Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

Koukám že to vidíš stejně.

Lucka (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

Tak já jsem se s Klárou taky nedávno setkala a to je snad zakázané? Nebo jsem tím pádem taky dement? Na co si tady hraješ, že žádné setkání není možné? Tak se do těch lázní zajeď podívat ,aby sis to ověřil, blbečku !

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

Sklapni slepice. S románovou postavou se můžeš setkat jen v románu. A většinou se s románovými postavami setkávají další postavy. Tuhle Kláru píše nějaká paní, jak zde bylo mnohokrát řečeno a některé postavy stále Libor, jak sám přiznal. Já si teda rozhodně nepotřebuju ověřovat existenci internetových divnolidí, haha. Nebo si fakt myslíš, že někdo někam jede, aby si ověřil, jestli existuješ? Máš o sobě vysoké mínění, to jo.

69 (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

Doplním,není to románová postava a jestli tak moc toužíš po důkazu poskytnou ti ho. Jako jiní si tady naletěl na fejk o fikci.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

Haha, s tebou je fakt prdel. Chceš bitku? Chceš, tak pojď, sráči. Ty jako zmozek a já jako bezmozek. No vidíš ani to, že máš mozek ti nepomáhá.

Martin1 (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

No aha, všichni jsme Libor. Nikdo se nemůže dohodnout na setkání. Že ? Tak to jo, to už tady dlouho nebylo. Klárko, pozdravuji také a těším se na tvé storky.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

A proč by se nemohli sejít? Hrabe ti????

Klára (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

Už jsem tady. Napiš mi na [email protected]. pochčiju tě a vyhoním tě u toho.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

To jen potvrzuje,že nejsi ta pravá Klára, co sem píše, ale napíšu ti na mail, můžeme si to chcaní dát natvrdo.

Matlák (So, 5. 6. 2021 - 08:06)

Holky dáte mi čuriní mám pnutí jak klarkaá a týnááá dala čuriníá já byl uhonil do vyteklýho chtěl až ještě půjde jednou Já vyteklý mám na ní budu moc

jana (So, 5. 6. 2021 - 08:06)

ahoj klárko,jestli půjdete do lesa na houby,tak si nezapomeňte vzít sebou pláštěnky,bo hlásí přeháňky,tak ať po cestě někde nezmoknete a tak abyste někde neprochladly,hlavně pipinky.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

Bo kdybys jí tohle nenapsala, tak by to nevěděla.

Majka (So, 5. 6. 2021 - 07:06)

Klárko, taky se zastavím na houby a mrknu do lesa tady pod Ondřejovcem. Hezký víkend! A kluci, vám zatím neřeknu, jestli tam budu dělat malou potřebu nebo ne. (sranda), ale kdyby ano, tak se pochlubím.

Klára (So, 5. 6. 2021 - 07:06)

Pročítám si tady ty vzkazy a děkuji za ně. Holkočůrea, do Schandau jedině s testem, ale udělají ti ho i tam na místě,ale si za poplatek. Tak jestli tam budete,tak nás najdeš, dvě holky s copánkem a štíhlý vyšší kluk, co hovoříme česky. Taky bych ráda poznala i tvou holku, konečně máš aspoň vztah. Budeme tak kolem jedné,dvou a většinou si to dáváme na 4 hodiny.

Holkočůr (So, 5. 6. 2021 - 08:06)

Vyjíždíme, jestli se to povede,budeme tam a třeba vás uvidíme. Ahoj zatím.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 14:06)

To je jasný,že se potkáte

Klára (So, 5. 6. 2021 - 07:06)

Jsme krásně vyčůraný a půjdeme na houby. Niki čůrala sama na záchodě a ještě musela to druhý, já jsem na zápraží a je tady sluníčko. Taky jsem jako ty,Kristýno, měla to čůrání nutný a hned jak jsem odemkla tak už bych skoro okamžitě čůrala a rychle jsem stáhla kalhotky a na bobečku to pustila prudce ven do trávy. Včera jsme poseděli a bylo to fajn a nic nikomu po pití nebylo,jen jsme se ještě cestou vyčůraly domů a Martina taky s námi a ta taky čůrá hodně jako my, když se jí chce nutně. Já bych jí zase tolik nesledovala,ale čůraly jsme spolu a viděli jsme navzájem jak nám to čůrání jde hodně ven. Půjdu s Nikou na houby a Helena byla ve čtvrtek a ukazovala nám i hřiby jak má na sušení. Tak se moc těším. Mamča byla včera hodně unavená a tak odpočívala a asi bude změna počasí. Prý mají být bouřky ale ty asi budou až později, teď ráno je tu hezky. Taky jsme se včera zaregistrovali na očkování a už máme termín 22.června a to je den před Ještedem, Libor se smál a říkal,že když nic jiného, tak budeme jen odpočívat na hotelu kdyby nám z toho nebylo dobře a budeme se jen mazlit a čůrat a budeme spolu. Ale já věřím, že to bude bez problémů. Mamča, ta má termín dřív,už 15. Června.

Jitka (So, 5. 6. 2021 - 08:06)

Klárko,očkování se neboj, já už mám jednu dávku za sebou a byla jsem jen trochu unavená druhý den a trochu mě bolelo rameno po vpichu. Maminka ať odpočívá na chalupě a vy si to užijte. Jak se připravuješ na maturitu na úterý? Pa.

Ivan .L (So, 5. 6. 2021 - 07:06)

Klárko ,dobré ráno. Krásný čtení. Přeji ti hodně hub a čůrání. Já nejsem houbař, já spíš rybařím.

Kristýna (So, 5. 6. 2021 - 06:06)

Vyčůrala jsem se na záchodě a byla jsem zvědavá kolik vyčůrám, když tak potřebuju nutně a hodně a tak jsem čůrala do půllitru a načůrala jsem ho hodně přes půlku a pak jsem to přelila a změřila a 430 ml. Tak hodně a nemohla bych to už vydržet kdybych nešla a to bych se za chvilku počůrala. Pipinu jsem si držela už abych se nepočůrala, když jsem šla na záchod, tak se mi silně chtělo čůrat.

Reklama

Přidat komentář