Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

Je to tak a já jsem nadšen. Jinak ty to tu asi neznáš, Kláru původně vymyslel nějaký nick Libor a teď když ho tady skoro obvinili z pedofilie, tak ji nechal umřít a vzala to za něj nějaká jiná holka. A my ostatní tady blbneme s postavama.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

Ty jo,tak.mrtvá Klára dělá maturitu a vozí sestru do školy. ....co tam máš dalšího?Fakt dobrej fór. Pokud vím a četl jsem dobře ,tak to bylo ve snu a Klára se z toho pár dnů pak dostávala . A Libor vzkázal že Klára píše dál a pokud by to bylo jinak, Libor bude zde vystupovat pod nickem Bobřík. A opakovaně zde potvrdil že Klára píše a je identická i nadále.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

Ale ne. Ten příběh byl takový nedokonalý, protože Klára asi toho chlápka zradila nebo co a tu smrt tady uhráli na sen to jo. ty nevíš že to tak bývá v seriálech, že když diváci chtějí pokračování tak ve scenáři prohlásí mrtvou postavu za obživlou? Haha. No tak tady podobně ale amatersky.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

Hlavně už přestal psát ty děti a popisovat jejich sex a piss, tehdy ten kluk a holka jak se tady jako seznámili, to byl hnus a na základě toho tady přišli na to, kdo to ten pisatel je.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

Jako OK, hrajeme si ale nekaž to a nedělej z lidí blby.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

Prosím tě, nejsi tady od začátku, jinak bys věděl, že původní Kláru psal nějaký člověk na základě příběhu z MINULOSTI a le samozřejmě byl ten příběh zasazen do současnosti. Už chápeš? A teď to předal nějaký ženský, proto to už nemá ty úchylný grády. Ty bobřiku. Kolik Bobřiků a Liborů ti mám napsat?

Pamatuju, (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

on to psal jako příběh z minulosti.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 21:06)

jééééé, hurááááá

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 20:06)

áááá, tak se nám zase virtuální postavy setkají, to je sranda :))))) Vy z toho zmagoříte.

Klára (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

A fak už dost. Nebudu se tady svěřovat, kdo mi posílá dárky, to si nechám pro sebe.

Prosím vás (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

nechte toho, ti kluci měli přece v té firmě problém, že za ty dárky nočníky a tak nezaplatili DPH jakože je to pro ně a šéf jim na to přišel. Už se to teda urovnalo přes tu Kláry právničku?

kluci Malláci (St, 2. 6. 2021 - 18:06)

Proč? protože si potřebujeme udělat reklamu. Takže jako věrní fanouškové Kláry jí tentokrát posíláme natahovací kalhotky Detect Comfort Protect. At je v suchu v letních měsících.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 18:06)

Řekl bych, že je dost málo firem, co by stálo o takový druh reklamy a v takovém prostředí a Mall to jistě nebude.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

Tak jsou to kluci a asi se styděj to naplno říct proč. Ale už jí toho poslali hodně.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

Jestli je Klára nějak přitahuje nebo vzrušuje nevidím na tom nic špatného, ale maskovat to tímto když pak sama Klára popřela, že by kdy od nich jedinou věc převzala. Ale já už se tady v té místnosti nedivím ničemu.

Co (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

si pamatuju já, tak to převzala a ještě jim tady tehdy děkovala. Teď se s ní nějak dohodli přes tu doktorku Skácelovou jakože nic. Jinak nevím. Proč je takhle shazuješ?

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

Nikoho neshazuji, reaguji na předchozí příspěvek a pouze píšu svůj názor, kde mimochodem uvádím, že na tom, že se jim líbí není nic špatného. To, že je nepřevzala tady sama nedávno psala a pokud záměrně sama píše nějaké věci, které se nezakládají na pravdě, tak to se na mě nezlob, ale to je riziko takového jednání, že z toho pak jiní jsou zmatení a neví čemu mají věřit nebo přijmou tu lež za pravdu a tak s ní nakládají. Zkrátka se tady od Kláry objevilo, že nic takového nedostala a tak to beru, takže si nějaké shazování strč za klobouk. Fakt jak se Vám to hodí, běžně je všechno pravda a skutečné a teď najednou mám poznat, že když Klára něco píše si vymýšlí?

50 (St, 2. 6. 2021 - 19:06)

No já myslím,že bys měla brát i to,že jim za dárek poděkovala. To že vzápětí popřela,že by něco dostala,by měla vysvětlit ona,ale jaksi se k tomu neměla, tak se pak nemůžete divit,že jí tady osočovali,že je lhářka

Skácelová (St, 2. 6. 2021 - 17:06)

Pověřila mě paní Klára J., aby vás všechny zažalovala.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 18:06)

No jasně,to se u soudu pochčijou taky smichy

Reklama

Přidat komentář