Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kristýna (Út, 1. 6. 2021 - 15:06)

Ahoj !

Tom (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Jak se máš Kristýno, byla jsi někde o víkendu? Já jen na procházce, jinak ne. Jak jsi dnes čůrala?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Být tebou tak toho nechám, vypadá to, že ten Ivan bude mít velký problém.

Tom (Út, 1. 6. 2021 - 20:06)

Pokud vím, tak Kristýna je středoškolačka ve věku Klářiných začátků zde, tak v čem je problém? Já jí nikam na schůzky netahám a to, že se tady bavíme o potřebách, tak proto asi člověk na diskuzi s tímto tématem jde. Sám jsem proti tomu, aby zde byl kdokoliv mladší patnácti let, ale myslet si, že se v dnešní době dospívající nebaví o intimních věcech je dost naivní představa. A upřímně kdo z Vás pokud je tady někdo, kdo dospíval v dnešní době internetu si nikdy v pubertě nepustil například nějaké video nebo nepřečetl povídku? Za nás se takové věci dělaly už někde na druhém stupni během informatiky, když učitel opustil místnost, takže nebudu v budoucnu přísahat, až budu mít děti, že něco takového do 18ti nepoznají, protože tomu rodič dnes zabránit zkrátka nemůže. Určitě je dobré o těchto věcech mluvit a upozorňovat na nebezpečí, ale pevně věřit tomu, že když budu říkat na to se nedivej a nastavím nějakou ochranu domácí sítě...tak půjde ke kamarádům? Na veřejnou wifi? Pokud mi dcera přivede domů chlapa staršího než já nebudu z toho nadšený, pokud si přivede v nějakých 17ti o 5-10 let staršího je to dnes docela rozšířené.

Dan (Út, 1. 6. 2021 - 21:06)

Jo,to přesně sedí. Proto fandím Kláře i Kristýně a Ivanovi.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

To je ten Ivan jak vyhrožoval soudy, když vyšlo najevo, že Libor není žádný psychický pacient ale jen člověk, který píše Kláru pro srandu a ještě o tom informuje na jiných webech?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 20:06)

To je ten Ivan jak vyhrožoval soudy, když vyšlo najevo, že Libor není žádný psychický pacient ale jen člověk, který píše Kláru pro srandu a ještě o tom informuje na jiných webech?

Klára (Út, 1. 6. 2021 - 13:06)

Už jsme doma a dojela jsem pro Niku, i když ona, že zpátky přijede vlakem, ale musela by přestupovat v Bakově a v Lípě a tak jsem to nechtěla s mamčou riskovat. byly jsme čůrat tam v lese za Mimoní, ale já se vyčůrala už doma a tak jsem pustila jen málo a Niki tam měla pipinku víc plnou a tak jí to vyproudilo do větší loužičky. Včera Libor byl po sauně unavený a tak se ani nevypipinkoval, jen se přitulil a usnul a já taky. Dnes ale se chce jít projít a to bude chtít určitě čůrání a já si ho tedy v bříšku nechám a nepůjdu na záchod než vyrazíme. K té vaší diskuzi ,můj názor znáte. Jen ke Kristýně. Kristýno, já bych opravdu nešla s cizím klukem čůrat a někam ven, když ho neznám. Ale Ivan se mi jeví jako slušný a tady jsem mu napsala varování, protože jinak bych ho nechtěla ani vidět. Já bych byla na tvém místě opatrná. A mamča? Ta je zatím ok, občas víc unavená a nebo jí bolí záda ale nic zásadního. Na vyšetření půjdeme tento měsíc zase. Miška mi dnes volala a těší se, že přijede na prázdniny. A jen zopakuji nanovo, píšu já a jsem stejná Klára jako před dvěma roky, nepíše za mě žádná jiná holka. Už to snad pochopíte?

50 (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Neřikám,že nemůže být slušný,Bára taky byla slušná a jakou z tebe udělala...,a určitě on na nějaké něčí varování dá? Že ho potom nebudeš chtít ani vidět? Takovým lidem je to jedno, je mu hnedle 50 a jde se scházet s 15 letou? To mi přijde trochu ujetý, a bůh ví,zda tý Kristýně těch 15 vůbec je

jetoo (Út, 1. 6. 2021 - 16:06)

Jsem nikdy nepochopil, čím vlastně holka čůrá, když tam nic nemá, jednou jsem ji viděl zblízka a tekla z celý pipiny a žádnou díru na chcaní jsem neviděl.

Majka (Út, 1. 6. 2021 - 16:06)

Nejsi na tuto diskuzi moc mladý? Holka má v pipině taky otvor jako máš ty v tom svým zařízení. Ale ona jej má uvnitř a někdy to tak může vypadat,´že čůrá celou pipinou když se jí ona při potřebě nerozšíří a močící otvor zůstane uvnitř. Prohlídni si to na internetu. Myslím, že tě holka nenechá, abys ji zkoumal sám jak to tam má zařízený.

Dan (Út, 1. 6. 2021 - 14:06)

Tak já to chápu, že píšeš stále sama. Na rozdíl od některých.... Mě se taky moc líbí jak čůráš a dnes to bylo asi taky kouzelný, i malá loužička je krásná, zase je to víc tajemný čůrání než prudký a rychlý, to je zase krásný jinak.

50 (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Jestli jsou rodiče Kristýny normální,tak pokud by se to dozvěděli,co vychovali,tak to s nima sekne

Hana (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Je to tak. Už je to tady znova. Kvůli takovým bezmozkům,co jsou loutkáři vlády se u nás tolik krade a korumpuje. A klára má kromě toho dole i zdravý rozum. Vy brzmozci.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 14:06)

Tak to je dobře. Jinak máš pravdu, pokud bezmozci (asi překlep) nepochopím že je potřeba na nějakou dobu omezit svoje radovánky a podřídit se pravidlům, tak se pandemie nikdy nezbavíme. Zdravím.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 13:06)

To víte Hano a Majko,my někteří,co se snažíme zákony dodržovat,tak jsme holt loutky,vy tím,že je nedodržujete,tak jste národní hrdinky a zasloužily byste vyznamení,super názory

Dobře (Út, 1. 6. 2021 - 14:06)

jsi to napsal, dnešní hrdinové by za komunistů radostně zvedali ruce, odhlasovali by kdejakou prasárnu, dne hrdinové bez roušky, no ty yole.

Dan (Út, 1. 6. 2021 - 13:06)

Myslím,že Kiki a Klára jsou holky,co používají mozek,samozřejmě ,já sem chodím proto,že taky používají i jinou část těla. Ale to,že s někým souhlasím přece neznamená, že jsem někoho loutka.

50 (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Těch vlád po revoluci bylo už několik a všeci kradňů,tak proč bezmoci,bezvládí být nejde a věřím,že nikdo z nás by nevládl bez chyb

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 12:06)

Ta jo,neřikám,že v ničem,ale v něčem určitě ne,jak tady ty její příznivci uvádí,že je jedinečná a rozumná,tak růžový to uplně taky není

Reklama

Přidat komentář