Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 17:06)

To já také ne. Ale zdá se být z těch rozumějších, tak nám to třeba ještě vysvětlí.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 17:06)

Teď nerozumím. Můžeš to upřesnit?

Zdena (Ne, 6. 6. 2021 - 17:06)

To o té Seznamce zde proběhlo,ale nikdo na žádost to dokázat se k tomu neměl. Takže lež. Jen kecy.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 18:06)

A můžeš nám vysvětlit jak ty poznáš na nemoderované, anonymní diskuzi bez registrovaných uživatelů lež, kecy od zřejmě pravdy, nekeců? Myslím to vážně. Jinak to beru jako tvůj názor, nemám s tím problém.

Zdena (Ne, 6. 6. 2021 - 18:06)

Když to nepoznáš tak netvď ,že je to k nebo není. Můžeš to přijmou nebo nikoliv. Toliko vše.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 18:06)

Ano, to je pravda. Můžeš to přijmout nebo ne. Stejně tak to ale můžeš odmítnout nebo ne. Jde o to, co momentálně hledáš, co chceš vidět a také jak umíš vyhodnocovat dlouhodobě anonymy a ne registrovanými nicky psané . Dík.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 18:06)

A můžeš nám vysvětlit jak ty poznáš na nemoderované, anonymní diskuzi bez registrovaných uživatelů kecy od nekeců? Myslím to vážně. Jinak to beru jako tvůj názor.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 17:06)

Hele to je další z řad teoriií, která se i mě zdála zpočátku jako pravdivá a dlouho jsem ji věřil, ale pak i tohle několik jejich příznivců popřelo jako nesmysl a určitou teorii k odvedení pozornosti a to byl jeden z řady důvodu, proč jsem tu důvěru ztratil a nevěřím teď ani tomu, že ten dnešní Libor je 100%, zpočátku člověk věří a věřit chce nesmí se to ovšem přehnat, což se v ději několikrát stalo na to, aby to mohla být pravda a to, že sami příznivci Kláry několikrát vyvrátili něco jako tady tohle, že to je Liborovi terapie s tím, že to není příběh, ale reálná Klára co v tom čase dělá to, co píše je tím, co tu důvěru narušilo. Běžné trolly neřeším to je jasné, ale pokud ani příznivci nejsou za jedno, tak se tomu prostě těžko věří.

Zdena (Ne, 6. 6. 2021 - 17:06)

Ano s tim souhlasím. Někteří kývači a honiči ji bohužel nekriticky uctívají a to děj znehodnotilo. Ale já autorovi věřím.

Hm, (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Snažíte se dobře ,ale jste jen směšní. Každý ví jak to je a vaše snahy o destrukci jsou zbytečné. Libor to dnes napsal jednoznačně.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 16:06)

Nevěřím. Je to jak napsal návštěvník. Pokud by tomu tak bylo, ti lidi by nebyli normální. Navíc by ten Libor po všech těch veletočích musel trpět schizofrenií. Navíc je tam dítě.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Upozorňuji, že je velmi nepravděpodobné, aby muž nechal svoji partnerku s jeho vědomím psát na sexuální forum.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Proč se nezaregistrujete?

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 16:06)

na to tady nikdo nemá koule.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Napsané je to hezky, ale proč bychom měli tohle teď přijmout za pravdu? Jasně, je tam přezdívka Libor, ale tak jako jsou tady dvě Kláry může tu být 16 Liborů, takže ta přezdívka tomu za mě moc důvěryhodnosti nepřidává a samotný text je pouze nějaké tvrzení naprosto srovnatelné s těmi, které má vyvrátit. Nechci tím říct, že to nemůže být pravda, ale zároveň to klidně může být další výmysl. Asi je na každém, aby se rozhodl čemu chce nebo nechce věřit a podle čeho jestli podle té přezdívky, tomu co se mu víc líbí jako pravda nebo třeba podle stylu těch příspěvků.

Simona (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

A proč by měl Libor psát lži? On, pokud už se ozval, tak psal věcně a pravdivě a nikdo to nikdy nezpochybnil dokud jste se sem nenatankovali vy !

Musíš (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

si ujasnit, o kterém Liborovi mluvíš, ten co psal Kláru, ten co nechal v příběhu Kláru umřít nebo ten co dnes tvrdí, že vše psala nějaká Klára?

G. (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Tys taky byla tak mladá než jsi dostudovala. A tohle máš zapotřebí? Asi ne,ale když ses vyspala na mámu a naVojtu,tak to zejména mozek.

Navstěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Pokud se ozval Libor, tak vždy seriózně, protože toto byla seriózní diskuze do doby než se sem nabourali podobní typci jako vy.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Naopak, ten pravej Libor píše i jiné postavy, tomu zase věřím já.

Reklama

Přidat komentář