dnes více méně všude jen trava. Samozřejmě, ze se to týká hlavně zemědělských oblasti. No ale s tou totalitou to taková úplná pravda není. Plno rostlin jeste i na zaroundupovane půdě vzejde. Je otázka, zda to není ze semen. Až dojdou semena, tak pak muže byt dokonáno.

Míla (So, 25. 11. 2017 - 06:11)

Tůna z ADOST říkal, že...Rondap je totální herbicid, takže kdyby byla pravda, že je to zamoření tak veliké, už by nikde nic nerostlo.

Jarda (Pá, 24. 11. 2017 - 14:11)

Asi vim co myslis....pri plny...U čůrání do vaginy jde o to, že se vyplnuje tekutinou a část přirozené lubrikace se také vyplaví a je větší tření a silnější orgač u ženy

Honza (Čt, 23. 11. 2017 - 08:11)

Tůna z ADOST říkal, že je tím sajrajtem zamořeno 95% podzemních vod, takže to budou mít v těle všichni. Buď ze zeleniny, nebo té otrávené vody. A při milostném vypíjení je principem při neustálém vzájemném vzrušování se vypíjet navzájem,čímž dochází ke koncetraci látek z moči v tělech až hladiny všech hormonů a dalších věcí překročí normální hladiny a vyvolají euforii. Takže pokud je někdo otráven, tak si samozřejmě koncentruje v těle i ty jedy. Jen mi není jasné, jak to ze sebe dostat ovocno zeleninovými štávami, když je to všechno dnes také postříkané pesticidy, herbicidy a další chemií.

Libor (Po, 20. 11. 2017 - 18:11)

Co má společného rondap s...Asi četla studii, kde se uvádělo, že 60% Čechů má roundup v moči. V létě o tom psali hodně v novinách.

Dan (Po, 20. 11. 2017 - 16:11)

Mě by taky moc zajímal ten...Co má společného rondap s milostným čůráním, to píšete asi do špatné rubriky.

WM (Ne, 19. 11. 2017 - 20:11)

to Steve

Předpokládám,...Asi vim co myslis....pri plny erekci a plnym mocaku navodit blizici se orgasmus, ale pustit to nejak dohromady, nevim jeste jak, ale zu se k tomu zacinam blizit....je to tak? ;-)

Eva (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

Mohu vás požádat o info o...Mě by taky moc zajímal ten detox. Hlavně jak si čistit tělo od rondapů, když Tuna v ADOST říkal, že je tím zamořeno 95% vody v ČR.

Lucka (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

A nemáte taky někdo knížky o tom čarování s čůráním, na vzbuzení lásky?

Dana (So, 18. 11. 2017 - 12:11)

Taky prosím o ty knížky. [email protected]

Marie (Pá, 17. 11. 2017 - 20:11)

Také bych si dovolila požádat o ty knížky. [email protected]

Lucka (Pá, 17. 11. 2017 - 12:11)

Je tady dost postupů v...Mohu vás požádat o info o tom detoxu? Jsem poslední dva, tři roky pořád unavená a lékaři mi nedokázali pomoci. Na vyšetření z vlasů, které mi doporučila kamarádka, mi řekli, že mám v těle spoustu pesticidů a těžkých kovů a jsem brutálně podvyživená.

Reklama

Přidat komentář